Озеленення присадибної ділянки: Як органічно вписати гідромасажну ванну

Ваш будинок повинен бути тим місцем, яке дозволяє вам розслабитися і відволіктися від напруженої реальності життя. Коли у вас був важкий тиждень на роботі, ви можете вийти на задній двір, подихати і забути про все це. Оазис, притулок, спосіб втечі без необхідності кудись їхати; хоча це може звучати занадто добре, щоб бути правдою, з правильними функціями і ландшафтним дизайном, ваш двір може перетворитися на одне з ваших улюблених місць, де ви будете насолоджуватися проведенням часу.

Встановлення гідромасажної ванни – одне з перших рішень, яке приймають багато людей, перетворюючи свій відкритий житловий простір та ландшафтний дизайн. Спочатку ви можете подумати, що поніжитися в гідромасажній ванні та запросити друзів і родину – це занадто гарна ідея, щоб від неї відмовитися. Однак, якщо ви вирішили додати гідромасажну ванну до свого ландшафтного дизайну, ви можете почати турбуватися про те, як вона буде виглядати, де її поставити і яка компанія повинна виконати роботу. Ви можете задатися питанням, чи насправді ви обираєте між розслаблюючим спа-центром та розкішним подвір'ям.

Ви хочете і спа, і гарне подвір'я, і вам потрібне рішення, яке відповідатиме вашим цілям. Хороша новина полягає в тому, що це абсолютно можливо, просто потрібно трохи планування і кілька факторів, про які ви повинні знати. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що вам потрібно знати, щоб отримати найкраще з обох світів.

Гідромасажні ванни проти спа-центрів

Гідромасажна ванна чи спа? Терміни "гідромасажна ванна" і "спа" використовуються як взаємозамінні, тому сьогодні вони означають одне й те саме. Обидва слова використовуються для опису великої ванни з гарячою водою, зі струменями, яка використовується для розслаблення, зігрівання, гідротерапії та розваг. Вони можуть бути окремо стоячими, встановленими на асфальтованій поверхні, вбудованими в землю, або навіть з'єднаними з басейном на задньому дворі, або ж повністю окремими.

Ландшафтний дизайн гідромасажної ванни

Більшість ландшафтних проектів з гідромасажними ваннами зазнають невдачі через поганий дизайн або відсутність дизайну. Коли недосвідчений продавець басейнів або спа встановлює гідромасажну ванну, він часто не думає про решту зовнішнього простору або про те, як вона виглядає. Часто вони просто переконуються, що гідромасажна ванна встановлена належним чином, а це може означати, що гідромасажна ванна виглядає так, ніби її щойно поставили на задньому дворі. Вона стирчить, і не в хорошому сенсі. Це робить гідромасажну ванну схожою на недоречність, і вона не виглядає так, ніби вписується в загальний дизайн.

Є ще кілька причин, чому такий підхід може спричинити проблеми. Невдало розміщена ванна може займати місце, заважати руху транспорту по всій прибудинковій території, і навіть може бути важко зайти і вийти з неї. Необхідно звернути увагу на те, де стоїть ванна, як вона розміщена і як вона поєднується із загальним ландшафтним дизайном вашої відкритої ділянки.

Ідеї та цілі для озеленення гідромасажної ванни

Хороший дизайн ландшафтного дизайну гідромасажної ванни враховує багато факторів. Я зібрав кілька конкретних ідей, які можуть зробити ваш відкритий простір функціональним, розслаблюючим і абсолютно чудовим.

Поруч з будинком

Добре продуманий дизайн зверне увагу на те, де знаходяться двері будинку. Ви захочете швидко вийти і зайти в гідромасажну ванну, і навпаки. Це особливо актуально, якщо ви плануєте користуватися гідромасажною ванною навіть у холодні зимові місяці, тому швидкий шлях від ванни до будинку – чудова ідея.

Об'єднання з внутрішнім двориком

Гідромасажна ванна, поєднана з внутрішнім двориком

Ваш спа можна встановити у внутрішньому дворику, але хороший дизайн повинен враховувати решту дизайну. Це може означати, що ванна знаходиться в затишному куточку, де вона не заважає і не заважає відкритій кухні або обідній зоні. Ванну слід розмістити так, щоб вона гармонійно поєднувалася з рештою дизайну. Вона не повинна заважати або перешкоджати потоку руху. Вона повинна виглядати так, наче її там і треба було поставити.

Вид

Гідромасажна ванна з вражаючим видом

Більшість людей хочуть сидіти в гідромасажній ванні, розслаблятися і насолоджуватися видом на свій прекрасний задній двір. Для деяких людей це найулюбленіше заняття. Інші люблять милуватися зірками, поки вони відмочують свої проблеми. Але якщо спа-салон побудований таким чином, що закриває вид, то це зменшує його привабливість.

Якщо ви також будуєте перголу або павільйон, вам слід подумати, чи не закриватиме ця споруда вид на спа-салон. Хороший дизайн не буде закривати вид, а навпаки, буде працювати на те, щоб у вас перехоплювало подих від його споглядання.

Гідромасажна ванна як вид

У той час як деякі люди люблять, щоб пейзаж був видом, інші вважають за краще зробити гідромасажну ванну головним експонатом. Це щось візуально цікаве, і ви, можливо, захочете мати можливість спостерігати за нею з інших ділянок вашого будинку або навіть зсередини самого будинку. Це особливо актуально, якщо ванна має цікаві функції, такі як світлодіодне підсвічування, що змінює колір, або водні елементи, такі як фонтани. Ці функції є вражаючими, і їх обов'язково потрібно демонструвати.

Вбудовування спа на присадибній ділянці

Вбудовуємо спа-салон на задньому дворі

Якщо ви просто хочете додати гідромасажну ванну до асфальтованої поверхні на відкритому просторі, то ви можете просто встановити її в будь-якому зручному для вас місці на газоні.

Якщо ж ви хочете, щоб гідромасажна ванна стала особливістю вашого розкішного подвір'я, то вам потрібно думати про неї як про частину загального ландшафтного дизайну. Вам також потрібно врахувати інші ключові елементи ландшафтного дизайну заднього двору, такі як рослини, пергола, внутрішній дворик, освітлення та будь-які інші водні об'єкти. Якщо ви хочете мати такі елементи, вам слід співпрацювати з досвідченим фахівцем з ландшафтного дизайну, який зможе вислухати ваші побажання, бачення і врахувати все до найменших дрібниць.

Продавець гідромасажних ванн, компанія, що займається басейнами, або спа-компанія можуть бути зосереджені лише на правильному встановленні спа-комплексу. Якщо ви купуєте гідромасажну ванну в Інтернеті або на виставці, дилер не візьме до уваги жодного з аспектів ландшафтного дизайну, таких як позиціонування, вид або розміщення. Ці фактори вплинуть на ваше загальне задоволення від спа, якщо воно буде виглядати як більмо на оці.

Вибирайте з розумом

Обирайте авторитетного дилера гідромасажних ванн, який має бездоганну репутацію. Задайте питання про процес встановлення, про те, що з ним пов'язано і де гідромасажна ванна може бути встановлена у вашому дворі. Потім залучіть до розмови вашу команду з ландшафтного дизайну. Таким чином, не буде ніяких несподіванок, і всі будуть в курсі справи і зможуть спланувати функціональний дизайн, який буде виглядати фантастично на вашому подвір'ї, а також матиме сенс з точки зору зручності і місця для гідромасажної ванни.

Немає жодної причини, чому ви не можете мати і дивовижний спа-центр, і розкішний задній двір. Вивчіть свої можливості та оберіть правильну компанію, і ви отримаєте відкритий житловий простір своєї мрії.

Одна думка на тему “Озеленення присадибної ділянки: Як органічно вписати гідромасажну ванну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *