6 визначних проривних персонажів в історії телебачення

Чи знали ви, що в серіалі "Доктор Хто" від BBC Доктор спочатку не був головним героєм серіалу?

Деякі з найкращих персонажів-відщепенців в історії телебачення

Якщо я щось і люблю, так це телебачення. Проривний персонаж – це той, хто спочатку не призначений бути головною зіркою, але сюжет серіалу поступово зміщується до того, що він відіграє більш помітну роль.

Часто їх показують як гравців другого плану або навіть не представляють, доки серіал не стане на ноги.

Але це трапляється частіше, ніж ви думаєте, і ви можете навіть не усвідомлювати цього, поки не повернетесь і не передивитесь серіал.

Тут ми склали список з шести яскравих персонажів популярних серіалів.

Еріка Кейн – "Всі мої діти".

Еріка Кейн

У США ніщо так не уособлює денне телебачення, як Сьюзан Лючі, "перша леді денного телебачення".

Вона здобула цей титул, зігравши проривну героїню Еріку Кейн у популярному серіалі "Всі мої діти" на каналі ABC.

Будучи ще підлітком, коли відбулася прем’єра серіалу, Кейн у виконанні Лючі залишалася популярною з першого епізоду і прпротягом усьогоstrong> 41-річного показу.

Ця героїня та її сім’я стали, мабуть, найбільш невід’ємною частиною серіалу з різноманітними шлюбами, розлученнями, інтрижками, дітьми, скандалами та іншими типовими для мильних опер історіями.

Одна з таких історій, яка привернула увагу до самої Лючі, сталася в 1973 році.

Тоді її героїня зробила перший легальний аборт на американському телебаченні, висвітлюючи нещодавнє рішення Верховного суду у справі Роу проти Вейд.

Лючі продовжувала грати свою героїню, доки ABC не скасував шоу у 2011 році.

Однак до своєї останньої появи у вересні 2011 року вона стала одним з найвідоміших персонажів в історії мильних опер.

Зак Морріс – "Доброго ранку, міс Блісс" / "Врятовані дзвінком".

Зак Морріс у джинсовій куртці

Спочатку розроблений для NBC, "Доброго ранку, міс Блісс" був серіалом про шкільну вчительку, в якому учні грали другорядні ролі (без каламбуру).

Серіал перейшов на канал Disney, але після одного сезону його закрили через поганий прийом і низькі рейтинги. Однак це не стало кінцем для цього серіалу, оскільки він був перероблений.

Фокус змістився з вчителя на учнів, місце дії перемістилося з Індіанаполіса до Лос-Анджелеса, і навіть клас змінився з 6 на 8, і таким чином народився "Врятовані дзвоном" (Saved by the Bell).

"Врятовані дзвоном" виходили в ефір по суботах вранці на оригінальному каналі NBC і стали класикою для підлітків.

І якби не чарівний і маніпулятивний Зак Морріс (у виконанні Марка-Пола Госселаара), шоу, можливо, так і не знайшло б свого місця.

Помітивши, що сцени за участю студентів отримують кращу реакцію, формат і мережа змінилися, таким чином зробивши Зака та його однокласників центром уваги.

Таким чином, Зак Морріс не тільки вирвався з ролі другорядного гравця в серіалі, але й став центральним елементом всієї оновленої версії шоу.

Барнабас Коллінз – "Похмурі тіні".

Барнабас Коллінз з

Хоча більшість людей може знати про “Похмурі тіні” лише з фільму Тіма Бертона з Джонні Деппом у головній ролі, спочатку це була денна мильна опера в США в 1966-1971 роках, перш ніж її було скасовано.

Серед подорожей у часі, двійників та іншого, мабуть, найвідомішим надприродним явищем у серіалі був персонаж Барнабаса Коллінза, якого зіграв Джонатан Фрід.

Завдяки різкому зростанню рейтингів, Коллінз став центральним персонажем оригінального телесеріалу і франшизи в цілому.

Коли шоу було перезапущено в 1991 році, Коллінза від самого початку грав англійський актор Бен Кросс, а шотландський актор Алек Ньюман взяв на себе цю роль у ремейку шоу 2004 року, який так і не вийшов на екрани.

У фільмі Тіма Бертона цю роль виконав Джонні Депп.

Це втілило мрію всього життя Деппа, адже, за його власним зізнанням, грати роль Коллінза – це все, про що він мріяв у дитинстві. Це також одна з головних причин, чому він пішов в актори.

Коллінз з’являвся в різних романах, аудіо-драмах та інших адаптаціях франшизи “Похмурі тіні”.

Барнабас Коллінз, який мав з’явитися лише на 13 тижнів і навіть не був представлений до більш ніж 200 епізодів, є однією з ключових фігур при обговоренні концепції проривного персонажа.

Стів Уркель – “Сімейні справи”.

Стів Уркелл

“Сімейні справи” – це спін-офф “Ідеальних незнайомців”.

Стів Уркель, якого грає Джаліл Вайт, був вперше представлений у 12-й серії першого сезону і поступово став центральним персонажем шоу.

Серіал спочатку зосереджувався на Гаррієт Вінслоу, її чоловікові-поліцейському Карлі, їхніх трьох дітях Едді, Лорі та Джуді, матері Карла Естель, а також сестрі Гаррієт Рейчел та її синові Річі.

Після дебюту ботаніка Стіва Уркела в ролі кавалера Лори, він з’являвся в кожній наступній серії.

Поступово він піднявся до ролі головного героя, настільки, що молодшу дитину Вінслоу, Джуді, викреслили зі сценарію. Естель, Рейчел і Річі також поступово відійшли на другорядні ролі.

Уркель був стереотипним ботаніком в окулярах, підтяжках, з гугнявим голосом, підкошеними штанами, незграбною поведінкою, любителем науки та гри на акордеоні.

Незважаючи на це, він став найкращим другом сина Вінслоу, Едді, романтичним інтересом доньки Лори, а також комедійним фоном і випадковим партнером у розіграшах з Карлом.

У пізніх сезонах він навіть переїхав до сім’ї Вінслоу. Були введені різні члени сім’ї Уркелів, кількох з яких зобразив Джаліл Вайт, і персонаж перемістився на передній план.

Він приніс величезний рейтинговий успіх і став одним з найвідоміших персонажів 1990-х років. Він є втіленням занудства і, можливо, втіленням проривного персонажа.

Артур “Фонзі” Фонзареллі – “Щасливі дні”.

Артур (Фонзі) Фонзареллі

Один з двох персонажів, що з’явилися в усіх 225 епізодах квінтесенції американського серіалу “Щасливі дні”, Артур “Фонзі” Фонзареллі є одним з найвідоміших прикладів проривного персонажа в поп-культурі.

Фонзі затьмарив як перших зірок серіалу, родину Каннінгемів, так і оригінальну концепцію серіалу.

Він став відомим завдяки своїй фірмовій шкіряній куртці, піднятому вгору великому пальцю та крилатим фразам.

Від “Щасливих днів” відбрунькувалися щонайменше три великі серії, і зазвичай Фонзі вводив персонажів, які приводили до різних спін-оффів.

Фонзі став настільки улюбленим, і фокус серіалу змістився на нього настільки, що головна зірка серіалу Рон Говард, який грав Річі Каннінгема, ненадовго покинув серіал через те, що його персонаж затьмарив Фонзі.

Фонзі переїхав до сім’ї Каннінгема і став ще одним сином для містера та місіс С (як він їх називав). Він і містер Каннінгем – єдині два персонажі, які з’являються в кожній серії серіалу.

Фонзі Вінклера – один з найбільш пам’ятних і плідних проривних персонажів в історії телебачення.

Доктор – Доктор Хто

Вільям Гартнелл у серіалі

Найдовший науково-фантастичний серіал в історії телебачення, "Доктор Хто" розповідає про головного героя та його супутників, які подорожують у часі та просторі.

Але чи знали ви, що спочатку Доктор не був головним героєм серіалу?

Сценаристи та керівники BBC розробляли "Доктора Хто" як освітньо-інформаційний телесеріал для дітей та сімей.

У перших епізодах серіалу 1963 року до першого Доктора (якого грав Вільям Гартнелл) приєдналася його онука, Сьюзен Форман.

Вона була дивною дитиною, за якою одного разу додому прийшли двоє її шкільних вчителів, Барбара Райт та Ян Честертон.

Вони натрапили на сумнозвісну поліцейську будку – ТАРДІС, транспортний засіб, за допомогою якого Доктор, Повелитель Часу, та його супутники подорожують у часі та просторі.

Передбачалося, що Доктор діятиме радше як провідник і об’єднуватиме персонажів, але образ Хартнелла, який став відомим як Перший Доктор, сподобався критикам і шанувальникам, і він поступово став центральним елементом серіалу.

Гартнелл міг бути і героєм, і вчителем; таким чином, Райт і Честертон більше не були потрібні.

Ці троє товаришів у різний час покинули серіал, а до Доктора приєдналися інші компаньйони. Зрештою, навіть Гартнелл залишив серіал через ускладнення зі здоров’ям.

Зважаючи на те, що серіал популярний у всьому світі серед фанатів кількох поколінь, не дивно, що франшиза проіснувала так довго.

Але багато хто також не знає, що їхня улюблена франшиза, в якій ТАРДІС живе, подорожує у часі та просторі, має компаньйона, галіфрейського Повелителя Часу, мабуть, є ідеальним прикладом проривного персонажа в історії телебачення.

Отже, ось вони, неймовірні актори, які колись ховалися в тіні з другорядними ролями, а потім стали набагато помітнішими.

Хто ваші улюблені персонажі-відщепенці і чому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *