5 ідей подарунків до Дня батька від Lancerto!

23 червня в Польщі відзначається День батька. Як найкраще відзначити це свято? Найкращий спосіб – зустрітися зі своїм татом і подарувати йому цікавий, практичний або оригінальний подарунок! Якщо ви не знаєте, що вибрати для свого тата, дізнайтеся про 5 ідей до Дня батька від магазину Lancerto! До речі, дізнайтеся про історію цього особливого свята і здивуйте свого тата цікавими фактами про нього!

День батька – подарунок для тата-ветерана

Святкування батьківства має дуже давні традиції в європейській культурі. Вважається, що перший День батька – це переддень Дня святого Йосипа, який відзначався в католицьких країнах ще в Середньовіччі. Однак це свято було тісно пов’язане з релігійними ритуалами.

День батька і те, як його святкують сьогодні, ймовірно, виникло на початку 20-го століття в США. Саме тоді Сонора Смарт Додд, донька ветерана Громадянської війни, яка ставилася до свого батька з великою повагою і шаною, вирішила, що батьківство треба відзначати. Ця думка спала їй на думку під час церковної служби, де йшлося про святкування новоствореного свята… Дня матері. Це здалося їй певною несправедливістю, і вона почала боротися за святкування Дня батька.

День батька у світі

Ідея була швидко підхоплена і, в цілому, досить швидко знайшла прихильність багатьох людей у США. Звідти святкування Дня батька дуже швидко поширилося на інші країни. Сьогодні його відзначають у понад 110 країнах світу. Дати святкування варіюються. У переважній більшості країн це пересувне свято, яке відзначається у третю неділю червня. У Польщі День батька завжди припадає на 23 червня, як і в Нікарагуа.

Є також країни, де цей день пов’язаний з історичними датами. У Росії, наприклад, День батька офіційно не святкується, але батьківство і мужність вшановують 23 лютого в День захисника Вітчизни. У Таїланді, з іншого боку, День батька відзначається 5 грудня – в день народження короля Пхуміпона Адульядета, який правив країною протягом 70 років і користувався великою повагою і пошаною серед своїх підданих.

Тепер, коли ви трохи знаєте про День батька, варто обрати подарунок. Пропонуємо вашій увазі пропозиції від Lancerto!

Сорочка – перша ідея подарунка на День батька

Сорочка – універсальний подарунок на День батька. Все тому, що завдяки своєму кольору або візерунку вона може мати абсолютно різний характер. В асортименті Lancerto є як елегантні сорочки, які легко поєднуються з костюмом або стильним піджаком, так і сорочки в стилі кежуал, які ідеально пасуватимуть до стилю smart casual або ще більш повсякденного. Їх можна легко поєднувати з чінос або звичайними джинсами. Вибір візерунків також широкий – від однотонних, що робить їх більш елегантними, до картатих або квіткових візерунків. Принт, безумовно, можна підібрати відповідно до стилю та смаку тата.

Краватка – класика серед подарунків на День батька

З одного боку, краватка може здатися дещо банальним подарунком на День батька. Однак це лише омана, адже елегантний чоловік повинен мати велику колекцію краваток, які він може адаптувати до різних випадків і поєднувати з різними комбінаціями – як елегантними, так і більш повсякденними. Серед краваток Lancerto ви можете вибрати класичні моделі з шовку, а також більш оригінальні – з мікрофібри або навіть трикотажу. Вибір візерунків не менш широкий – від однотонних, через дрібні до великих геометричних фігур.

Шкарпетки – яскравий подарунок для тата

Донедавна шкарпетки були обов’язковим елементом кожного вбрання, але вони, як правило, принципово не впливали на сприйняття всього стилю. Однак з деяких пір спостерігається чітка тенденція, коли кольорові шкарпетки з візерунками миттєво привертають увагу і оживляють навіть досить стриманий стиль. Якщо ваш тато полюбляє яскраві кольори та незвичайні візерунки, обирайте шкарпетки Lancerto в якості подарунка на День батька! Це можуть бути як класичні геометричні фігури, так і тематичні візерунки – автомобілі, їжа, авіація тощо. Обирайте шкарпетки з улюбленим мотивом для тата!

Ремінь – галантерея завжди є гарним подарунком на День батька

Ремінь, на відміну від шкарпеток, повинен бути досить стриманим і непомітним. Його найбільшою прикрасою має бути пряжка, яка може бути виконана з блискучого металу – це правило особливо стосується ременів, які поєднуються з костюмом або більш елегантним стилем smart casual. Тоді натуральна шкіра також є єдиним вибором. Однак, якщо ремінь має бути більш повсякденним, ви можете вибрати більш повсякденні матеріали і кольори. Плетені ремені модні і дуже довговічні – вони добре поєднуються з джинсами, чінос і навіть шортами. Незалежно від того, чи шукаєте ви ремені для елегантних або повсякденних штанів – в асортименті Lancerto ви знайдете все!

Подарунковий набір – на День батька для дітей, які ще не визначилися з вибором

Якщо кожна з ідей з наведеного вище списку здається вам гарною, але ви не можете прийняти остаточне рішення – зробіть ставку на подарункові набори Lancerto! Що цікавого можна знайти серед них? Набори нижньої білизни, шкарпеток, футболок, поло, а також шкіряні аксесуари і навіть шарфи, що продаються разом з гарним посібником зі стилю. Серед подарункових наборів кожен обов’язково знайде подарунок, який відповідатиме смакам і потребам свого тата!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *