Як оригінальну “Зірку смерті” врятували від смітника

Давним-давно в антикварній крамниці далеко-далеко один фанат "Зоряних воєн" знайшов на вітрині Зірку Смерті.

Як оригінальну

У 1977 році більшість оригінального реквізиту для "Зоряних воєн" зберігалася в камері схову в Каліфорнії.

Після завершення пост-продакшену фільму студія вирішила, що не хоче продовжувати платити за оренду складу, тому наказала все, що там зберігалося, утилізувати.

Хоча деякі з реквізитів деякі члени знімальної групи забрали собі на згадку, більшість з них просто викинули у сміттєві баки.

Однак, один з членів знімальної групи, який викидав реквізит, Даг, вирішив зберегти кілька штук, в тому числі оригінальний реквізит Зірки Смерті.

Даг з гордістю зберігав його у себе вдома близько десяти років, а потім переїхав до Міссурі у 1988 році і зберігав його в антикварній крамниці своєї матері.

Давним-давно в антикварній крамниці, далеко-далеко…

Зірка смерті з

Фанат і колекціонер "Зоряних воєн" Тодд Франклін проїжджав повз крамницю і побачив на вітрині Зірку Смерті.

Тодд був переконаний, що це не копія, а справжній екземпляр – хоча він не був надто впевнений, чому саме він опинився в якійсь віддаленій антикварній крамниці в глибинці.

Після кількох днів досліджень Тодд зв’язався з Lucasfilm, де йому сказали, що оригінальна "Зірка смерті" знайшла свій кінець на смітнику, а та, в яку він був закоханий, має бути зробленою фанатами копією.

Але Тодд не повірив словам Lucasfilm і порівняв фотографії оригінального реквізиту із Зіркою Смерті, про яку йшлося, і дійшов висновку, що це має бути оригінал.

Тож, з новознайденою рішучістю, Тодд зібрав свої галактичні кредити і пішов купувати Зірку Смерті.

Але, на жаль, цього не сталося. Зірка Смерті щойно була продана пану на ім’я Марк, власнику шоу кантрі та вестерн-музики під назвою "Зоряний світ".

Наступні кілька років DS-1 Battlestation гордо стояла у фойє "Зоряного світу", поки Тодду знову не випав шанс.

Однак, вона не стояла гордо не надто довго…

У 1993 році "Зоряний світ" зачинив свої двері. Тодд разом зі своїм приятелем Тімом і братом Петом вирушили купувати Зірку Смерті.

Усе в "Зоряному світі" було ліквідовано, окрім Зірки Смерті.

Хоча, на жаль, Зірка Смерті бачила кращі дні. Вона стояла в кутку вестибюля, з витягнутою радарною тарілкою, а з неї висипалося сміття.

Зірка Смерті перетворилася з супер-зброї кінця світу на смітник.

Фото реквізиту Зірки Смерті з

Тодд, Пет і Тім придбали "Зірку смерті" на місці, відреставрували її та встановили на неї нову радіолокаційну антену, яку бабуся Тодда зробила з картону.

ПрПротягом багатьохstrong> років Тодд і компанія позмінно виставляли Зірку Смерті у себе вдома, бо це ж Зірка Смерті, а хто б не виставляв?

У 1999 році колекціонер "Зоряних воєн" Гас Лопес зв’язався з Тоддом і його партнерами по "Зірці смерті" з проханням придбати її, що вони і вирішили зробити після кількох місяців переговорів.

Тодд провів для Гаса екскурсію історичними місцями розташування Зірки Смерті, а пізніше попросив реквізитора створити більш точну копію радарної тарілки, щоб Тодд міг залишити собі ту, яку зробила його бабуся.

Сьогодні Гас час від часу відправляє Зірку Смерті в гастрольні тури по всій галактиці, а також виставляє її в публічних галереях для огляду фанатів з усього світу.

Будемо сподіватися, що наступний власник Зірки Смерті матиме добрі наміри щодо неї, як Тодд, Пет, Тім і Гас, тому що якщо наступна людина, яка володітиме Зіркою Смерті, не матиме добрих намірів, то вона може знову опинитися на смітнику.

Або, що ще гірше, у нас може з’явитися ще один Альдераан…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *