Насос проти гравітаційного душу – що краще?

душ

Встановлення нової ванної кімнати – це не жарт.

З такою кількістю світильників і фурнітури, не кажучи вже про водопровід і електрику, з якими потрібно працювати, перепланування ванної кімнати – це велика робота. Одним з головних приладів у вашій ванній кімнаті буде душ, незалежно від того, чи це окрема душова кабіна, чи душ над ванною. Від того, як підключено душову кабіну, може залежати не тільки вартість, але й якість душових процедур.

В основному, є два типи душових кабін: з насосною подачею та гравітаційні. Який з них ви оберете, багато в чому залежатиме від ваших потреб і наявної у вас сантехніки, не кажучи вже про те, скільки грошей вам доведеться витратити. Але який з цих двох варіантів підходить саме вам? Читайте далі, щоб дізнатися про відмінності між насосними та гравітаційними душами, а також про плюси і мінуси кожного з них.

Гравітаційний душ.

Гравітаційні душі забирають воду з резервуарів для гарячої та холодної води і під дією сили тяжіння подають її до душової лійки. Перевагою гравітаційних душів є те, що їх дешево купувати і легко встановлювати. Однак вони мають деякі недоліки. Тиск води в гравітаційних душах може бути низьким. Це значною мірою залежить від того, наскільки душова лійка розташована нижче резервуара для води (чим більша вертикальна відстань між ними, тим кращий напір води), а також від розміру труб між резервуаром і душем (чим ширші труби в діаметрі, тим кращий напір води ви матимете). Загалом, щоб душ працював належним чином, відстань між баком і душовою лійкою має становити щонайменше один метр по вертикалі, що часто робить самопливні душові кабіни непрактичними для бунгало і квартир, які мають автономні резервуари для води.

Крім того, вони використовують воду набагато швидше, ніж її можна поповнити в бак, особливо гарячу воду. Це означає, що тривалість вашого душу значною мірою залежатиме від розміру бака для води. Чим більший бак, тим довше ви зможете приймати душ. Це може зробити гравітаційний душ проблемою для великих сімей, які користуються однією ванною кімнатою.

Насосні душові кабіни.

Насосні душові кабіни іноді називають силовими душами. Вони працюють за допомогою насоса, який забирає воду з резервуарів для гарячої та холодної води. Найбільша перевага насосного душу полягає в тому, що тиск води вищий, адже немає кращого способу отримати великий тиск води у вашому душі, ніж насосний душ. Але, звичайно, у нього є і недоліки. По-перше, душові кабіни з насосом коштують дорожче, а також їх складніше встановлювати.

Через велику кількість води, яку використовує гідромасажний душ, труби, що ведуть від резервуара з водою до душу, часто доводиться замінювати на ширші. Це може призвести до значних руйнувань, пошкодження стін, і вам доведеться найняти професіонала для допомоги. Якщо труби не замінити, можуть виникнути серйозні протікання. З аналогічних причин час від часу потрібно міняти і каналізацію. Деякі зливи, особливо у вже встановлених ваннах, просто не можуть впоратися з кількістю води, яка витікає з гідромасажного душу, і ви будете стояти по щиколотку в брудній воді. Оскільки душ з насосом використовує багато води, розмір бака для гарячої води є надзвичайно важливим. Чим більший бак, тим довше ви зможете приймати душ.

Вам також може бути цікаво почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *