30 супер фактів про Людину-павука

Чи знали ви, що улюбленим супергероєм колишнього президента Обами є Людина-павук?

Факти про Людину-павука

Людина-павук завжди займав невелике місце в моєму серці; павукоподібний герой, що гойдається з будівлі на будівлю, завжди зачаровував мене, особливо в дитинстві.

Тут ми розглянемо 30 фактів про цього героя, що плюється павутиною.

Людина-павук, створена Стеном Лі та Стівом Дітко, вперше з’явилася в серпні 1962 року в журналі Amazing Fantasy #15.

Насправді Людина-павук не збирався бути супергероєм на основі павука. Стен Лі насправді хотів створити комікс про муху або комаху, але зупинився на павуку.

Першим павуком Marvel став фільм "Людина-павук. У фільмі "Подорож у таємниці", що вийшов за місяць до його першої появи, з’явився гігантський павук.

Бібліотека середньої школи, яка використовувалася для однієї з батальних сцен "Дивовижної Людини-павука", використовувала окрему сцену і була зроблена з майже 3 000 футів підроблених книг з пінопласту зі справжніми обкладинками.

Людина-павук творив чудеса для нас, молодих; він був фактично першим підлітковим героєм, який не був напарником дорослого.

Правильно писати ім’я павука – Людина-павук; Стен Лі спеціально поставив дефіс, щоб уникнути плутанини з "Суперменом".

Дивовижна Людина-павук нарешті востаннє з’явився у першому томі 700-го видання, що вийшов у грудні 2012 року.

Павутиння Людини-павука розчиняється протягом години, але воно досить міцне, щоб утримати Халка.

Павутина Людини-павука швидша за кулю; в одній ситуації Людині-павуку вдалося обплести павутиною пістолет, коли було натиснуто на курок.

Людина-павук – дуже розумний бізнесмен; він має докторський ступінь і керує компанією Parker Industries.

Слабким місцем, здавалося б, незламної Людини-павука є пестицид етилхлорид.

Улюблений супергерой колишнього президента Обами – Людина-павук.

У мультсеріалі "Людина-павук" було лише 3 удари за весь серіал, що було пов’язано з жорсткою цензурою з боку телеканалу "Фокс".

Зйомки "Дивовижної Людини-павука" проходили на майданчику студії Sony в Калвер-Сіті, і фільм зайняв своїми декораціями 7 майданчиків.

Під час останнього полювання Крейвена, Людині-павуку вдалося вижити після того, як він був похований живцем протягом двох тижнів.

Людина-павук приєднався до Фантастичної четвірки, коли загинула людина-факел.

У 2007 році в чотирисерійному коміксі Marvel "Людина-павук: Панування" зображено можливе майбутнє, в якому Мері Джейн помирає від раку, спричиненого радіоактивною спермою Пітера.

У грі "Людина-павук" для PS2, на білборді якої зображений Tony Hawk Pro Skater 2, гравець почує "Тоні Хоук! Гей, я катався з цим хлопцем", коли вони наближаються до нього. Це пов’язано з нашим наступним фактом.

Якщо гравець пройде гру Tony Hawk Pro Skater 2 на 100%, він отримає в подарунок Людину-павука як персонажа для гри.

Людина-павук був не єдиним дивовижним героєм у його родині; його батьки були шпигунами і загинули в авіакатастрофі. Тому Пітер жив з Мей та дядьком Беном.

У 90-х роках компанія Marvel повернулася до сюжету 1970-х років, в якому йдеться про божевільного професора Людини-павука, який створив клона, що помер, але згодом відродився як Червоний павук.

У Людини-павука було чимало "справжніх" професій, зокрема, він був вчителем природничих наук у середній школі, науковцем і власником бізнесу.

Людина-павук дійсно може бути євреєм; навіть незважаючи на сподівання Marvel зобразити нерелігійних персонажів, Пітер і його сім’я зображені як сім’я, схожа на власну єврейську сім’ю Стена Лі.

У якийсь момент Павучок насправді мав 6 рук і навіть став гігантським павуком.

Від Зеленого Гобліна завагітніла Гвен Стейсі, а близнюки пізніше повернулися, щоб битися з Людиною-павуком.

Пітер був з багатьма жінками, серед яких Бетті Брант, Ліз Аллен, Гвен Стейсі, Мері Джейн Ватсон і Чорна кішка.

Людина-павук неодноразово помирав, у тому числі в сюжетних лініях "Інший" та "Покращена Людина-павук".

Одна з історій Людини-павука насправді розповідає про нього як про героя-рестлера, який після перемоги над Крашером Крілом дефілював у шикарному костюмі по телебаченню.

Насправді в костюм Людини-павука був вшитий датчик, який спрацьовував, коли він проходив повз камеру; саме так Пітер і знімав свої кадри.

Над фільмом "Дивовижна Людина-павук" працювало понад 1 000 людей.

Людина-павук літає між хмарочосами.

Як я вже казав вище, Людина-павук дійсно робить мене неймовірно щасливим і завжди робив.

Поєднання його приземленої зовнішності та ботанічного образу завжди приваблює багатьох фанатів коміксів.

Як і у випадку з усіма цими типами героїв, існує нескінченна кількість фактів, деякі з них приголомшливі, а деякі, м’яко кажучи, нудні.

Але якою б не була ситуація, ці герої є порятунком, способом заманити дітей і дорослих, і Людина-павук, особливо після його появи в Месниках, нікуди не дінеться, це точно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *