Елегантний гаманець проти крадіжки. Як він зроблений?

Протикрадіжний гаманець – як він працює і яка функція безпеки захищає наші гроші? Чоловічий гаманець із захистом RFID захищає платіжні картки від сканування. У нашій статті ви дізнаєтеся все про RFID-блокатори, а також ми допоможемо вам вибрати розумний гаманець для захисту від крадіжок.

Що таке скімінг і як від нього захиститися?

протикрадіжний гаманець-1

Безконтактні платежі зробили наше життя простішим – ми можемо платити карткою, телефоном і навіть годинником. З іншого боку, розвиток цих технологій створив новий тип кишенькових злодіїв. Йому більше не потрібно красти ваш гаманець, щоб отримати доступ до ваших грошей або даних, що зберігаються на електронних носіях. Безконтактні картки мають блокування для однієї транзакції – крадіжка 50 або 100 фунтів стерлінгів не така серйозна, як крадіжка особистих даних. Платіжні картки, студентські квитки або картки доступу містять персональні дані, за допомогою яких можна завдати більшої шкоди, наприклад, взяти кредит на більшу суму. Звідси і виникла ідея протикрадіжних гаманців з RFID-блокуванням.

Скімінг – це злочин, пов’язаний з викраденням даних платіжних карток. Як використовуються вкрадені дані? Все просто – створюється дублікат картки з вашими реквізитами, який працює паралельно з вашою. Злочинці можуть знімати гроші в банкоматі або використовувати картку для оплати товарів чи послуг. Скімери, тобто пристрої для зчитування даних з картки, не обов’язково встановлювати на терміналі чи банкоматі. Пограбувати віддалено можна в переповненому торговому центрі, автобусі чи метро. Чому це можливо?

Що таке RFID?

RFID розшифровується як Radio-Frequency Identification (радіочастотна ідентифікація), що означає радіозв’язок між чіпом, тобто карткою, і приймачем, наприклад, платіжним терміналом. Це робить можливим безконтактну оплату покупок або використання проходів, захищених картками доступу. Однак важливо пам’ятати, що безконтактні картки можуть бути проскановані описаним вище скімером. Тому вони повинні бути захищені – одним з рішень є протикрадіжний гаманець.

Як працює протикрадіжний гаманець? Блокування за допомогою радіочастотної мітки

гаманець проти крадіжки-2

Технологія нескладна, вона полягає в тому, що в гаманець або футляр для картки поміщається захисний екран, який блокує бездротовий сигнал. Електромагнітні хвилі, які посилає зчитувач, зустрічаються з екраном і зупиняються на ньому. Без екрану картка дасть потрібну реакцію і дані будуть викрадені. Дуже важливо, щоб екран був виготовлений з якісного матеріалу, який буде служити своєму призначенню протягом усього терміну служби картки. Протикрадіжні гаманці, замок яких виготовлений з алюмінію, не захищають ефективно. З таким же успіхом ви можете загорнути свої картки в алюмінієву фольгу, яку знайдете на кухні. Це пов’язано з тим, що існують частоти, на яких картка може бути відсканована, незважаючи на такий захист.

Який протикрадіжний гаманець вибрати? Критерії

Вибір гаманців з радіочастотною ідентифікацією зараз досить великий, тож як вибрати саме той, що підходить вам? Варто розглянути деякі основні характеристики, які відрізняють якісні протикрадіжні гаманці.

Безпека даних

Почнемо з якості замка. Як ми вже згадували, недорогі моделі можуть бути захищені лише алюмінієвим замком, який не завжди ефективний. Варто зупинити свій вибір на гаманці з більш високим рівнем захисту від крадіжок, щоб гарантувати, що ваші дані та гроші дійсно захищені. Гаманці Lancerto пропонують високий рівень безпеки, ми використовуємо матеріали, які зберігають свою ефективність протягом усього терміну служби гаманця.

Функціональність і розмір гаманця

гаманець-3

Тепер, коли ми знаємо все про блокування RFID, давайте перейдемо до інших критеріїв вибору гаманця. Перший – це місткість, вона залежить від ваших потреб. Якщо ви користуєтеся готівкою, платіжними картками, а також носите в гаманці документи – обирайте велику, добре організовану модель. Найчастіше такі гаманці носять в жіночих сумочках, тому обрана нами модель – це протикрадіжний жіночий гаманець.

Ця модель також може з успіхом замінити дамську сумочку – клатч. Він має ремінець для носіння на зап’ясті, тому його зручніше носити. Ця модель доступна у п’яти кольорах на вибір.

гаманець проти крадіжки-4

Чоловіки, безумовно, віддають перевагу більш компактним рішенням. Найпопулярніший чоловічий гаманець із захистом RFID – це класичний гаманець із характерною застібкою-блискавкою. Гаманець, що розширюється, вміщує платіжні картки, банкноти та монети. Все легкодоступне і стискається до компактного розміру.

гаманець проти крадіжки-5

Якщо ви користуєтеся лише платіжними картками, ви можете замінити свій протикрадіжний гаманець акуратним чохлом. Це елегантне і практичне рішення. Це гарна ідея зберігати готівку, документи та картки окремо, оскільки традиційні крадіжки все ще залишаються в порядку речей. Футляр для платіжних карток також має захист RFID.

Дизайн і якість виготовлення

Мабуть, ні в кого не викликає сумнівів, що вироби зі шкіри є найбільш елегантними та довговічними. Натуральна зерниста шкіра має тонкий блиск і виглядає дуже елегантно. Тому ваш вибір повинен впасти на протиугінний гаманець з натуральної шкіри. Хоча вони пофарбовані в різні кольори, догляд за ними дуже простий. Достатньо лише раз на рік наносити крем для догляду за шкірою, щоб насолоджуватися красивим аксесуаром протягом тривалого часу.

портфель проти крадіжок-6

Звичайно, шкіряні гаманці відрізняються за якістю. Ми в Lancerto не визнаємо компромісів у цьому питанні. Ми шиємо наші протикрадіжні гаманці в Польщі. Завдяки ретельному виконанню та увазі до деталей, аксесуари Lancerto роками радують око і зберігають всю свою функціональність. Ми дбаємо не тільки про безпеку ваших даних, але й про вас. Ми використовуємо металеві елементи, виготовлені з матеріалів, що не містять нікелю, завдяки чому наші аксесуари можуть використовуватись також алергіками.

портфель проти крадіжок-7

Що стосується дизайну, то в центрі уваги, як завжди, вічна класика. Чоловічий гаманець для захисту від крадіжок – це проста модель чорного, коричневого або темно-синього кольору. При розробці жіночих гаманців ми використали більш широку палітру кольорів. Серед них ви знайдете моделі яскравих відтінків та насичених кольорів.

Протикрадіжні гаманці для подарунків

портфель проти крадіжок-8

Жіночі та чоловічі гаманці – це елегантні подарунки на різні випадки життя. Якщо ви хочете подарувати щось особливе близькій людині, подаруйте їй протикрадіжний гаманець. У Lancerto вони доступні не тільки поодинці, але і в стильних подарункових наборах. Жіночий гаманець в дуеті з м’яким шарфом – ідеальна ідея для різдвяного подарунка.

Ми також пропонуємо набір, до якого входить чоловічий гаманець із захистом від крадіжок за допомогою радіочастотної ідентифікації разом із візитницею. Це аксесуари-близнюки, чудові атрибути для елегантного чоловіка. На додаток до цього набору ви можете зробити ставку на комплект зі шкіряними рукавичками або елегантним шарфом.

Протикрадіжний гаманець – чи варто його купувати?

Розвиток нових технологій полегшує життя. З іншого боку, з’являються нові та невідомі загрози. На щастя, існують рішення для ефективного захисту ваших грошей і карткових даних від крадіжки. Елегантний чоловічий гаманець з RFID-замком – це аксесуар, який допоможе вам почуватися в безпеці в різних ситуаціях.

Звичайно, RFID-замок не захистить ваші дані та гроші, якщо ви виймете картки з гаманця. Тому будьте особливо обережні, користуючись банкоматами та здійснюючи безконтактні платежі. Не давайте свою картку нікому – завжди тримайте її в полі зору під час транзакції, а потім кладіть до гаманця. Слідкуйте за банкоматами або платіжними терміналами, які виглядають інакше, ніж зазвичай.

Якщо ви хочете купити ефективний, міцний і стильний гаманець для захисту від крадіжок, відвідайте наш розділ шкіргалантереї. Тут ви знайдете жіночі та чоловічі протикрадіжні гаманці різних форм, розмірів та кольорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *