Найкрутіші обшивки для гаражних воріт

Скіни для гаражних воріт

Цю статтю написав власник і редактор цього сайту.

Як я вже згадував раніше, модернізація гаражних воріт може бути вигідним проектом домашнього ремонту, однак ви також можете отримати масу задоволення, наклеївши гаражну обшивку на передню частину гаражних воріт.

Наклеювання нової обшивки на передню частину гаражних воріт набагато дешевше, ніж заміна всіх воріт – нова обшивка коштує від $200 до $400, в той час як заміна всіх воріт може легко коштувати понад $1000.

Хоча обшивка гаражних воріт дасть нове життя старим пошарпаним гаражним воротам, я не можу гарантувати, що вона обов'язково збільшить вартість вашого будинку. Це тому, що існують незвичайні обшивки, які не всі оцінять – наприклад, я вегетаріанець, і я бачив одну обшивку, яка робила гараж схожим на холодильну камеру з тушами тварин, що звисали зі стелі – це не те, що я хотів би бачити щодня.

Однак одна з чудових переваг гаражних обшивок полягає в тому, що вони тимчасові і їх можна або повністю зняти, або замінити на іншу – якщо ви подивитеся демонстраційне відео нижче, ви побачите, як легко встановити обшивку на ваші гаражні ворота.

Вам не обов'язково використовувати такі кричущі скіни, як деякі з наведених тут – ви також можете отримати скіни, які виглядають як звичайний гараж, але в чому тут прикол? Я вважаю, що це занадто нудно, тому я не збираюся показувати вам жодного простого варіанту – лише деякі з найбільш цікавих, незвичайних і просто крутих скінів, які я бачив.

Отже, якщо ваші гаражні ворота виглядають трохи гірше, погляньте на деякі з цих обшивок, які встановили інші люди, і подивіться, чи знайдеться щось, що надихне вас на підтяжку обличчя вашого гаража.

Шкіра для гаража з одними дверима

Мені дуже подобаються ті, що створюють ефект TARDIS – тобто вони виглядають більшими зсередини. Це було зроблено дуже розумно, намалювавши подвійні лінії на під'їзній дорозі, щоб відповідати шосе, що йде до горизонту. Якщо ви виберете цей малюнок, можливо, ви захочете попередити про це відвідувачів заздалегідь – тільки уявіть, що хтось випадково в'їде прямо у двері вашого гаража!

шосейні гаражні ворота

Наступний варіант показує, як виглядає обшивка гоночного автомобіля, встановлена на скромному гаражі:

гаражна обшивка гоночного автомобіля

Якщо ви мрієте жити в сільській місцевості, то чому б не припаркувати свого коня в гаражі?

коні на гаражних воротах

Я обожнюю хороше старе вино – хто б не хотів вразити сусідів власним винним погребом? Можливо, вам доведеться нагадувати гостям, що вони все одно повинні приносити пляшку вина на ваші звані вечері.

гаражні ворота винного льоху

Втомилися від настирливих продавців, які ходять по домівках? Просто встановіть у гаражі бак і покладіть на поштову скриньку записку про те, що комівояжери небажані, і ви можете помітити, як різко зменшиться кількість настирливих стуків у двері.

танк гараж шкіра гаража

Обшивка гаража з подвійними дверима

Цей варіант, швидше за все, змусить перехожих робити подвійні погляди, намагаючись зрозуміти, як ви примудрилися припаркувати свою гігантську вантажівку боком у подвійному гаражі.

подвійні гаражні ворота шкіра вантажівки

Інший варіант – припаркувати різні речі по обидва боки гаража, але не забудьте скласти крила свого реактивного винищувача перед тим, як заїхати в гараж заднім ходом.

подвійні шкури гаражних воріт

Є також варіанти для тих з вас, хто має подвійний гараж з одними дверима – де ще можна припаркувати слона?

слон подвійні гаражні ворота

Скіни для гаража з трьома дверима

Цей варіант – мій абсолютний фаворит! Про ваш будинок будуть говорити по сусідству, якщо ви вирішите припаркувати свій реактивний літак у своєму потрійному гаражі!

потрійна шкіра гаражних воріт jumbo jet

Як бачите, коли справа доходить до обшивки гаражних воріт, то тут немає меж.

Вам не обов'язково дотримуватися готового дизайну, якщо у вас є художній смак, ви можете створити свій власний образ і втілити його в гаражних воротах на замовлення.

Для отримання додаткової інформації відвідайте: style-your-garage.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *