Краще подзвони Солу! | Факти про Боба Оденкірка

Боб Оденкірк, який зіграв Сола Гудмена у "Пуститися берега", починав свою кар’єру в комедійних клубах Чикаго у 80-х роках.

Цікаві факти про Боба Окенкірка

"Все добре, чувак". – Дізнайтеся ці цікаві факти про героя серіалу "Пуститися берега" Сола Гудмена та актора Боба Оденкірка, який його грає.

ВОДІННЯ В НЕТВЕРЕЗОМУ ВИГЛЯДІ? Звинувачення у батьківстві? Неприємності з парою жадібних до помсти вбивць з мексиканського наркокартелю, які полюють на вас? Тоді вам краще зателефонувати Солу!

Але що ми знаємо про людину, яка грає цю роль, Боба Оденкірка?

Допоможіть мені вибратися з цієї брудної води!

Як знають усі глядачі "Пуститися берега", коли ви потрапляєте у халепу, ніхто не допоможе вам так, як єдиний і неповторний Сол Гудмен.

І, звичайно, ми всі знаємо, що Сол може бути центром певних неприємностей, з його дуже тінистими неофіційними угодами і пальцями, які він тримає в руках у багатьох незаконних пирогах.

Ви, мабуть, не здивуєтеся, дізнавшись, що ім’я Сола Гудмана походить від приказки "Все добре, чувак" – хоча це рідко буває так, коли вам потрібно зателефонувати Солу!

Хто такий Сол Гудман?

Його повне ім’я Роберт Джон Оденкірк, він народився 22 жовтня 1962 року.

Оденкірк народився в штаті Іллінойс, хоча його кар’єра почалася з роботи в кількох імпровізаційних і комедійних клубах Чикаго у вісімдесятих роках.

Від лаштунків до прожекторів.

У 1987 році "Суботній вечір у прямому ефірі" запросив Оденкірка стати одним зі сценаристів шоу.

Незважаючи на успіх, "Суботній вечір у прямому ефірі" приніс молодому коміку певне розчарування, коли він опинився за камерами більше, ніж перед ними.

У 1991 році Оденкірк покинув "Суботній вечір у прямому ефірі", таким чином зарекомендувавши себе як одне з найвідоміших імен у телевізійній комедії 1990-х років.

Дві появи Боба Оденкірка на телебаченні в 1990-х роках були пов’язані з пародіями на відеокліп Metallica "Enter Sandman!".

Він також знявся в епізодичній ролі в серіалі "Сайнфелд". Оденкірк – один з шести інших акторів "Пуститися берега" (деякі великі, деякі маленькі), які знімалися в епізодичних ролях або грали більші ролі в "Сайнфелді", в тому числі і в "Пуститися берега": Брайан Кренстон (Волтер/Гайзенберг), Анна Ганн (Скайлер), Джессіка Хехт (Гретхен), Ларрі Хенкін (Старий Джо), Найджел Гіббс (детектив Тім Робертс) і Марк Харелік (Доктор).

У 1995 році Оденкірк разом із другом-коміком Девідом Кроссом створив скетч-шоу "Містер Шоу з Бобом і Дейвом" на каналі HBO, яке отримало визнання критиків.

Оденкірк також знявся у кількох серіалах "Приборкай свій ентузіазм", "Як я зустрів вашу маму" та "Затриманий розвиток", а у 2009 році отримав роль Сола Гудмена у серіалі "Пуститися берега" на каналі AMC, який отримав багато нагород.

В інтерв’ю Террі Гроссу з Fresh Air Боб Оденкірк розповів про те, як він став Солом Гудменом, а також дещо про персонажа, якого він допоміг створити у "Пуститися берега".

В інтерв’ю Оденкірк розповідає, що коли Вінс Гілліган вперше назвав йому ім’я персонажа, він запротестував: "Я не єврей. Є багато єврейських акторів, я впевнений, що ви могли б знайти одного".

Вінс Ґілліган розсміявся з цього, розповівши Оденкірку (як і Сол глядачеві), що він не єврей, а ірландець, і використовує цей псевдонім, щоб відчувати себе видатним євреєм-юристом, а не просто звичайним білим хлопцем.

Що це за зачіска?

В інтерв’ю Гроссу Оденкірк також розповів, що саме йому належить ідея зачіски Сола! "Це зачіска, яка досить чітко є зачіскою, зі зростаючою лисиною, і в той же час, якимось чином, кефаль ззаду".

Далі Оденкірк розповів, чому, на його думку, ця стрижка так пасує характеру Сола: "Прибраний з боків, тому що він весь такий діловий, і начісування – щоб виглядати молодшим, і кефаль – щоб виглядати розслабленим чуваком, але який також здатен зосередитися і бути серйозним".

Що ви думаєте про це? Чи передає вам зачіска Сола всі ці якості? Я б сказав, що так!

Звідки прийшло натхнення Боба?

Боб Оденкірк також розповів Fresh Air, що намагався базувати свій виступ на голлівудських агентах Роберті Евансі та Арі Еммануелі.

Арі Еммануель також був натхненником персонажа Джеремі Півня Арі Голда в серіалі "Оточення", а також натхненником іншого персонажа Боба Оденкірка на ім’я Стіві Грант в "Шоу Ларрі Сандерса".

Арі Еммануель є не лише акторським натхненням Боба Оденкірка, він також є його агентом!

Після "Пуститися берега".

Після завершення серіалу "Пуститися берега" Оденкірк написав кілька скетчів для кількох телешоу, в тому числі для Adult Swim.

У вересні 2013 року було оголошено, що AMC дав добро на спін-офф Сола Гудмана "Краще подзвоніть Солу". Вінс Гілліган сказав: "Мені подобається ідея адвокатського шоу, в якому головний адвокат зробить все можливе, щоб не потрапити до суду.

Він оселиться на сходах будівлі суду, зробить все, щоб не потрапити до зали засідань. Це було б весело – я б цього хотів.

То що ви думаєте? Чи буде спін-офф про Сола успішним? Чи вдасться йому не потрапити до зали суду?

Поки що нам доведеться почекати, але одне можна сказати напевно. Незабаром ми всі будемо дзвонити Солу!

Одна думка на тему “Краще подзвони Солу! | Факти про Боба Оденкірка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *