3 найкращі ідеї вбрання для конференцій для чоловіків. Перевірте їх!

Належне вбрання для конференції – дуже важливе питання. Чоловічий гардероб пропонує чимало елегантних варіантів. Але які з них добре впишуться в дрес-код для такого типу заходів? У цій статті ви дізнаєтеся, що одягнути на конференцію, а також конкретні приклади чоловічих зачісок для цього випадку.

Яким вас побачать, таким вас і напишуть – роль одягу в ділових відносинах

Діловий стиль одягу, про який ми говоримо в контексті вбрання для конференцій, має свої правила і норми. Варто їх дотримуватися, адже в цьому випадку ваш імідж може значною мірою вплинути на ваші ділові контакти і на те, як вас сприйматиме професійне середовище. Також важливо стежити за тим, щоб те, що ви говорите, відповідало вашому іміджу. У бізнесі це має неабияке значення, і цей факт важко ігнорувати.

Ми будуємо довіру до іншої людини, особливо до потенційного колеги чи ділового партнера, значною мірою на основі того, як вона виглядає ззовні. Діловий одяг може свідчити про ваш діловий настрій, вашу надійність і вашу увагу до деталей, що, як ми всі знаємо, відіграє важливу роль у бізнесі. Саме тому питання, як одягнутися на конференцію, не можна недооцінювати.

Бізнес-конференції можуть бути дуже різноманітними за своїм характером. Існують великі заходи з міжнародним колоритом, а також невеликі заходи, призначені тільки для членів компанії. Незалежно від розміру конференції, завжди варто дотримуватися одних і тих же правил. Чому? Тому що навіть найменші зустрічі можуть призвести до великої бізнес-співпраці.

Як одягатися на бізнес-конференцію? Основні рекомендації

Те, як ви одягаєтеся на конференцію, багато в чому залежить від вашої ролі на заході. Ви можете бути гостем, доповідачем або організатором заходу і безпосередньо зустрічатися з усіма учасниками або важливими гостями. Ваша роль на заході має прямий вплив на те, як має виглядати ваш одяг.

конференц-сукня

Якщо ви гість, який прийшов на конференцію лише як слухач, цілком природно, що ваш стиль може бути менш офіційним, хоча й витриманим у діловому стилі. Однак, якщо ви доповідач або організатор, ваше вбрання має бути більш суворим, якщо тільки політика компанії або характер заходу чітко не вказує на менш формальний стиль. Якщо ви не впевнені в цьому, краще зупинити свій вибір на більш елегантному варіанті вбрання і таким чином висловити свій професійний підхід до роботи.

Як одягнутися на ділову конференцію? Вбрання для такої події має бути в діловому або офіційно-діловому стилі. Повсякденний діловий, тобто традиційний, повсякденний робочий одяг, може добре підійти для абсолютно неформальних конференцій – в тому числі, коли ви виступаєте в ролі доповідача. Однак у переважній більшості випадків варто віддати перевагу діловому професіоналізму.

3 ідеї вбрання для конференцій для чоловіків

Перший стиль – це пропозиція для вас, якщо ви гість на конференції і не виконуєте певну функцію, але все ж взаємодієте з іншими представниками індустрії. Виходячи з цього припущення, безумовно, варто зупинити свій вибір на чорних, сірих або темно-синіх ділових брюках. До них підійде ділова сорочка, бажано світлого кольору, оскільки вона викликає найбільшу довіру і асоціюється з вашим діловим гардеробом.

конференц-сукня-1

Ви можете вибрати білу, синю або блакитну сорочку з дрібним візерунком. Ви також можете одягнути піджак, але він не обов’язково повинен поєднуватися з брюками. Переконайтеся, що піджак на тон темніший за штани. Найкращий вибір – класичний однотонний піджак або піджак у клітинку, який має більш повсякденний вигляд, але буде гарним вибором для конференції з дещо вільнішою тематикою.

Формальний бізнес

Другий варіант для тих випадків, коли ви виступаєте в ролі доповідача або організатора конференції, або коли конференція має більш офіційний характер. Тут виберіть діловий костюм темно-синього або сірого кольору. Уникайте чорного кольору, оскільки він більше асоціюється з вечірнім одягом та урочистими заходами, ніж з конференціями. До костюма підберіть світлу сорочку з простим комірцем і краватку.

вбрання для конференції-2

Чи потрібен цей аксесуар? Багато що залежить від типу конференції. Якщо ви знаєте, якого характеру вона буде, краватка не обов’язкова, оскільки костюм сам по собі підкреслить ваш професіоналізм. З іншого боку, краватка не дозволить вам відповідати тематиці бізнес-конференції, тому, якщо у вас є сумніви, краще одягнути її. Підберіть до всього вбрання аксесуари в тому ж кольорі і, звичайно ж, елегантне взуття. Ви можете вибрати оксфорди або класичні туфлі на шнурівці. Взуття – це елемент, в якому ви можете відобразити свій власний підхід до моди.

Повсякденний, але шикарний

Третій варіант – це поєднання першого і другого стилів. Коли він підійде? Коли конференція не дуже офіційна і ви можете дозволити собі бути трохи більш повсякденною. Цей стиль елегантний і професійний, але без тієї недбалості, яка не завжди вітається в ділових відносинах. Наша пропозиція – менш офіційні штани в поєднанні з модними мокасинами. Цей елемент італійського чоловічого одягу ідеально підходить для літа. Однак, для додаткового відтінку офіційності, поєднуйте штани з діловою сорочкою та піджаком.

вбрання-конференція-4

Піджак може бути однотонним або в клітинку. Якщо ви полюбляєте модні аксесуари, можете додати наволочку, яка також впишеться в тренд італійського чоловічого одягу. Колір наволочки повинен відповідати одному з елементів вашого вбрання. Цей варіант відповідає вимогам елегантного вбрання, але не є класичним прикладом ділового одягу. Однак, якщо характер конференції дозволяє трохи недбалості, то, безумовно, варто зупинити свій вибір на такому комплекті.

Однозначно не варто одягати такі елементи одягу

Що не підійде для конференції? Як і у випадку з більшістю речей, вам слід остерігатися одягатися занадто повсякденно, але також і занадто ошатно. Це означає, що штани, сорочка з комірцем і джемпер, які підходять для офісу, не будуть виглядати доречно на конференції. Конференція – це ділова зустріч, і вбрання для неї має бути відповідним. Також остерігайтеся надто офіційного вбрання, яке підійде для ділового вечора або банкету. Конференція – це зовсім інша зустріч, тому чорний костюм або смокінг точно не будуть правильним вибором.

Підвищуйте впевненість у своєму професіоналізмі, обираючи правильне вбрання

Чому правильний дрес-код для конференції має таке велике значення? Тому що ваш співрозмовник судить про вас за вашим зовнішнім виглядом з першого погляду – незалежно від того, чи це всі гості конференції, чи лише кілька людей, з якими ви спілкуєтесь у перервах між доповідями. Ділові контакти можна встановлювати в будь-який час і за будь-якої нагоди, і галузева конференція, безумовно, є однією з них. Переконайтеся, що ваше вбрання виглядає елегантно, професійно і запрошує до ділового спілкування. У цьому вам допоможуть елементи стилю, які ви знайдете в інтернет-магазині Lancerto.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *