Заміна дверей – одна з найкращих реконструкцій, заснованих на рентабельності інвестицій

Заміна дверей - одна з найкращих реконструкцій з точки зору рентабельності інвестицій

Цю статтю написав власник і редактор цього сайту.

Якщо ви постійний читач, то знаєте, що нещодавно я трохи розповідав про двері – про ремонт розсувних дверей і про безрамні скляні двері, і все це наштовхнуло мене на думку про заміну будь-яких вхідних дверей у вашому домі – як вхідних, так і гаражних – і про те, на яку рентабельність інвестицій (ROI) ви можете розраховувати, взявшись за подібний проект.

Я не збираюся вас обманювати – всі найкращі дані свідчать про те, що в середньому не існує проектів реконструкції, які приносять миттєвий прибуток – фактично, якщо вони відразу збільшують вашу вартість при перепродажі більш ніж на 70% від їхньої вартості, ви робите все добре. Звичайно, це за умови, що ви платите підряднику за виконання всіх робіт – проекти, які ви робите своїми руками, мають набагато кращу окупність інвестицій (за винятком випадків, коли вони йдуть не так, і вам доводиться залучати підрядника, щоб виправити це).

У 2014 році як заміна гаражних, так і вхідних дверей мала найбільший приріст рентабельності інвестицій у порівнянні з попереднім роком*, а також найкращі показники рентабельності в цілому. Тому цілком ймовірно, що вони принесуть позитивну віддачу, якщо ви зможете виконати роботу самостійно. (* джерело: Звіт Handlewood "Витрати проти цінності" за 2014 рік)

Заміна вхідних дверей

Це був абсолютний лідер з можливою рентабельністю трохи більше 96% – очевидно, що це забезпечить миттєвий прибуток, якщо ви зробите це самостійно. Але, і так, майже завжди є "але" у проектах з покращення житла, не всі вхідні двері однакові, коли йдеться про збільшення вартості житла.

Сталеві двері

Замінюючи вхідні двері на сталеві, ви, як правило, отримуєте найкраще підвищення вартості. Це насамперед пов'язано з тим, що їхня закупівельна ціна приблизно вдвічі менша, ніж у звичайних композитних дверей – і в середньому вони повертають понад 96% коштів домовласникам.

Склопластикові / композитні двері

На зображенні вище – ці двері зазвичай називають композитними у Великій Британії та склопластиковими у США. Вони можуть бути не такими прибутковими, як їхні сталеві аналоги, але цього року вони все одно продемонстрували вражаюче зростання рентабельності інвестицій, а середня рентабельність склала майже 71%. Хоча вони коштують дорожче, вони мають інші переваги, такі як краща ізоляція, менший зазор над порогом, і, як правило, випускаються в більш широкому діапазоні кольорів і дизайнів.

Дерев'яні двері

Вони не мають достатньої рентабельності інвестицій, щоб потрапити до списку найкращих. Я не кажу, що ви не повинні йти цим шляхом, але використовуйте їх, тому що вам подобається, як вони виглядають, а не тому, що ви думаєте, що отримаєте прибуток, встановивши їх.

Заміна гаражних воріт

Згідно зі звітом, це також один з найкращих проектів, за який ви можете взятися з рентабельністю майже 84% – як проект "зроби сам", він повинен показати негайний прибуток у вигляді збільшення вартості перепродажу вашого будинку в порівнянні з вартістю установки.

Очевидно, що найкраще встановити традиційні гаражні ворота з дистанційним доступом для відкривання та закривання, але якщо ви хочете розважитися, ви також можете придбати круту обшивку, як ця, але це, ймовірно, не дуже допоможе у відносинах з сусідами, не кажучи вже про вашу вартість перепродажу 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *