Как оправиться от катастрофы при проектировании ванной комнаты

кольори ванної кімнати

Будь то сомнительный подрядчик, случайная дыра в стене или даже шокирующий оттенок розового – дизайнерская катастрофа может (и, вероятно, будет) коснуться каждого из нас.

А дизайнерская катастрофа в ванной комнате может означать серьезные неприятности. Ремонт ванной комнаты или кухни – два самых дорогостоящих проекта в доме, поэтому, если все пойдет не так, вам понадобится план спасения. Причем быстро.

Проблема 1: Вам что-то не нравится, когда это уже сделано.

Если вы тщательно составили бюджет, то у вас может остаться достаточно денег, чтобы купить что-то другое, более подходящее вам по вкусу. Конечно, это не идеальный вариант, но если вам кажется, что вещь настолько не нравится, что вы совершенно точно не сможете с ней жить, то это может быть единственным выходом. Лучше сделать это сейчас, чем потом.

Через великі витрати на фурнітуру та меблі, і якщо у вас, як і у більшості, немає достатньо вільних коштів, щоб придбати щось інше, вам доведеться закінчити роботу. Якщо вам не подобається колір, пофарбуйте стіну у відтінок, близький до тонів меблів, щоб доповнити інтер'єр, і додайте яскраві аксесуари або виділяючий колір, щоб зробити його яскравішим.

В Інтернеті є безліч віртуальних палітр кольорів, де ви можете завантажити знімок вашої ванної кімнати і вибрати найбільш відповідний колір, який їй пасуватиме. Це не ідеальний варіант, але він може дати вам кілька ідей, як оживити кімнату.

Подумайте про те, щоб пофарбувати стіни або туалетний столик у той самий колір, що й решта кімнати. Поекспериментуйте з плиткою зі свіжими візерунками, щоб оживити кімнату. Якщо ви відчуваєте себе дуже сміливими, то чому б не зробити на вихідних проект "зроби сам" і не переробити велосипеди або придбати вживаний комод і перетворити його на індивідуальний туалетний столик.

Пограйте з аксесуарами в кімнаті, щоб створити фокусну точку в іншому місці. Уважно подивіться на свої світильники, дзеркало та рушники. Встановіть кілька бра, вставте дзеркало в рамку, додайте картини і підберіть дійсно вигадливі рушники та шторку для душу в тон.

Пограйтеся з дрібницями – це, принаймні, допоможе кімнаті відчути себе трохи більше вашою власною.

Як уникнути

Плануючи ремонт у ванній кімнаті, намагайтеся дотримуватися нейтральних відтінків і кольорів. Не вибирайте нічого надто вигадливого – можливо, вам дуже хочеться унітаз, який поєднується з раковиною, але коли справа доходить до продажу вашого будинку, вигадливі гаджети та кольори не всім до смаку, тому це означатиме більше витрат для покупця і, в кінцевому рахунку, нижчу ціну для вас.

Не купуйте товари, не побачивши їх особисто. Це може означати різницю між ідеальним ремонтом ванної кімнати та дизайнерською катастрофою.

Проблема 2: Ви знайшли плісняву

Найгірший кошмар ремонтника ванної кімнати. Цвіль.

Якщо це невелика ділянка цвілі (менше трьох плям, кожна менше метра), ви зможете впоратися з нею самостійно. Одягайте захисні окуляри та протипилову маску і беріться до роботи. Ретельно очистіть та продезінфікуйте ділянку – але не використовуйте відбілювач! Позбавтеся всіх матеріалів, які мають пошкодження від плісняви, на жаль, їх доведеться замінити. Після того, як ділянка буде чистою і сухою, переконайтеся, що причина появи цвілі, тобто протікання труби, також була усунена, щоб запобігти повторному виникненню проблеми.

Для усунення великих плям плісняви вам доведеться викликати когось. Ви можете викликати підрядника, який відремонтує пошкоджену водою підлогу, потім зв'язатися з будівельником, щоб відремонтувати внутрішні стіни, а потім викликати сантехніка, щоб усунути протікання, але це може означати тривале очікування завершення кожного етапу робіт.

Або ж зверніться до експерта з реконструкції ванної кімнати чи консультанта з питань захисту довкілля, щоб оцінити, що вам потрібно робити далі.

Пам'ятайте, що пошкодження пліснявою може суттєво знизити вартість вашого будинку, а деякі види плісняви є дуже токсичними, тому не ігноруйте її. На жаль, швидкого вирішення цієї проблеми не існує.

пліснява

Як уникнути

Ретельно огляньте ванну кімнату перед тим, як починати її перепланування. Перевірте душ, ванну, туалет і туалетний столик. Обмацайте, чи немає м'яких або вологих ділянок. Перевірте, чи немає плям від води. Використовуйте ліхтарик, щоб придивитися ближче, і якщо ви знайдете плями вологи, викличте експерта для проведення подальших тестів. Вони можуть перевірити наявність цвілі, навіть якщо незрозуміло, чи є вона у вас, за допомогою спеціальних приладів.

Після того, як пліснява буде видалена, вживайте заходів обережності. Переконайтеся, що ваша ванна кімната добре провітрюється, і придбайте вентилятор. Під час прибирання використовуйте засоби, що знищують плісняву.

Перевірте свій поліс страхування житла, оскільки деякі страхові компанії покривають плісняву за певних обставин.

Проблема 3: Ви найняли сумнівного підрядника

Якщо у вашій ванній кімнаті зробили неякісний ремонт або підрядник взагалі втік, насамперед зверніться до поліції. Надайте їм якомога більше інформації, оскільки неякісна робота є шахрайством, щоб проти них могли порушити справу.

Потім поскаржтеся до Торговельних стандартів або Бюро кращого ведення бізнесу, і, нарешті, ви можете спробувати подати на будівельника-ковбоя до суду в порядку розгляду дрібних позовів. Однак майте на увазі, що це може зайняти багато часу і, залежно від суми позову, може дорого коштувати.

будинок суду

Як уникнути

Не економте на якості. Ви не можете змусити поганого майстра зробити хорошу роботу, але в деяких випадках ви можете зробити так, щоб дешеві матеріали виглядали дорого завдяки роботі хорошого підрядника.

Якщо це здається занадто добре, щоб бути правдою (з точки зору вартості) – зазвичай так воно і є.

Походите по магазинах, отримайте щонайменше три пропозиції щодо роботи, яку вам потрібно виконати. Отримайте рекомендації від друзів і колег по роботі про те, кого вони наймали раніше – що може бути краще, ніж рекомендація з вуст в уста?! Чи є у них рекомендації? Чи є у них офіс і стаціонарний номер телефону, а не фургон і мобільний? Ставтеся дуже скептично до роботи за готівку і переконайтеся, що вони надали вам письмовий кошторис вартості та часових рамок кожного етапу роботи.

Переконайтеся, що ви отримали договір про реконструкцію, і уважно прочитайте його. Звертайтеся до них з будь-якими розбіжностями або речами, в яких ви не впевнені.

І нарешті…

  • Переконайтеся, що ви ретельно спланували кожен етап реконструкції вашої ванної кімнати.
  • Не намагайтеся поспішати з роботою. Очікуйте, що знадобиться багато часу, щоб ваша ванна кімната стала такою суперзірковою, як ви бажаєте.
  • Виділіть більше коштів, ніж вам потрібно, щоб не допустити, що щось піде не так.
  • Не намагайтеся робити сантехніку або складні завдання самостійно. Заощаджуйте на фарбуванні та косметичних роботах.
  • Використовуйте сантехніку середнього класу – не економте в недоречних місцях.

Чи траплялися у вас невдачі з дизайном ванної кімнати? Від спідниці раковини до обваленої стелі – ми хочемо почути від вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *