5 причин, чому робочі черевики необхідні в проектах з облаштування будинку

5 причин, чому робочі черевики необхідні в проектах з облаштування будинку

Не робіть помилки і не думайте, що той факт, що ви працюєте вдома, означає, що ви можете одягатися повсякденно. Ви можете сказати, що ви не ремісник за фахом, але саме тому вам потрібен найбільш адекватний захист. Ви, ймовірно, будете працювати з електрообладнанням, з яким ви також не знаєте, як поводитися досконало, а це означає, що шанси отримати травму тільки зростають.

Гаразд, ви забезпечите захист. Але справа в тому, що більшість людей зосереджені на верхній частині тіла, переважно на руках. Ви подумаєте про заходи безпеки, перш ніж використовувати дриль-шуруповерт, чи не так? Вам доведеться захищати руки, голову, груди і ноги. Але люди ніби не усвідомлюють, що їхні ступні – це частина їхніх ніг. Коли щось не падає на голову, воно падає на пальці ніг, чи не так? Але це ще не все.

Коли справа доходить до закладання фундаменту для безпеки працівників, починати слід з самого низу. Травми всіх рівнів можуть бути спричинені однією маленькою помилкою, і ваше робоче взуття відповідає за ваші рухи так само, як і ваші ноги.

1. Стояти високо

Я маю на увазі буквально високе стояння – коли ви ремонтуєте або миєте дах, встановлюєте або замінюєте вікна, чистите водостік тощо. Всі ці ситуації можуть призвести до ковзання, а ви ж не хочете зламати шию. Для того, щоб забезпечити стійкість, вам потрібно вибрати плоскі підошви і переконатися, що ваші робочі черевики мають амортизаційні устілки – їхня устілка має достатню амортизацію, яка подбає про вашу ходьбу на більш твердих поверхнях.

2. Похитуйтеся на своєму шляху

Речі можуть падати не тільки на вас, але й ви можете впасти на них – згадайте про розкидані гострі цвяхи. Нещасні випадки трапляються не лише з незграбними людьми, але й з тими, хто не може правильно ходити. І причина цього в основному криється у виборі робочого взуття. Неможливо впевнено ходити, якщо на ногах з'являються натоптиші та мозолі, через які кожен крок стає болючим. Тому обов'язково подбайте про те, щоб ваше робоче взуття було зручним, з достатньо широкою колодкою – ви не повинні відчувати жодного тиску, коли ворушите пальцями ніг.

Якщо ви обираєте робочі черевики з гнучкістю та стабільністю, ви отримуєте взуття, яке захищає ваші ноги, хребет, плечі та шию – саме це я мав на увазі, коли говорив, що фундамент вашої безпеки починається знизу вгору. Але це взуття корисне не лише тоді, коли йдеться про тривалу роботу стоячи або навколішки, його переваги можна використовувати і в повсякденному житті. Насправді, робочі черевики в австралійському стилі ніколи не вийдуть з моди.

3. Незламні пальці ніг

Навіть якщо ви не падаєте на речі, є ймовірність, що вони впадуть на вас. З якоїсь загадкової причини важкі речі мають тенденцію падати прямо на пальці ніг. Тому вам потрібно зробити пальці ніг майже невразливими, і саме тут вам стануть в нагоді робочі черевики зі сталевими носками. Ви також можете обрати черевики з алюмінієвим носком, якщо вам потрібні легші черевики для більшої свободи рухів, але ви повинні знати, що вони не так добре проводять температуру.

4. Одягайте

Якщо ви плануєте зануритися в будь-які проекти з благоустрою будинку на вулиці, вам потрібно враховувати погоду. Я знаю, що ви не будете працювати під час сильного дощу, але земля може бути мокрою ще кілька днів після нього. Такі проекти зазвичай тривають цілий день, а цього цілком достатньо, щоб застудитися, якщо ваші ноги промокли. Земля може виглядати сухою, але хто знає, що можна виявити під час копання. Якщо ви опинитеся по щиколотку в багнистій землі, ніякі шкарпетки вас не врятують, тому носити водонепроникні робочі черевики обов'язково.

5. Шок

Наостанок ми поговоримо про удар струмом, який ви точно не хочете поглинати – електричний. Ремонт електрики в будинку може випадково призвести до контакту з електричними ланцюгами під напругою, що може призвести до ураження електричним струмом, і вам потрібні непровідні робочі черевики, щоб зменшити цей ризик – просто шукайте рейтинг "EH". Майте на увазі, що це не означає, що вони не можуть мати сталевий носок. Поширена думка про те, що метал у взутті погано впливає на роботу з електрикою, є поширеною помилкою – метал проводить струм лише при контакті з іншим металом. Наявність гумової підошви є обов'язковою, оскільки вона заземлить будь-які заряди під час аварії, а також дуже корисна, коли йдеться про ковзання, про яке згадувалося раніше.

Як бачите, коли справа доходить до ремонту, небезпека підстерігає з усіх боків – зверху, знизу, через електрику, і навіть у вашій власній шкірі у вигляді пухирів і гарячих точок. І саме тому правильні робочі черевики є дуже важливими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *