Поради щодо забезпечення захисту даху від шторму

Поради щодо захисту даху від шторму

Захист будинку від пошкоджень у разі стихійних лих, таких як буревії та урагани, є пріоритетом номер один для багатьох домовласників. Як домовласник, ви повинні більше уваги приділяти зміцненню даху, оскільки він є однією з найважливіших частин захисту вашого будинку від таких штормів.

Найкраще підготувати дах, оскільки саме він найбільше піддається впливу вітру, граду та дощу. Дотримуючись цих п'яти порад, ви переконаєтесь, що ваш дах залишиться міцним у разі шторму.

1. Очистіть водостоки

Многие не обращают внимания на водосточные трубы. Однако водостоки могут легко засориться. Они являются водосточными системами крыши, поэтому необходимо следить за тем, чтобы в них не было листьев и мусора. Мусор, находящийся на крыше, часто попадает в водосточные трубы. Поэтому важно убедиться, что водостоки очищены от мусора, особенно перед сильной грозой. Чем больше мусора, тем больше нагрузка на желоба и, следовательно, выше вероятность повреждения водосточной системы.

Не забывайте, что крыша также защищает фундамент, и если вода стекает непосредственно с крыши из-за засорения водостоков, она может нанести ущерб фундаменту и другим частям дома.

2. Укрепление кровельной черепицы

Укрепление кровельной черепицы обеспечивает ее сохранность даже при сильных ураганах. Слабая черепица, не закрепленная должным образом, легко срывается, оставляя крышу незащищенной и подверженной опасности обрушения. Тип черепицы, используемой для укрепления крыши, может иметь большое значение во время урагана. Для укрепления крыши лучше использовать черепицу класса 3 или 4, поскольку она прошла испытания и способна выдерживать сильные ветры.

3. Поддерживайте деревья

Відомо, що дерева зменшують швидкість вітру і можуть дуже допомогти у захисті вашого даху під час шторму. Переконайтеся, що ви видалили всі мертві гілки дерев на вашій ділянці, щоб запобігти будь-яким можливим пошкодженням даху або будинку. Обрізання гілок дерев у межах 6 футів від даху запобігає руйнуванню великих гілок на покрівельну систему вашого будинку. Підтримуйте гілки дерев, які можуть підповзти до краю даху, оскільки вони забезпечують захист від повітряного зсуву. Переконайтеся, що ви обрізаєте або спилюєте дерева, які знаходяться досить близько до вашого будинку і можуть впасти на ваш дах при сильному вітрі.

4. Перевірте вентиляцію та ізоляцію горища

Ізоляція та вентиляція горища вашої кімнати можуть допомогти підтримувати внутрішню та зовнішню температуру даху вашого будинку, що відіграє важливу роль у балансуванні внутрішнього та зовнішнього тиску на дах. Несправна система вентиляції горища означає відсутність температурного балансу, а отже, різницю внутрішнього і зовнішнього тиску, що робить дах вразливим до тріщин і пошкоджень. Належна вентиляція зміцнить черепицю, забезпечивши додаткову підтримку даху.

5. Усуньте протікання стелі та даху.

Протікання даху та стелі під час дощу з часом поступово послаблює вашу покрівлю, що може призвести до великої катастрофи під час шторму. Усунення протікання гарантує, що тріщини і дірки, які можуть послабити основу покрівлі, будуть закриті. Якщо залишити їх без уваги, вологі протікання та плями можуть перетворитися на великі діри під час сильних штормів. Подумайте про заміну старого даху або реконструкцію з додаванням опорних балок, щоб зробити його стабільним.

Підготовка вашого будинку до будь-яких стихійних лих, які можуть статися, є життєво важливою. Шторми можуть призвести до значних пошкоджень не лише даху, але й усього вашого майна. Дотримання наведених вище порад допоможе вам підготувати і захистити свій дах на випадок шторму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *