5 практичних способів заощадити на рахунках за електроенергію

5 практичних способів заощадити на рахунках за електроенергію

З усіма новими приладами та гаджетами, які швидко розвиваються, з'явилися лише за останні кілька років, не дивно, що наші рахунки за електроенергію зросли.

 

Пошук способів заощадити на них може принести користь не лише нам, але й навколишньому середовищу. Давайте обговоримо способи мінімізації витрат на оплату рахунків за електроенергію.

1. Мінімізуйте фантомні навантаження

Це коли прилад фактично не ввімкнений, але споживає незначну кількість енергії. Щоб уникнути цього, повністю вимикайте прилади, які ви не використовуєте, або просто залишайте їх на подовжувачі, а подовжувач вимикайте, коли прилади не використовуються. Використовуйте функції керування енергоспоживанням ПК та ігрових консолей, щоб мінімізувати фантомні навантаження.

2. Замініть лампочки

Це, мабуть, найпростіший і найшвидший спосіб заощадити на рахунках за електроенергію. Замість ламп розжарювання обирайте компактні флуоресцентні лампи. Хоча вони можуть коштувати трохи дорожче, вони насправді можуть заощадити вам більше протягом усього терміну служби, оскільки споживають менше енергії для роботи. Ви можете отримати чудові поради щодо того, які лампи використовувати, на веб-сайті Energy Star Lighting.

3. Покращуйте ізоляцію та герметизуйте витоки повітря

Покращення ізоляції означає, що ви зможете краще контролювати температуру в будинку. Ущільніть витоки повітря (наприклад, у вікнах і дверях), щоб переконатися, що тепле повітря не витікає з вашої оселі, а це означає, що вам доведеться вмикати обігрівач, щоб переконатися, що ніхто з ваших домочадців не замерзне до смерті або не захворіє через холод. Зробіть це під час підготовки до зими.

4. Переходьте на енергоефективні електронні прилади

Якщо вам потрібна нова побутова техніка або ви думаєте про заміну наявної, обов'язково шукайте ту, яка споживає менше енергії. Це не тільки заощадить вам трохи грошей на рахунках, але й означає менше споживання енергії, що означає менше руйнування природних ресурсів протягом наступних років.

Иногда можно заставить существующие приборы использовать энергию более эффективно. Хорошим примером являются "умные" термостаты, которые могут управлять вашей системой отопления и охлаждения лучше, чем вы сами.

5. Экономьте воду

Хоча це може здатися далеким від рахунків за електроенергію, використання меншої кількості води насправді також впливає на використання електроенергії. Економія води означає, що ви використовуєте менше води, а отже, зменшуєте рахунки за воду. Менша кількість води, що використовується, особливо під час прийняття душу, також означає меншу витрату гарячої води, що призводить до зменшення рахунків за газ. У випадку з електричними водонагрівачами це означає зменшення рахунків за електроенергію.

Зменшення потреби у споживанні енергії повинно бути метою кожного, оскільки це не лише означає менші рахунки, але й зменшує наш вуглецевий слід. Окрім запропонованих вище способів, ми також можемо почати висаджувати більше дерев і кущів навколо нашого будинку. Це не лише додасть краси нашому подвір'ю, але й забезпечить таку необхідну тінь у теплі та літні місяці, а отже, зменшить споживання енергії, яка в іншому випадку була б необхідна для охолодження.

Тож огляньте своє домогосподарство вже сьогодні та знайдіть найкращі способи заощадити на рахунках за електроенергію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *