50 цікавих фактів про Сімпсонів

Бог – єдиний персонаж "Сімпсонів", який має п’ять пальців. Решту персонажів можна побачити лише з чотирма.

50 цікавих фактів про Сімпсонів

Сім’я Сімпсонів складається з одних з найулюбленіших телевізійних персонажів.

Але навіть якщо ви бачили всі серії, все одно залишиться кілька цікавих фактів, яких ви ніколи не знали про Сімпсонів.

Тут ми зібрали найкращі факти про найпопулярніший мультфільм у світі, які ми змогли знайти.

Сім’я Сімпсонів складається з п’яти персонажів: Гомера, Мардж, Барта, Лізи та Меггі. Метт Гроунінг створив шоу та персонажів, назвавши їх на честь членів власної родини.

Вперше "Сімпсони" вийшли в ефір 17 грудня 1989 року.

Окрім епізодів "Сімпсонів", у 2007 році вийшов фільм під назвою "Сімпсони: Фільм про Сімпсонів".

Барт – один з найвідоміших персонажів "Сімпсонів", але мало хто знає його повне ім’я. Бартоломью Джоджо Сімпсон був більш відомий як Барт, що є анаграмою слова "дитина".

Денні Ельфман написав знамениту музичну тему "Сімпсонів" у 1989 році, і йому знадобилося лише два дні, щоб завершити роботу над нею.

Клоуна Красті знають навіть ті, хто не є палкими фанатами серіалу, але не всі знають справжню причину його створення. Спочатку він мав стати таємною особистістю Гомера.

Бог – єдиний персонаж, який має п’ять пальців. Решту персонажів можна побачити лише з чотирма.

Голос супутникової навігації з найбільшою кількістю завантажень у світі – це голос Гомера Сімпсона.

Барбара Буш, попередня перша леді США, якось зауважила, що це "найтупіша річ", яку вона коли-небудь бачила.

Продюсери відповіли пані Буш листом, написаним голосом персонажа Мардж Сімпсон. Гумористичний тон висміює американську політику.

Вейлон Смізерс, помічник пана Бернса, спочатку мав бути чорношкірим. Хоча це було зроблено ненавмисно, проблема з кольором полягала в тому, що він виглядав чорним. Продюсери майже не вносили цю зміну, поки не виникло занепокоєння, що це може викликати нарікання глядачів.

Тривалість титрів шоу буде змінюватися залежно від тривалості епізоду. Чим довший епізод, тим коротші титри, а чим коротший – тим довші.

" Сингл Барта Сімпсона "Do the Bartman" був написаний у співавторстві з Майклом Джексоном, хоча він не отримав за нього жодної винагороди. Це було його власне прохання, і замість нього в титрах він значився як Джон Джей Сміт.

Знаменита пісня ніколи не була випущена в США, хоча вона злетіла на вершину хіт-парадів у Великій Британії та Австралії.

У 2009 році Мардж Сімпсон з’явилася на обкладинці журналу Playboy.

Гомер має електронну адресу, яка є реальним активним акаунтом. З ним можна зв’язатися на ChunkyLover53@aol.com, хоча відправники отримають лише автоматичну відповідь.

Знамените "D’oh" було написано в сценаріях як "роздратоване бурчання".

Оксфордський словник вирішив, що слово "d’oh" слід додати, і воно увійшло до найпопулярнішого словника в 2001 році.

Французькою мовою це слово перекладається як "T’oh", а іспанською його можна перекласти як "ой".

Загальновідомо, що сім’я Сімпсонів живе у Спрінгфілді, але в Америці існує 34 різних населених пункти з такою назвою.

Початкова команда письменників складалася з восьми різних людей з широким спектром досвіду. Очолював команду Сем Саймон.

У 1998 році сценаристи "Сімпсонів" вступили до Гільдії письменників Америки. Наприкінці 2007 року вони оголосили страйк разом з іншими письменниками.

Якщо ви сподівалися купити права на "Сімпсонів" найближчим часом, вам варто подумати ще раз. Fox володіє правами ще деякий час, і пройде 2082 рік, перш ніж вони знову будуть виставлені на продаж.

Хоча шоу наразі належить Fox, продюсери мають дозвіл писати сценарії без будь-якого втручання чи перешкод з боку Fox. Саме тому шоу часто висміює телеканал.

Не один, а двоє персонажів "Сімпсонів" мають ступінь магістра з ядерної фізики. Ленні та Карл – одні з найосвіченіших персонажів.

Конкурс "Хто застрелив містера Бернса" не мав переможця, оскільки ніхто не вгадав.

Протягом багатьох років Сімпсони намагалися впливати на місцеву владу, зокрема в епізоді під назвою "Сміття титанів" вони намагалися перешкодити міській раді Торонто створити сміттєзвалище в місті.

Хочете отримувати $300 000 за кожну серію "Сімпсонів"? Саме на такі гроші можуть розраховувати виконавці головних ролей.

Мультфільм-пародію на Едварда Каллена озвучив Деніел Редкліфф, відомий за роллю Гаррі Поттера.

В одному з епізодів Меггі сканують на касовому апараті, і на ціннику відображається 847,63 долара – середньомісячна вартість виховання дитини в 1989 році.

Метт Гроунінг прокоментував, що у нього є улюблений епізод "Сімпсонів" – "Шибайголова Барт".

За роки, що "Сімпсони" виходили в ефір, понад 240 інших шоу дебютували і припинили своє існування на каналі.

Сімпсони були створені з жовтою шкірою, щоб привернути увагу і змусити людей зупинитися і подивитися, перемикаючи телеканали 1980-х років.

Персонажі ледь не вийшли в ефір у вигляді кроликів, а не жовтих людей. Шоу могло б бути зовсім іншим, якби дизайн не змінили в останню хвилину.

Містер Бернс спочатку мав бути далеким родичем сім’ї Сімпсонів.

Акторський склад "Сімпсонів" надіслав квіти та подарунки продюсерам "Гріффінів" після епізоду "Південного парку", в якому було чітко сказано: "Я ненавиджу "Гріффінів".

Після вбивства Філа Гартмана в 1998 році всі його персонажі були вилучені з епізодів, в тому числі і Трой МакКлюр.

Голос Мод Фландерс покинула шоу після того, як поскаржилася, що їй недостатньо платять. Її персонаж помер у тій же серії.

" Серіал "Місто Нью-Йорк проти Гомера Сімпсона" спочатку вийшов в ефір 21 вересня 1997 року. Однак після терактів 11 вересня 2001 року цей епізод був знятий з ефіру на 5 років.

9 лютого 1997 року "Сімпсони" вийшли в ефір зі 167-ю серією, що зробило їх найдовшим мультсеріалом в історії телебачення.

У 1999 році журнал "Тайм" назвав "Сімпсонів" найкращим серіалом двадцять першого століття.

Шанувальникам серіалу дуже сподобалося знайомство з персонажами, зокрема, з першими словами всіх дітей. Першим словом Лізи було ім’я її старшого брата Барта.

Існує не лише одна версія "Сімпсонів". Була також створена арабська версія, в якій Гомер відомий як Омар.

Омар п’є газовану воду, а не алкогольне пиво, і замінює знамениті хот-доги на єгипетську яловичину.

Конан О’Брайен написав деякі сценарії для "Сімпсонів" до того, як став відомим завдяки шоу "Пізно ввечері з Конаном О’Брайеном".

Маленьку Меггі озвучила Елізабет Тейлор в епізоді, де вона вимовляє своє перше слово "тато".

Багато продюсерів шоу походять з високоосвічених середовищ. Девід Коен, наприклад, має ступінь з фізики, а Ел Джин навчався в Гарварді.

"Сімпсони" йдуть довше, ніж будь-який інший сценарій телесеріалу, що транслюється в прайм-тайм.

Гомер Сімпсон працює на атомній електростанції, де отримує скромну зарплату – менше 25 000 доларів.

Можливо, найкращому сценаристу "Сімпсонів" подобалося залишатися в тіні. Джон Шварцвельдер – відоме ім’я, але ви не знайдете багато інформації про нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *