14 цікавих фактів про Sprite

Sprite був розроблений у Західній Німеччині в 1959 році під назвою "Fanta Klare Zitrone" і представлений у Сполучених Штатах під назвою "Sprite" у 1961 році.

Факти про спрайт

Sprite – провідний безалкогольний напій зі смаком лимону та лайму у всьому світі, молоде відгалуження компанії Coca-Cola, що існує вже понад 50 років.

Ось чотирнадцять свіжих фактів про улюблений газований напій з лимоном.

Sprite виробляється компанією Coca-Cola.

Sprite був розроблений у Західній Німеччині в 1959 році під назвою "Fanta Klare Zitrone" ("Прозора лимонна фанта") і представлений у Сполучених Штатах під назвою Sprite в 1961 році.

У 1968 році Fanta Klare Zitrone було перейменовано на Sprite у Західній Німеччині.

Sprite був створений як відповідь компанії Coca-Cola на популярність напою 7 Up.

Sprite доступний у більш ніж 190 країнах світу.

Популярність серед підлітків зросла у 1980-х роках після кількох рекламних кампаній, орієнтованих на підлітків.

Sprite описує смак свого напою як "лаймовий" – суміш лимону та лайму, і відтоді це стало одним із ключових маркетингових термінів.

У 1990-х роках Sprite запустив рекламну кампанію "Jooky", яка висміювала інші безалкогольні напої, їхню відсутність автентичності та шаблонний стиль реклами, насамперед Pepsi.

У 2000 році графіті-художник Темпер був найнятий компанією Sprite, щоб створити лімітовану серію дизайну на честь тисячоліття, яка з’явилася на 100 мільйонах бляшанок, розповсюджених по всій Європі.

У 2004 році Coca-Cola створила Майлза Спрагу, вінілову ляльку, озвучену Ріно Вілсоном (голосом Френзі, Мадфлепа та Брейнса з фільмів про трансформерів), щоб використати ринок хіп-хопу для реклами свого асортименту безалкогольних напоїв.

Спрайт – це також назва різновиду маленького гобліна, який також був у центрі уваги однієї з найбільш пам’ятних рекламних кампаній Спрайту у Великобританії. Реклама містила слогани "Тільки один Спрайт правильний" та "Отримайте правильний Спрайт".

У 2012 році у Франції змінили рецептуру Sprite, видаливши 30% цукру і замінивши його підсолоджувачем стевією, що знизило загальну калорійність напою. Незабаром, у 2013 році, це поширилося на Велику Британію, Ірландію та Нідерланди. Рослина стевія належить до родини хризантемових і походить з Парагваю.

За ці роки у світі з’явилося 17 варіацій Спрайту, серед яких: Sprite Zero, Sprite Remix, Sprite Blast, Sprite Ice, Sprite Duo, Sprite Super Lemon, Sprite Lemon Lime Herb, Sprite Recharge, Sprite Green, Sprite 3G, Sprite Cranberry, Sprite 6 Mix (він же Sprite LeBron’s Mix) і Sprite Tropical.

Спрайт може допомогти полегшити деякі шлункові болі, наприклад, спричинені накопиченням газів. Газовані напої, такі як спрайт, можуть викликати відрижку і вивести частину газів, таким чином полегшуючи біль у шлунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *