20 дивовижних фактів про Мальту

На шляху до Єгипту Наполеон захопив Мальту у лицарів у 1798 році.

20 фактів про Мальту

Коли я думаю про Мальту, я уявляю, як сиджу на пекучому сонці, смакую морозиво на березі затоки Святого Павла та спостерігаю за кораблями у Середземному морі.

На Мальті є щось для кожного, і тут ми розглянемо 20 дивовижних фактів про цей прекрасний маленький острів!

На Мальті 365 церков, по одній на кожен день року!

Мальта приєдналася до ЄС 1 травня 2004 року.

На Мальті фактично є своя власна мова, але більшість населення також розмовляє англійською.

Мальта знаходиться приблизно в 179 милях (288 км) на північ від Африки і приблизно в 58 милях (93 км) на південь від Сицилії.

Населення становить 400 000 осіб, а площа трьох островів – Мальти, Гозо і Коміно – дорівнює лише 122 кв. милям (316 кв. км).

Павло зазнав корабельної аварії на острові в 60 році н.е., коли прямував до Риму, щоб принести християнство на Мальту.

Країна встановила рекорд з найбільшого зібрання людей, одягнених як герої казок. Це зробили 453 людини в березні 2011 року в середній школі Чісвік. Цей рекорд був побитий у 2014 році в Сінгапурі з 1560 людьми.

Перебуваючи на шляху до Єгипту, Наполеон захопив Мальту в 1798 році у лицарів.

Мальта стала незалежною від британців у 1964 році.

Мальта має свій власний продукт, схожий на марміт, – Kinnie. Гіркувато-апельсиново-трав’яний безалкогольний напій, популярний з 1952 року. Особисто мені він не подобається!

Факти про Мальту

На Мальті мешкає цілий ряд ендемічних видів диких тварин, включаючи мальтійського рубінового тигрового метелика, павутинну муху Шембрі та мальтійського польового жука.

Улюблені місцеві десерти включають каннолі (смажене тісто з начинкою з рікотти) та хельва тат-торк (солодка суміш цілого та подрібненого мигдалю).

На цьому прекрасному маленькому острові народилося безліч відомих людей, серед яких продюсер "24" Джон Кассар, Емма Хемінг з "Червоного 2" та актор з "Гри престолів" Андрій Клод.

Підводний наземний міст глибиною 330 футів з’єднував Мальту з Сицилією.

Колись Мальта належала Британії, але з 1964 року Мальта є незалежною державою.

Валетта, столиця Мальти, часто відома як перше заплановане європейське місто, яке було спроектоване в 1565 році за наказом святого Іоанна.

Докази, включаючи 11 мегалітичних пам’яток, свідчать про те, що люди жили на острові приблизно з 5000 року до нашої ери.

Найбільшої футбольної поразки Мальта зазнала у 1983 році, програвши Іспанії з рахунком 12:1 – гра, яка, як багато хто стверджує, була сфальсифікована, щоб дозволити Іспанії пройти далі на Євро 1984 року.

Станом на листопад 2016 року Мальта посідає 156 місце в олімпійському рейтингу. На Олімпійських іграх 2016 року Мальта мала 7 учасників, але не здобула жодної медалі.

Найбільше колесо Катерини, побудоване Lily Fireworks Factory 18 червня 2011 року в Мкаббі, Мальта, мало діаметр трохи більше 105 футів (32 метрів).

Ось так, прекрасний острів справді має цілу низку приголомшливих дрібниць, щоб задовольнити любов до пошуку фактів у кожного.

Як людина, яка неодноразово відвідувала острів, можу сказати, що в цій країні дійсно є щось заворожуюче, і я настійно рекомендую всім відвідати її.

Незалежно від того, подобається вам це чи ні, ви не зможете заперечити вражаюче історичне значення острова або приголомшливі географічні райони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *