Візерунок, інакше кажучи, дрібний малюнок на тканині. Дізнайтеся його секрети

Візерунок – це не що інше, як дизайн. У моді його використовують на тканинах і трикотажі. Одними з найпопулярніших візерунків у колекціях чоловічого одягу є клітинка, смужка і східні мотиви пейслі. Подивіться, як використовувати візерунок у повсякденному та святковому чоловічому одязі.

Візерунок – що це таке?

Згідно з польським словником PWN, візерунок – це просто малюнок на будь-якому матеріалі. Автор визначення додає, що це випадкове розташування елементів. Передбачається, що воно має створювати враження візерунка. Однак тут важко погодитися з терміном "випадкове".

Візерунки на тканинах можуть бути спонтанними і створювати враження художнього безладу. Найчастіше вони підпорядковуються суворим правилам. Клітинки, смужки, ромбоподібні візерунки розташовані регулярно, а їхня послідовність навіть здається ретельно продуманою.

Тому візерунки можуть з’являтися на тканинах і трикотажі. Деякі з них вважаються більш формальними, тоді як інші краще пасують до повсякденного стилю. Великі, барвисті, майже кричущі візерунки допоможуть вам виділитися з натовпу. Саме тому їх носять сміливі люди, які не бояться модних експериментів. Ті, хто прагне бездоганної елегантності, швидше за все, віддадуть перевагу дрібній клітині, вузьким смужкам або ялинкам.

Популярний візерунок на тканині – дізнайтеся, що це таке!

Насправді існує нескінченна кількість різноманітних візерунків. Єдиною межею є фантазія дизайнера. Однак візерунки, які використовуються в чоловічій моді, можна розділити на кілька загальних категорій.

Клітинка

Найпоширеніший візерунок, який використовується в елегантній чоловічій моді – але не тільки – це клітинка. Загалом, це розташування вертикальних і горизонтальних ліній, що перетинаються під прямим кутом. До найпопулярніших видів клітинки належать

  • шотландка,
  • клітинка,
  • решітка принца Уельського,
  • віші,
  • таттерсолл,
  • мадрас,
  • пепет.

Хоча слід зазначити, що останній пункт не зовсім вписується у визначення решітки. Шашку також іноді називають "гусячою лапкою" або "гусячою лапкою". Це пов’язано з тим, що вона складається з невеликих ромбів. Зазвичай клітинка буває чорно-білою. Хоча можуть бути створені і кольорові варіанти, як, наприклад, на жилеті Isola.

візерунок-1

На яких матеріалах використовуються решітки? На всіх! Вони чудово виглядають на вовняних костюмах, а також на бавовняних, віскозних або фланелевих. У колекції Lancerto ви знайдете картаті сорочки, штани, піджаки, а також аксесуари, такі як шкарпетки, наволочки або краватки.

Смужки

Смужки на тканині або трикотажі можуть бути розташовані вертикально або горизонтально. Хоча зустрічається і діагональне розташування. У ділових костюмах дуже часто використовуються дрібні, тонкі вертикальні смужки, розміщені на однотонній темно-синій тканині. Це використано, наприклад, у костюмі "Петербург" з колекцій Lancerto і Mr.Vintage. Такий візерунок називається пінстрайп.

візерунок-2

Бенгальська смужка, з іншого боку, являє собою вертикальну смужку, утворену смужками однакової ширини двох кольорів. Хорошими прикладами цього візерунка є сорочки Ashley та Mindy . З іншого боку, смуги, розташовані горизонтально, зазвичай білого і темно-синього кольорів, – це морська смужка.

дизайн-3

Східний візерунок

Чи знаєте ви термін турецький візерунок? Візерунок, який нагадує візерунок тапочок, називається пейслі. Він виник на території сучасного Ірану. Сама назва пейслі походить від шотландського містечка, де у 18 столітті почалося виробництво тканин зі східним візерунком.

"Турецькі" візерунки сьогодні можна зустріти на сорочках, світшотах, банданах, наволочках, мушлях і краватках. Вони можуть бути надзвичайно барвистими і найчастіше використовуються в повсякденному одязі.

дизайн-4

Ялинка

Дуже елегантний, досить приглушений візерунок, який використовується на тканинах – це ялинка. Як випливає з назви, він складається з невеликих смужок, розташованих під кутом 90 градусів одна до одної. Найчастіше з’являється на товстій вовні або твіді. Здалеку тканина здається однотонною. Однак зблизька можна побачити чіткий, але делікатний візерунок. Чудовим прикладом ялинкового візерунка є тканина, що використовується для жилетів шерпів.

дизайн-5

Дрібний візерунок, або мікро-візерунок

Мікровізерунки – це досить широка категорія, яка включає в себе візерунки, що складаються з дрібних, правильних форм. Це можуть бути крапки, рисочки, а також якорі, квіти, листя, птахи і так далі. З подальшої перспективи, візерунок настільки дрібний, що ви не можете точно побачити, з чого він складається. Лише коли ви подивитеся на одяг зблизька, ви зможете розгледіти деталі.

Мікровізерунки зазвичай вважаються досить елегантними. Їх використовують на сорочках, краватках, наволочках, а також жилетах чи піджаках. Тканини з мікро-візерунками використовуються для сорочок "Наташа", "Алоха" та "Майкл".

Політика 6

Великий шрифт

Візерунки також можуть бути досить виразними і домінувати в стилістиці. Великі візерунки частіше використовуються в кежуал-стилі. До великих принтів відносяться квіткові мотиви, анімалістичні мотиви або східні візерунки. Хорошим прикладом такого візерунка може бути тканина сорочки Dalia .

стандарт-7

Візерунки для чоловіків – коли і як їх носити?

Поєднання візерунків та їх стилізація для відповідного випадку може бути непростим завданням. Прийнято вважати, що найбільш офіційні вбрання повинні складатися виключно з однотонних тканин. Офіційні костюми, а отже, найбільш формальні, здебільшого шиють з тканин без візерунків. З іншого боку, модні візерунки, як приглушені, так і дуже сміливі, часто з’являються в повсякденних і напівповсякденних комплектах.

Як вибрати візерунок відповідно до випадку? Дрібні, регулярні візерунки, такі як пепіт, клітинка принца Уельського або дрібні, тонкі смужки, вважаються найелегантнішими. Це також пов’язано з тим, що в таких візерунках мало кольорів. Чим сміливіший візерунок, наприклад, барвиста осіння шотландська клітинка, тим менш формальним буде вбрання.

стандарт 8

Які візерунки підходять для роботи?

Все залежить від того, наскільки формальний дрес-код у вашому офісі. Ділові костюми часто прикрашають клітинка та смужка. Найчастіше ці тканини бувають приглушених кольорів, таких як темно-синій, відтінки сірого, чорного або темно-зеленого. Влітку джентльмени все частіше з’являються на важливих зустрічах у бежевих і коричневих кольорах. Елегантні ділові костюми можуть бути виконані з тканин з вертикальною ребристістю, ялинкою або в ялинку. Дуже модною є клітинка "шибка" або "принц Уельський".

Ви також можете носити візерунчасті сорочки на роботу кожен день. Дрібна клітинка на брюках або сорочці буде виглядати дуже акуратно, особливо якщо поєднувати її з однотонною тканиною. У спортивних (casual) костюмах вітаються великі і виразні візерунки.

Восени ми любимо повертатися до клітинки, особливо тієї, в якій переважають коричневі, червоні, бежеві та руді кольори. Також в цей час знову в моді картаті джемпери і картаті фланелеві сорочки.

З іншого боку, влітку популярними візерунками, що відповідають морському стилю, є морські смуги, якорі або корабельні штурвали. Інші візерунки, які часто повторюються в літній моді, – це екзотичні квіти, орнаменти або тваринні мотиви.

Стандарт 9

Стиль з візерунками! Подивіться, як ми використовуємо візерунок на тканині в одязі Lancerto!

Чи можна комбінувати візерунки між собою? Звичайно, можна. І навіть у діловому стилі. Однак важливо дотримуватися певної пропорції. Також важливо правильно підбирати кольори одягу.

Якщо ви боїтеся помилитися, одягайте однотонні штани з візерунчастим піджаком або сорочкою. Однак, коли ви хочете сміливіше підійти до свого стилю, ви можете використати принцип поєднання домінуючих візерунків з мікро-візерунками. Наприклад, поєднати клітку-вітрину з баскою, або ніжну смужку з клітиною "Принц Уельський".

Ми підготували для вас 3 образи, де візерунок грає першу скрипку.

1. картатий дует

Зелений піджак Wezer поєднуйте з жилетом з тієї ж тканини (модель Suissa). У парі з темно-синіми брюками Business Mix Navy і сорочкою Zaya. Поєднуйте з коричневими брогами та шкіряним ременем.

Стандарт 10

2 – Смужки та мікро-візерунки

Поєднуйте вічний темно-синій костюм St. Petersburg в смужку з зеленою сорочкою Aloha з дрібним квітковим візерунком. Поєднуйте з чорними ченцями.

стандарт-11

3) Використовуйте барвистий візерунок пейслі.

До бордового і темно-синього піджака з пепліту Roskilde вдягніть яскраву сорочку Dalia . Поєднуйте це з темно-синіми джинсами та темно-бордовими брогами .

дизайн-12

Носіть модний візерунок!

Чоловіча мода любить візерунки, особливо всілякі клітинки та мікро-візерунки. Сьогодні ви навіть можете включити їх у свій діловий стиль. Будьте сміливими у поєднанні різних візерунків, навіть якщо в результаті вийде нестандартний образ. Створіть свій власний образ з візерунками та поділіться ним в Instagram. Не забудьте позначити наш бренд!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *