Чи безпечно залишатися вдома під час проведення робіт по боротьбі зі шкідниками?

Чи безпечно залишатися вдома під час робіт по боротьбі зі шкідниками?

Якщо ви наймаєте експертів для усунення проблеми боротьби зі шкідниками, то у вас не повинно виникнути жодних проблем з безпекою будь-кого у вашому домі. Важливо найняти дезінсектора, який має державну ліцензію. Це означає, що він має достатній досвід, щоб не тільки виконати роботу, але й провести перевірку, а потім проконсультувати вас щодо будь-яких заходів безпеки, яких необхідно вжити.

Яку підготовку потрібно зробити до зустрічі з дезінсектором?

Під час планової дезінсекції більша частина робіт проводиться за межами вашого будинку. Ідея полягає в тому, щоб запобігти доступу небажаних шкідників до вашої власності. Ви повинні переконатися, що дезінсектор має безперешкодний доступ до зовнішньої частини вашого будинку. Також необхідно переконатися, що ваші діти та домашні тварини не граються на території, яка підлягає обробці.

Якщо ви дійсно виявили зараження у вашій оселі, то існує безліч пестицидів, які можна використати, та методів знищення шкідників. Для того, щоб провести будь-яку з цих робіт, вам потрібно переконатися, що у приміщенні немає жодних предметів на підлозі, а всі продукти харчування надійно зберігаються. Якщо у вас є акваріум в одній з кімнат, які потребують обробки, вам необхідно захистити риб всередині, повністю загерметизувавши акваріум і накривши або вимкнувши насос.

Очевидно, що ви не можете залишати насос вимкненим надовго, тому, можливо, вам доведеться вжити заходів для подачі кисню в акваріум ззовні вашого будинку. Ви повинні проконсультуватися з фахівцями, але часто рекомендується, щоб діти, вагітні жінки та люди з алергією або іншими проблемами з диханням покинули приміщення до початку лікування.

Що включає в себе обробка?

Дезінсекція проводиться за допомогою розчинів пестицидів, які є достатньо сильними, щоб вбити шкідників, але не є шкідливими для людей, якщо вони дотримуються інструкцій з безпеки. Обробка може бути різною і часто залежить від типу шкідника.

Якщо обробка полягає в розпилюванні пилу в тріщини, то залишків немає. Однак, якщо необхідно обробити відкриті ділянки пестицидами, то будуть присутні залишки, які потрібно залишити висихати, перш ніж хтось контактуватиме з ними; зазвичай це займає близько 2-3 годин.

Що робити, коли знищення завершено?

Вам потрібно поговорити з фахівцями про те, як довго вам слід залишатися поза домом після обробки. Це буде залежати від того, яке лікування було проведено, і наскільки ви чутливі до потенційних залишків, наприклад, у випадку з вагітними жінками або дітьми. Якщо у вас є занепокоєння щодо потенційних проблем, спричинених пестицидами, вам краще не виходити з дому до повного висихання оброблених ділянок. Тоді ви зможете почуватися в цілковитій безпеці, повертаючись до своєї оселі, вільної від шкідників.

Залишити відповідь