46 неймовірних фактів про наших президентів

Хоча Джордж Вашингтон був першим американським мільйонером, у 1789 році йому довелося позичити $1,500, щоб поїхати на свою інавгурацію.

Президенти Сполучених Штатів

Як правило, президенти, як правило, є неординарними людьми, але є просто деякі факти про президентів, в які важко повірити.

Від купання голяка до рекордної кількості нащадків – про наших минулих і теперішніх головнокомандувачів можна дізнатися багато цікавого.

Тут ми поділимося цікавими фактами про кожного з чоловіків, які носили цей титул.

Джордж Вашингтон: Хоча Джордж Вашингтон був першим американським мільйонером, у 1789 році йому довелося позичити 1500 доларів, щоб поїхати на свою інавгурацію.

Джон Адамс: Джон Адамс – перший президент, чий син став президентом.

Томас Джефферсон: Після того, як Бібліотека Конгресу була спалена під час війни 1812 року, Томас Джефферсон продав свою особисту бібліотеку з 6 487 книг федеральному уряду, щоб відновити її роботу.

Джеймс Медісон: При зрості 5’4″ Джеймс Медісон був найнижчим президентом – найвищим був Лінкольн.

Джеймс Монро: Одного разу Джеймс Монро вигнав міністра фінансів з Білого дому щипцями.

Джон Квінсі Адамс: Джон Квінсі Адамс любив купатися голяка в Потомаку.

Ендрю Джексон: Ендрю Джексон заради жарту запрошував повій на щорічний різдвяний бал.

Мартін Ван Бюрен: Мартін Ван Бюрен був першим президентом, який народився американським громадянином – всі до нього були британцями до Американської революції.

Вільям Генрі Гаррісон: Хоча він виголосив найдовшу інавгураційну промову серед усіх президентів, Вільям Генрі Гаррісон помер на посаді, пропрацювавши лише один місяць, що є найкоротшим терміном серед усіх президентів.

Джон Тайлер: Джон Тайлер народив більше дітей, ніж будь-який інший президент – 15 від двох дружин за своє життя.

Джеймс К. Полк: Вважається, що Полк так багато працював на посаді президента, що ослабив себе, оскільки помер невдовзі після того, як залишив посаду.

Захарі Тейлор: Захарі Тейлор отримав прізвисько "Старий грубий і готовий" через те, що він неохайно одягався.

Міллард Філлмор : Королева Вікторія одного разу оголосила Мілларда Філлмора найкрасивішим чоловіком, якого вона коли-небудь бачила.

Франклін Пірс: Франклін Пірс удосконалив зачіску.

Джеймс Б’юкенен: Джеймс Б’юкенен ніколи не був одружений і був першим президентом, який відправив трансатлантичну телеграму. Це було королеві Вікторії в 1858 році.

Авраам Лінкольн: Лінкольн провчився в школі лише 18 місяців. Після цього він займався самоосвітою і мав звичку до читання.

Ендрю Джонсон: У підлітковому віці Ендрю Джонсон разом з братом був проданий в рабство до кравця, а через 2 роки втік.

Улісс С. Грант: До 9 років Улісс С. Грант настільки добре вмів ламати коней, що багато фермерів зверталися до нього за допомогою.

Резерфорд Б. Хейс: Резерфорд Б. Хейс був першим президентом, у якого в Білому домі з’явився телефон і друкарська машинка, і започаткував традицію дитячого великоднього катання писанок на галявині Білого дому.

Джеймс А. Гарфілд: Джеймс Гарфілд був першим президентом, який вів передвиборчу кампанію двома мовами – англійською та іспанською.

Честер А. Артур: Честер Артур був дуже стильно одягненим чоловіком, у нього було понад 80 пар штанів, які він часто змінював по кілька разів на день.

Гровер Клівленд : Гровер Клівленд мав прізвисько Дядько Джамбо.

Бенджамін Гаррісон: Бенджаміна Гаррісона випадково вдарило струмом у Білому домі, і він відмовлявся торкатися вимикача. Він часто лягав спати з увімкненим світлом.

Гровер Клівленд: Гровер Клівленд був 22-м і 24-м президентом США, єдиним президентом в американській історії, який перебував на посаді два терміни поспіль.

Вільям МакКінлі: Коли дружина Вільяма МакКінлі страждала від епілептичних припадків на публічних заходах та обідах, він просто накривав її обличчя хусткою.

Тедді Рузвельт: Тедді Рузвельт часто з’їдав дюжину яєць на сніданок.

Вільям Тафт: Вільям Тафт був настільки великим, що в Білий дім довелося принести велику ванну.

Вудро Вільсон: Вудро Вільсон міг мати недіагностовану нездатність до навчання, оскільки він не міг читати протягом першого десятиліття свого життя.

Уоррен Г. Гардінг : Гардінг любив крадькома ходити на бурлескні вистави.

Келвін Кулідж: Присягу Келвіна Куліджа приймав його батько, нотаріус і мировий суддя.

Герберт Гувер: Герберт Гувер хотів, щоб службовці Білого дому були "невидимими", тому їм доводилося застрибувати в найближчу шафу, щоб не бути поміченими, коли він або Перша леді були поруч.

Франклін Д. Рузвельт: Рузвельт був єдиним президентом, який обирався на 4 терміни.

Гаррі Трумен: Талісманом Університету Міссурі є тигр Трумен, названий на честь Гаррі Трумена.

Дуайт Д. Ейзенхауер : Ейзенхауер носив у кишені 3 монети на удачу.

Джон Ф. Кеннеді: Перед тим, як бути обраним президентом, Кеннеді отримав Пулітцерівську премію за книгу "Профілі мужності".

Ліндон Б. Джонсон: Л. Джонсон був обраний президентом свого 11-го класу середньої школи.

Річард Ніксон: Річард Ніксон освідчився своїй дружині Пат у перший вечір їхнього знайомства. Вона відмовилася, але погодилася через 2 роки.

Джеральд Форд : Хоча він любив гольф, глядачам доводилося остерігатися його диких ударів.

Джиммі Картер: У дитинстві Джиммі Картер вистрілив своїй сестрі в спину з пневматичної рушниці після того, як вона кинула в нього гайковим ключем.

Рональд Рейган: Код Секретної служби, який використовувався для Рональда Рейгана, був "Сира шкіра".

Джордж Буш-старший: Джордж Буш-старший грав у бейсбольній команді Єльського університету, яка двічі виходила у фінал студентського чемпіонату світу з бейсболу.

Білл Клінтон: Будучи губернатором, Клінтон обслуговував всю найману прислугу на обіді до Дня подяки в губернаторському особняку, перш ніж він і його сім’я сідали за стіл.

Джордж Буш-молодший: Джордж Буш-молодший наразі є президентом з найвищим і найнижчим рейтингом схвалення в історії.

Барак Обама: Барак Обама працював у Baskin-Robbins у підлітковому віці, що викликало у нього огиду до морозива на все життя.

Дональд Трамп: Прізвище його сім’ї спочатку звучало як Трампф або Трампфт, але змінилося на Трамп, коли в 1600-х роках почалася Тридцятирічна війна.

Джо Байден: він автолюбитель і володіє Corvette Stingray 1967 року випуску, який його батько подарував йому на весілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *