Універсальність безрамних скляних розсувних дверей

Універсальність безрамних скляних розсувних дверей

Ця стаття написана власником і редактором цього веб-сайту.

Нещодавно я написав статтю про ремонт скляних розсувних дверей, і коли я блукав Інтернетом у пошуках фотографій, то натрапив на кілька чудових фотографій безрамних розсувних дверей – я додав до закладок деякі з них, які мене вразили, щоб поділитися ними з вами зараз.

Я ніколи не жив у будинку, де були б безрамкові вікна, але після перегляду деяких з цих фотографій вони мені дуже сподобалися – думаю, у мене розвивається "безрамкова" заздрість 🙂

Як і слід було очікувати, вони коштують трохи дорожче, ніж стандартні, але, як ви побачите нижче, власники будинків з будь-яким бюджетом встановлюють їх по всьому світу.

Розсувне скло використовує всі переваги дивовижних краєвидів

Якщо ви можете дозволити собі квартиру з таким видом, ви будете божевільними, якщо не встановите безрамні скляні розсувні двері. Ще однією перевагою вибору цього варіанту є те, що ви можете повністю закрити і герметизувати балкон, щоб захистити вуличні меблі, коли це необхідно (від дощу або сонячних променів, оскільки скло фільтрує більшу частину шкідливого ультрафіолету) – це дозволяє вам мати на балконі меблі, які відповідають стандарту, що відповідає решті житла.

Використовуйте всі переваги безрамних скляних розсувних дверей, щоб насолодитися дивовижними краєвидами

Цей проект був виконаний австралійською компанією Hanlon Windows

Безрамне розсувне скло використовується для перенесення саду всередину

Наступний приклад з більш скромного будинку в Англії. Ви отримуєте чудове відчуття того, як розсувні двері з товстого скла захищають від холоду в зимові місяці, в той же час надаючи можливість відкривати їх і майже заносити сад прямо всередину влітку.

Безрамні скляні розсувні двері переносять сад всередину

Ще одна річ, яка мені дуже подобається в тому, що менеджери проекту, компанія "Безрамні скляні штори", досягли за допомогою цієї інсталяції, – це те, що ви можете побачити, наскільки світлішим буде цей будинок, ніж зі стандартними розсувними дверима:

Прозора ванна кімната

Можливо, це не те, що ви хотіли б зробити з головною ванною кімнатою, якщо у вас велика сім'я і часті гості, але ця "прозора ванна кімната" – фантастична ідея, як на мене, як ванна кімната до головної спальні.

Цей нью-йоркський проект належить компанії Klein USA, і мені дуже подобається, як безрамні розсувні скляні двері не тільки освітлюють ванну кімнату, але й блискуче використовують обмежений простір, який часто зустрічається в нью-йоркських квартирах:

Скло виводить внутрішній басейн назовні

Цей басейн досить дивовижний – це критий басейн, який насправді виглядає так, ніби він знаходиться на вулиці. Вам потрібно дуже уважно придивитися, щоб помітити, що вся площа басейну насправді оточена склом – так, я трохи схитрував, двері працюють на стандартних петлях, а не на розсувних, але це був занадто гарний ефект, щоб його не помітити.

Критий басейн в оточенні безрамного скла

Цей критий/відкритий басейн виготовлений компанією Cover Frameless Glass в Південній Африці:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *