Цікаві факти про Wii U від Nintendo

Геймпад Nintendo Wii U – це не лише контролер, додатковий екран та окрема консоль, але й можливість керувати телевізором!

Консоль Nintendo Wii U

Компанія Nintendo розробляє ігрові консолі вже понад два десятиліття, від улюблених усіма N64 та Game Boy до Wii U, випущеної у 2012 році.

Хоча оригінальні консолі Wii не були настільки вражаючими у порівнянні з Xbox або PlayStation, ця Wii U дійсно виділилася завдяки можливості використовувати її як домашню консоль або як портативну систему для підтримуваних ігор.

Вражені? Ми теж вважаємо, що це дуже круто!

Насправді, Nintendo Wii U – це досить дивовижний маленький пристрій, який має безліч цікавих функцій та можливостей!

Особливості Nintendo Wii U

Перш за все, давайте подивимось на найкращу та найголовнішу функцію Nintendo Wii U: контролер.

Цей контролер, або, як його ще називають, геймпад, просто грандіозний. Він має можливість працювати як контролер і як екран, що акцентує увагу на будь-якій грі, в яку ви граєте.

Спочатку геймерам трохи складно звикнути до цього через подвійні екрани.

Слід визнати, що коли ви звикли зосереджуватися лише на екрані телевізора під час гри, то легко забути про геймпад.

На щастя, трохи практики і трохи терпіння – і ви зможете по-справжньому оцінити цю унікальну функцію, якої немає на жодному іншому пристрої.

Ще одна чудова особливість геймпада полягає в тому, що його можна використовувати як окремий пристрій.

У той час як основна консоль повинна бути увімкнена, і ви повинні бути в радіусі її дії, щоб вона працювала, геймпад фактично має можливість грати в ігри виключно на ньому самому.

Геймпад Wii U

Існує кілька ігор, доступних як окремі ігри, які можна грати на геймпаді.

На жаль, їх поки що не так багато, але їх буде все більше, оскільки люди усвідомлюють справді чудові можливості Wii U!

Ця окрема функція для геймпада на Wii U насправді є однією з найкращих його можливостей.

Хоча ви не можете використовувати геймпад як заміну планшету, оскільки він повинен знаходитися в радіусі дії основної консолі, він має досить пристойний радіус дії.

Користувачі, які перебували в окремих кімнатах будинку на відстані понад двадцять п’ять футів від основної консолі, виявили, що вони можуть спілкуватися у відеочаті, грати в ігри та насолоджуватися додатковими функціями, вбудованими в сам геймпад.

Це особливо зручно, коли по телевізору йде передача, яку ви або хтось інший просто зобов’язані подивитися.

Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваша основна консоль Wii U увімкнена, а потім змінити джерело відео на будь-який інший варіант, поки геймпад увімкнений!

Геймпад Nintendo Wii U – це не тільки контролер, додатковий екран і окрема консоль, але й можливість керувати телевізором!

Геймпад справді схожий на кишеньковий мультиінструмент технічного всесвіту з можливістю ефективно працювати з будь-яким запрограмованим пристроєм, включаючи телевізори, домашні системи управління, стереосистеми та багато іншого.

Просто переконайтеся, що ви дійсно зберігаєте десь оригінальні пульти дистанційного керування на випадок, якщо батарейки сядуть або хтось буде зайнятий грою на ньому!

Ігри для Wii U

Ігри для Wii U

Якщо ви хочете легально грати в ігри, а не просто бавитися з геймпадом, ви не будете розчаровані.

Nintendo Wii U – це справді Святий Грааль для ретро-геймерів.

Ви можете поностальгувати за олдскульними Mario, Donkey Kong або Castlevania завдяки оновленій системі від Nintendo, яка дозволяє переносити файли зі старих консолей.

Це, безумовно, крок у правильному напрямку для ігрових консолей, оскільки здається, що Microsoft і Sony задовольняються тим, що роблять все, що належить старшим поколінням, неможливим для гри, не платячи за це шалені гроші.

Nintendo ніколи не була однією з тих, хто по-справжньому досліджував багатокористувацькі онлайн-ігри або заглиблювався в хардкорні серії ігор, такі як Fable, Elder Scrolls чи Call of Duty; однак це не обов’язково погано.

Ця консоль просто не має ретро-ігор, доступних для неї.

Нові ігри Lego, доступні для інших консолей, також доступні на Wii U (включаючи "Світ Юрського періоду" та "Хоббіт"!), а також епічні ігри про Бетмена, включаючи Arkham Origins!

Люди абсолютно недооцінюють ігри, доступні для Nintendo.

Додаткові можливості

Але досить про ігри, в які можна грати на Wii U, давайте дізнаємося більше про те, що ця консоль може робити насправді!

Наприклад, виступати в ролі медіа-центру з усіма зручними опціями для перегляду інтернет-сторінок, Netflix і навіть публікацій у Facebook!

Тепер ви можете писати твіти, вести блоги, ставити лайки, коментувати, транслювати і дивитися все це на одному чудовому маленькому пристрої!

Xbox One і PS4 мають ті ж функції, але якщо врахувати ціну, контролери і всі інші маленькі особливості Wii U, то це дуже круто!

Для тих, хто зацікавлений у чомусь іншому, окрім ігор, перегляду Facebook, оновлення акаунту в Twitter чи потокового перегляду веб-сторінок, є багато інших можливостей розважитися.

Як і для вашого смартфона, якщо ви зможете це придумати, то для Wii U знайдеться відповідний додаток!

Якщо ви зайдете на сайт Nintendo і дослідите розділ "Програми та розваги", ви побачите безліч варіантів, включаючи Sketchpad, Animal Crossing, Hulu, Amazon Instant Prime, Crunchyroll і багато іншого.

Звичайно, це не магазин Google Play з тисячами додатків, але для ігрової консолі це досить непогано!

І, оскільки популярність магазину додатків Nintendo зростає, все більше розробників створюватимуть додатки для консолей!

Переглянувши магазин додатків Nintendo, ви, можливо, помітили, що популярний і улюблений додаток Skype недоступний.

Skype має вирішальне значення для того, щоб люди могли залишатися на зв’язку з друзями та родиною, незалежно від відстані між ними.

Переглянувши додатки в магазині і помітивши, що геймпад має досить пристойну камеру (так, дійсно пристойну камеру), ви, можливо, здивувалися.

На щастя, Nintendo повністю подбала про цю опцію.

Неймовірно чіткий дисплей на геймпаді ідеально підкреслюється камерою. Крім того, камера є і на самому моніторі Wii U, що робить її найкращим варіантом для відеочату з друзями та родиною.

Ви можете використовувати геймпад Wii U як окремий варіант чату, або ж використовувати його на телевізорі.

Незалежно від того, який спосіб ви використовуєте, вам буде приємно дізнатися, що ви можете малювати та грати в ігри з іншою людиною!

Оскільки геймпад має функцію малювання на сенсорному дисплеї, ви можете писати нотатки, грати в шибеника, насолоджуватися стимулюючою грою в хрестики-нулики і багато іншого.

Можливості цієї веселої та дурнуватої маленької функції безмежні, і вона дійсно допомагає пожвавити розмову в унікальний спосіб!

Недоліки, про які слід знати

Недоліки, про які слід знати

Тож чи справді Wii U – це все, що є, і ще й пакунок з крекерами? Ну… ні, це зовсім не так.

Це чудовий пристрій з дійсно дивовижним геймпадом, але у нього є деякі недоліки, про які вам варто знати.

Один з головних недоліків полягає в тому, що геймпад не може довго тримати заряд.

Якщо ви сподівалися отримати планшет, який не поступається, скажімо, iPad або планшету на Android, то вибачте, але вам доведеться продовжити пошуки, тому що це не найкраща альтернатива.

Геймпад тримає заряд близько трьох годин, якщо ви граєте інтенсивно.

Це дуже розчаровує, адже вечір, проведений за грою з друзями та родиною, буде перерваний через шнури, заміну батарейок та час заряджання геймпада!

Ще один факт про Nintendo Wii U – це те, що у неї немає жорсткого диска.

Це розчаровує, оскільки ігри займають багато місця, а це означає, що якщо ви покладаєтесь на вбудовані можливості, то ви залишаєтесь у програші.

Nintendo потрапила під шквал критики за те, що їхня консоль попереднього покоління мала таку саму проблему, однак цього разу вони залишили її вирішення на розсуд геймерів.

Замість того, щоб встановити пристойний жорсткий диск з достатньою кількістю місця для різноманітних ігор, Wii U оснащена чотирма різними портами USB 2.0, а також слотом для карт пам’яті SD.

Це полегшує деяке розчарування геймерів, оскільки дозволяє їм підключити зовнішній жорсткий диск через один з портів і в кінцевому підсумку мати в своєму розпорядженні терабайти пам’яті для зберігання даних.

Для тих, хто відступив назад і розчарований відсутністю деяких ігор та функцій на Wii U, можливо, ви побачили нові можливості, коли почули про чотири USB-порти та слот для SD-карт.

Для тих, хто не розуміється на техніці, ці слоти відкривають світ можливостей для джейлбрейку та хакінгу.

Від сумнівних ігор до широких можливостей відтворення фільмів і багато іншого, злом Wii U безумовно відкриє пристрій для безмежних можливостей!

Віддалені опції

Нарешті, виявляється, що Wii U має більше дистанційних опцій, ніж майже будь-яка інша консоль, доступна на даний момент.

У вас є не тільки геймпад, але й оригінальний ручний пульт Wii з акцентованим нунчаком.

Це досить дратує, щоб навчитися користуватися новим геймпадом, не кажучи вже про те, щоб витратити $40 або більше на пульт Wii для ігор, які вимагають нунчака та дистанційного використання.

Незважаючи на все це, Wii U – це великий крок у правильному напрямку для Nintendo.

Вона має багато вражаючих можливостей, включаючи медіа-хаб, фантастичний контролер і кілька чудових ігор, які дійсно змусять вас відчути ностальгію.

На жаль, є кілька недоліків і невдач.

Вражаюча відсутність ігор та неможливість підзарядки – це два надзвичайно великих недоліки, які змушують більшість уникати Wii U.

На щастя, щомісяця виходить все більше ігор, і ви можете максимально використати свій пристрій з функціями відеочату та можливістю зламати його завдяки широким можливостям зовнішньої пам’яті!

Хоча Wii U не така крута, як Xbox One або PS4, вона, безумовно, має свій власний унікальний стиль і деякі функції, які ви просто не знайдете на жодній іншій консолі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *