Як персоналізувати двері до спальні вашої дитини

Двері для спальні Tardis

Для багатьох дітей їхні спальні є майже священним місцем; місцем, де їхня уява може розгулятися як уві сні, так і під час гри. Це також кімната, в якій вони, швидше за все, проводитимуть левову частку свого часу. Як батьки, ви хочете для своїх дітей найкращого. Ви хочете, щоб їм було комфортно і безпечно, але найголовніше – щоб вони були щасливі!

На щастя, хоча діти зараз набагато "кмітливіші", ніж 10 чи 20 років тому, їхню нестримну допитливість все ще можна вгамувати за допомогою яскравих фарб і неабиякої уяви. Саме від вас залежить, як стимулювати цю уяву, а найкращий спосіб зробити це – подбати про те, щоб їхні кімнати були ідеально обладнані, щоб надихати їхню творчість та ентузіазм до життя.

Двері в спальню – це "ворота" в цей унікальний світ безмежних можливостей. Тому вони повинні відображати індивідуальність вашої дитини. Нижче ми розглянемо кілька доступних ідей, за допомогою яких ви зможете перетворити двері спальні вашої дитини з простої дерев'яної дошки і пари петель на гламурний, персоналізований портал, точку доступу до нескінченних світів розваг!

  • Пофарбувати двері в улюблений колір вашої дитини може здатися дрібницею, але це не займе багато зусиль і покаже їй, що ви дійсно дбаєте про неї. Це також допоможе дитині ідентифікувати її як "свою" кімнату.
  • Виготовлена на замовлення табличка або вивіска з іменем вашого сина чи доньки, вибитим їхнім улюбленим веселим шрифтом, – ще одна недорога прикраса, яка додасть дверям спальні вашої дитини елемент індивідуальності. Можна навіть піти далі і прикрасити табличку улюбленими тваринами, фігурами або персонажами і сюжетами з улюблених телевізійних шоу, спортивних змагань, книжок чи ігор. Потенціал дизайну безмежний (в Інтернеті є буквально тисячі прикладів дизайну). Ви навіть можете створити свій власний, або спроектувати і побудувати його разом з дитиною. Потенційний досвід зближення, який також є корисною прикрасою.
  • Поколіннями батьки стежили за щорічним зростанням своїх дітей, відмічаючи їхній зріст на графіку росту. Чому б не персоналізувати двері їхньої спальні, вбивши двох зайців одним пострілом і позначивши на дверях спеціально для цього ділянку. Вони будуть у захваті від того, що бачитимуть, як вони ростуть, а ви матимете чудову візуальну пам'ять, яка постійно розширюватиметься, щоб насолоджуватися нею.
  • Наклейки та плакати – ще один неймовірно недорогий, але ефективний спосіб персоналізувати двері спальні вашої дитини. Використання плакатів і наклейок з улюбленими телешоу, персонажами або (якщо дитина трохи старша) гуртами дійсно допоможе їй розвинути почуття ідентичності.
  • Аналогічно, повісивши малюнки, ескізи та шкільні роботи вашої дитини на двері її спальні (замість стереотипного холодильника), ви допоможете їй відчути себе особливою та унікальною. Це також посилить вашу гордість за неї, а кожна дитина хоче відчувати, що батьки пишаються нею.
  • Додавання замка до дверей спальні вашої дитини (які вона контролює зсередини) показує, що ви довіряєте своєму синові чи доньці. Дозволивши їм відчути, що вони можуть мати власний особистий простір, в який ви можете втручатися лише "з їхнього дозволу", ви дійсно можете допомогти їм підвищити самооцінку. Звичайно, це залежить від дитини та ваших власних обставин.
  • Буквальна "дошка для малювання" (чи то крейдяна дошка, чи то дошка для малювання) дозволить вашій дитині персоналізувати двері власної спальні, і що найкраще, вона не буде постійною! Дозволивши дитині самостійно прикрасити свої двері, ви допоможете їй дослідити свої творчі пориви в безпечній, контрольованій манері і дійсно допоможете їй проявити свою індивідуальність.

Звичайно, це лише "відправна точка"; не соромтеся давати волю своїй уяві. Деякі батьки навіть заходять так далеко, що повністю налаштовують двері в спальню своєї дитини з нуля, виготовляючи їх власноруч! Однак вам не потрібно заходити так далеко, і якщо нічого не допомагає, просто запитайте у дитини, що вона хоче бачити на своїх дверях. Хто знає, їхні ідеї можуть вас здивувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *