15 цікавих фактів про дрони

Першою країною, яка почала будувати безпілотники, був Ізраїль, а Ізраїльська аерокосмічна промисловість очолила список лідерів за обсягами експорту.

Факти про дрони

З технічної точки зору, дрони або безпілотні літальні апарати (БПЛА) – це чудова ідея.

Ідеальний приклад технологічного прогресу і фільтрації високотехнологічного обладнання військового класу в маси.

Сьогодні безпілотник можна придбати менш ніж за 50 доларів у більшості магазинів іграшок або супермаркетів, і це чудова забавка.

Тут ми розглянемо 15 цікавих фактів про світ дронів.

Amazon серйозно розглядає можливість використання дронів у своїй щоденній доставці, сервіс Prime Air, як кажуть, може доставляти пакунки протягом 30 хвилин за допомогою БПЛА.

У віддалених районах, таких як Африка, дрони використовуються для доставки життєво необхідного медичного обладнання та ліків, куди людський транспорт забирає надто багато часу.

Domino’s випробовує дрони для своєї доставки. Хоча вони не рятують життя, ідея схожа на ті, що використовуються у віддалених районах: доставити товар якомога швидше і гарячим, наскільки це можливо.

Першою країною, яка почала будувати безпілотники, був Ізраїль, а Ізраїльська аерокосмічна промисловість очолила список лідерів за обсягами експорту.

У 1916 році першою спробою створення механізованого БПЛА стала "Повітряна мішень". Його створив А. М. Лоу.

Безпілотники збираються зробити революцію у світі сільського господарства, дозволивши фермерам переглядати все своє поле, попиваючи чашку чаю. Дрон дає їм можливість бачити своє поле, включаючи пошкоджені посіви і ті, що готові до збору врожаю.

Дрони стають дедалі популярнішими на весіллях, надаючи молодятам огляд на 360 градусів на їхній важливий день.

Існує навіть ліга з перегонів дронів. DRL використовує такі місця, як спортивні стадіони і склади, щоб освітити трасу і змусити гравців маневрувати своїми апаратами, змагаючись один з одним.

В одному з епізодів "Теорії великого вибуху" Говард ставить під сумнів свої інженерні здібності і ледь не змушує дрон піти на вбивство після того, як зламав і не зміг полагодити дрон, з яким хлопці гралися.

Згідно з правилами шкіл керування дронами, заборонено запускати дрон, здатний пролетіти до милі або більше, далі, ніж ви можете побачити його неозброєним оком, або вище 400 футів.

26 січня 2015 року дрон впав на газон Білого дому, і пілоту було висунуто звинувачення, які згодом були зняті через те, що це був нещасний випадок.

Поліція і ФБР використовують безпілотники для спостереження і проведення спецоперацій. Виникло багато суперечок щодо використання безпілотників і поліцейських ордерів на обшук приватної власності.

Озброєні дрони були першими військовими безпілотниками. Вперше вони були використані для боротьби з небезпечним терористом і головнокомандувачем Мохаммедом Атефом у 2001 році.

В рамках акції TGI Friday’s "мобільна омела" безпілотник розкидав омелу навколо ресторану і під час одного добросовісного польоту випадково відрізав кінчик носа одному з відвідувачів ресторану.

Вірусне відео зафіксувало справжню боротьбу "людини проти природи" не на життя, а на смерть. На відео яструб вчепився в цивільний дрон і знищив пристрій. Все це було знято бортовою камерою дрона. Це відео ще раз доводить, що природа завжди перемагає техніку!

Ось і все, 15 фактів про ці чудові пристрої.

Від військових машин для вбивства до веселих гоночних/літаючих іграшок.

Зараз, як ми знаємо, ці пристрої привертають величезну увагу засобів масової інформації і, схоже, беруть участь у багатьох нещасних випадках і серйозних ситуаціях.

Враховуючи ці фактори, досить скоро законодавство стане більш жорстким щодо цих апаратів, а обмеження та правила їх використання обмежать розваги, які може отримати звичайна людина з кількома доларами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *