5 тварин, які напиваються в дикій природі

На карибському острові Сент-Кітс мешкає популяція диких зелених веретенових мавп – сумнозвісних алкоголіків!

Пьяные животные

Пияцтво – одне з найдавніших занять людства, яке має багату історію, що сягає корінням задовго до передбачуваного народження Христа.

Чи знали ви, наприклад, що "The Star Spangled Banner" (Національний гімн Америки) був написаний на мелодію старовинної пісні про пияцтво? Або що найдавніший відомий у світі рецепт пива – це рецепт пива?

Так, алкоголь має довгу-довгу історію і величезне значення в сучасному суспільстві – але як щодо тваринного світу?

Чи існують тварини, які самі люблять трохи випити?

Можете не сумніватися, люди – не єдині живі істоти, які відчувають на собі гнів похмілля!

Від птахів, які потрапляють до реабілітаційних центрів, бджіл, які вживають алкоголь у стані алкогольного сп’яніння, до мавп, які крадуть коктейлі та б’ються одна з одною – ось список з 5 тварин, які напиваються в дикій природі, і як вони це роблять.

Перохвості деревні землерийки та їхній келих пива перед сном.

Перохвостые землеройки

У дощових лісах Малайзії мешкає деревна землерийка, ссавець розміром з долоню, який щоночі відчуває спрагу до ферментованого пальмового нектару.

Їх улюблена отрута має вміст алкоголю, дуже схожий на вміст алкоголю в пиві, і протягом приблизно двох годин щоночі ці землерийки неодмінно п’ють її!

Для нас це може здатися проблемою алкоголізму, але для цих землерийок це спосіб життя, яким вони живуть тисячоліттями.

Насправді, це був їхній спосіб життя так довго, що, незважаючи на величезну кількість щоденного пиття, вони навіть не п’яніють!

Вчені вважають, що таке масове нічне споживання алкоголю дуже корисне для землерийок, стверджуючи, що вони мають більш вправний метаболізм, коли справа доходить до споживання алкоголю, що допомагає їм уникати серцево-судинних ризиків, а також допомагає їм споживати більше калорій за рахунок перекусів!

Американські кажани справляються з алкоголем краще, ніж їхні єгипетські родичі.

Пьяные американские летучие мыши

Тропічні кажани з Центральної та Південної Америки регулярно харчуються ферментованими фруктами та нектаром, проте вони рідко відчувають вплив алкоголю, який споживають.

Кажани орієнтуються під час польоту за допомогою ехолокації, яка схожа на вбудовану сонарну систему.

Було виявлено, що коли вміст алкоголю в крові кажанів становив 0,3% (майте на увазі, що всі штати Америки вимагають, щоб вміст алкоголю в крові водія не перевищував 0,08%), вони все одно були здатні орієнтуватися на складній смузі перешкод і в лабіринті за допомогою ехолокації.

Також було виявлено, що кажани не плуталися в словах, так би мовити, коли використовували ехолокацію.

Однак те саме дослідження показало, що той самий вид кажанів у Єгипті розбивався, долаючи ту саму смугу перешкод, набагато частіше.

Хоча справжню причину цього важко встановити, вчені вважають, що єгипетські кажани мають нижчу толерантність до алкоголю, оскільки вони їдять менше ферментованих фруктів.

Ці вчені також стверджують, що толерантність американських кажанів дає їм виразну еволюційну перевагу, дозволяючи їм їсти їжу, яку не чіпають інші тварини, і залишатися відносно тверезими.

Богемські воскокрилі птахи, які мають пройти реабілітацію.

Птицы Пьянство богемской восковой крылатки

Відомо, що богемські воскокрилі птахи полюбляють ласувати ягодами, які ростуть на горобині, особливо коли погода стає прохолоднішою і ягоди починають бродити.

Зараз лише деякі птахи їдять ягоди, доки вони не стануть справжнім сміттям, тоді як більшість птахів лише трохи кайфують від них.

Але для тих, хто не знає, коли зупинитися, польоти стають проблематичними – і небезпечними, адже було зафіксовано кілька випадків, коли п’яні птахи врізалися в будівлі у стані алкогольного сп’яніння.

У 2014 році кілька з цих птахів настільки сп’яніли, що їх відвезли до ветеринарної клініки в Юконі, Канада, щоб протверезити.

Для тих, хто не зміг одужати, був інший варіант – реабілітація в заповіднику дикої природи Юкон!

Бджоли, які отримують DUI.

Пчелы напиваются

Водіння в нетверезому стані (DUI) – це, мабуть, найстрашніше порушення правил дорожнього руху, яке може отримати людина.

А тепер уявіть, що ви отримаєте таке за політ у нетверезому стані.

Відомо, що бджоли п’яніють від перебродившого нектару, і коли вони п’яні, то стають дуже небезпечними літунами, часто спричиняючи нещасні випадки.

Деякі бджоли навіть так напиваються, що не можуть знайти дорогу назад до вулика!

Але тим, кому вдається повернутися до вулика, доводиться набагато гірше.

Дослідження п’яних бджіл показало, що коли бджола повертається до вулика п’яною, інші бджоли часто блокують її вхід до вулика, поки вона не протверезіє, іноді нападаючи на неї, щоб допомогти їй виправитися!

А коли вони врешті-решт приземляються, їх часто приземляють до тих пір, поки вони не будуть в безпеці, щоб знову літати!

П’яні мавпи Сент-Кітс.

Пьяные обезьяны Сент-Китс

На карибському острові Сент-Кітс мешкає популяція диких зелених веретенових мавп, які є відомими алкоголіками!

Колись мавпи були відомі тим, що крали та їли перебродившу цукрову тростину, з якої виготовляють ром, але з розвитком ромової індустрії змінилися і методи викрадення мавпами спиртного.

Зараз це дуже популярний туристичний напрямок, і пляжі Сент-Кітс часто переповнені туристами, які відпочивають і насолоджуються коктейлями.

Однак не всі ці коктейлі споживають туристи – о ні!

Зелені вервети сумно відомі тим, що крадуть коктейлі у невибагливих пляжників.

Дослідження, проведене на цих мавпах, показало, що, як і ми, люди, мавпи поділяються на чотири різні категорії питущих: товариські, стабільні, п’яниці та непитущі.

Більшість мавп – соціальні алкоголіки, які, як правило, лише помірно випивають з іншими мавпами, але ніколи до обіду.

12% – постійні алкоголіки, які отримують більше задоволення, ніж їхні товариші по чарці, 5% – надмірно п’ють, і лише невелика частина – непитущі.

Ті 5%, які відносяться до категорії запойних алкоголіків, відомі тим, що спотикаються, блюють, влаштовують бійки і об’їдаються до втрати свідомості, перебуваючи під впливом алкоголю!

В том же исследовании было установлено, что молодые обезьяны пьют больше, чем взрослые, и все обезьяны предпочитают фруктовые коктейли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *