20 фактів про Меліссу Раух | Теорія великого вибуху

Мелісса Раух раніше говорила, що голос, який вона використовує в "Теорії великого вибуху", заснований на голосі її матері.

Факти про Меліссу Раух

Кожен фанат "Теорії великого вибуху", завзятий чи ні, знає, хто така зухвала, але мила мікробіолог Бернадетт Ростенковскі-Воловіц.

Але в житті акторки Мелісси Раух є набагато більше, ніж просто "Великий вибух".

Дівчинка, яка народилася в Джерсі, швидко виявила, що має природний талант смішити людей і пристрасть до виступів, які підштовхнули її на шлях, що привів її майже на всі наші телевізійні екрани.

Ознайомтеся з фактами про життя та кар’єру Мелісси Раух нижче.

Мелісса Раух народилася в містечку Малборо, штат Нью-Джерсі.

Їй 43 роки, вона народилася 23 червня 1980 року.

Хоча вона почала свою кар’єру у "Великому вибуху" як другорядний епізодичний персонаж у 3-му сезоні, вона стала членом основного акторського складу, з’явившись у 89 епізодах, починаючи з 4-го сезону і до сьогодні.

В інтерв’ю з Максимом в рамках фотосесії, яку вона зробила для них (про це пізніше), Мелісса розповіла, що, як і Бернадетт в ранніх епізодах "Теорії великого вибуху", вона працювала офіціанткою в кількох ресторанах і барах під час навчання в коледжі.

Мелісса з раннього дитинства знала, що хоче виступати, або, як вона сама каже, "я була театральним ботаніком у старших класах і грала у всіх п’єсах".

Перед тим, як подати заявку на роль Бернадетт, Мелісса вже була великою фанаткою "Великого вибуху". Вона розповіла про це в інтерв’ю Sequential Tart, зазначивши, що "Big Bang мав бути одноразовою запрошеною зіркою; на щастя, з мрії актора він перетворився на щось більш регулярне. Я досі щипаю себе щодня. "

"Великий вибух" також є одним з улюблених шоу її батька, і вона також сказала, що "є не так багато речей, які він любить, і це було шоу, яке він абсолютно любив". Тож не варто говорити, що він був так само схвильований, як і вона, коли вона отримала роль.

Бернадетт - TBBT

Вона одружена з письменником Вінстоном Раухом, з яким познайомилася в коледжі, і разом вони працювали над кількома проектами.

Мелісса зіграла головну роль у моновиставі під назвою "Міс Освіта Дженни Буш", над яким вона співпрацювала зі своїм чоловіком Вінстоном.

Вона також співпрацювала зі своїм чоловіком над фільмом "Бронза", прем’єра якого відбулася на кінофестивалі "Санденс" на початку 2015 року. У "Бронзі" Мелісса грає колишню бронзову гімнастку, яка нецензурно висловлюється, курить траву і п’є віскі, і навіть знялася у досить гімнастичній сексуальній сцені для цього фільму!

Мелісса зіграла невелику, 6-серійну, повторювану роль у популярному серіалі про вампірів "Справжня кров" на каналі HBO в ролі героїні Саммер, дівчини, у якої був короткий роман з Хойтом.

Вона завжди любила смішити людей. Коли її запитали в інтерв’ю, що змушує її ожити, Мелісса відповіла: "Сміх. Або коли мене змушують сміятися, або коли я сама його запалюю". "

Тож не дивно, що вона вийшла на сцену ще в коледжі, виступивши з кількома стендап-комедійними шоу в невеликих клубах і барах Нью-Йорка. Вона навіть виступала на тому самому вечорі відкритого мікрофону в Hamburger Harry’s, де вперше вийшов на сцену Зак Галіфіанакіс.

Коли її запитали про її вподобання щодо чоловіків, вона відповіла: "Я абсолютно обожнюю веселих хлопців. Я просто зациклена на цьому". "

Раніше вона говорила, що голос, який вона використовує у фільмі "Теорія великого вибуху", заснований на голосі її матері.

Вона також розповіла, що її батько говорить дуже схожим на матір Говарда Воловіца "дуже низьким і хрипким" голосом.

Як згадувалося раніше, Мелісса знялася для журналу Maxim у 2013 році в дуже непристойній садо-мазо зйомці, де вона одягла дуже зухвалий чорний корсет, не кажучи вже про страшну велику змію, яку вона накинула на себе з підписом "Змії на дамі"!

Трьома її найбільшими захопленнями є ігрові автомати, настільні ігри, які можна побачити на карнавалах, та американські гірки. Але з трьох американських гірок вона найбільше любить американські гірки, оскільки їй знадобилося так багато часу, щоб досягти висоти, необхідної для більшості з них, що вона заприсяглася ніколи не сприймати їх як щось само собою зрозуміле!

У дитинстві улюбленим супергероєм Мелісси була Диво-жінка.

Вона абсолютно обожнює фанатів "Великого вибуху". Коли її запитали про те, що їй найбільше подобається на комікс-конвенціях, вона відповіла: "Можливість потиснути руку людям і познайомитися з ними, ми відчуваємо їхню пристрасть до шоу, і це та сама пристрасть, яку відчуваємо ми".

Мелісса Раух – це набагато більше, ніж просто роль Бернадетт у "Теорії великого вибуху". Її пристрасть до виступів і смішити людей почалася ще в ранньому віці і привела її до успішної кар’єри в акторському мистецтві та стендап-комедії.

Раух вдячна своїм шанувальникам за їхню пристрасть до шоу та із задоволенням зустрічається з ними на комік-конах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *