Безпечні покупки з Lancerto. Дізнайтеся про наші процедури

Безпека і здоров’я наших співробітників і клієнтів має для нас першорядне значення, особливо в нинішній епідеміологічній ситуації. Як компанія, ми зробили все можливе, щоб забезпечити максимальну безпеку для наших клієнтів і співробітників, а також посередників, таких як постачальники і кур’єри. Щоб підтвердити ці слова, ми описуємо найважливіші стандарти безпеки, які ми запровадили в нашому інтернет-магазині та в наших стаціонарних магазинах, щоб зробити покупки максимально безпечними та комфортними.

Безпечні покупки на lancerto.com

Почнемо з того, що ми підтримуємо кампанію #stayathome, тому багато наших офісних співробітників працюють віддалено з дому, постійно залишаючись на зв’язку.

Одразу після введення надзвичайної епідемічної ситуації 12 березня, а отже, всіх обмежень соціальної ізоляції та закриття торгових центрів, ми розпочали підготовку процедур безпеки в онлайн-магазині та відділі логістики.

Безпечні робочі місця

Робочі місця наших співробітників були розташовані так, щоб підтримувати мінімальну відстань у 2 метри. Ми забезпечили працівників рукавичками, масками та дезінфікуючими засобами для рук. Ми також ввели обмеження на доступ сторонніх осіб до складу або офісів. Кур’єри залишають і забирають посилки на вулиці, щоб мінімізувати контакт між незнайомцями.

Карантин для повернень

Щоб забезпечити ще більшу безпеку для клієнтів Lancerto, ми запровадили 7-денний карантин для посилок, повернутих в інтернет-магазин. Після отримання їх від кур’єра ми розміщуємо їх в окремій зоні на складі, щоб не піддавати нікого з наших співробітників або клієнтів можливому контакту з коронавірусом. Клієнти, які замовляють одяг онлайн в нашому інтернет-магазині, щоразу отримують тільки нові товари або товари, які пройшли мінімум 7-денний карантин. Повернутий одяг також дезінфікується.

Правила безпеки в магазинах Lancerto

4 травня ми відкрили значну кількість стаціонарних магазинів. Перелік відкритих салонів у конкретних містах ви можете переглянути на нашому сайті у вкладці САЛОНИ. Ми розуміємо, що купити костюм без примірки для переважної більшості чоловіків практично неможливо, тому ми тим більше раді, що змогли відкрити стаціонарні магазини. Наші консультанти завжди готові проконсультувати та допомогти у виборі правильного костюма і не тільки.

Обмеження щодо кількості клієнтів

Відповідно до загальних вимог безпеки в магазинах, ми обмежили кількість людей у кожному стаціонарному магазині до 1 особи на 15 м2 площі. Кількість людей вказана на вітрині біля входу, і наші співробітники стежать за тим, щоб ця кількість не була перевищена. Крім того, ми забезпечили кожен салон рідинами для дезінфекції рук для клієнтів і співробітників. Наші працівники додатково забезпечені захисними рукавичками та масками або козирками.

Дезінфекція одягу та салонів

Наші співробітники ретельно дезінфікують зони, з якими контактують клієнти, тобто касу та примірочні. Каси та платіжний термінал дезінфікуються щогодини. Примірочні дезінфікуються дезінфікуючими засобами після кожного клієнта. Відміряний одяг щоразу дезінфікується парою з парогенератора (температура пари 120 °C). На касах також встановлені безпечні дистанційні лінії між клієнтами.

Ці процедури, безсумнівно, роблять покупки в стаціонарних магазинах Lancerto більш безпечними. Однак, якщо ви не хочете ризикувати, йдучи в торговий центр, ви можете скористатися інтернет-магазином, де є можливість безкоштовного обміну або повернення протягом 30 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *