Ви б повісили трофей тварини на стіну? Можливо, з таким поворотом.

Паперові трофеї

Кожне з його творінь зроблене з сотень багатокутників, вирізаних і зігнутих на щільному папері щільністю 220 г/м2 (ваш папір для принтера зазвичай 80 г/м2), а потім просто склеєних разом. Яскраві кольори вражають, і він навіть може виготовити їх у вибраному вами кольорі, щоб вони пасували до решти вашого декору.

Ось кілька прикладів, щоб розпалити ваш апетит:

Паперовий олень

Паперовий пінгвін

Паперова горила

Паперовий слон

Він починав робити їх як прикраси для клубів та вечірок. Через величезну кількість багатокутників, які йому доводилося вирізати з цупкого паперу, перш ніж склеїти їх разом, на виготовлення одного трофею йшло близько 7 годин. Це добре, якщо ви зацікавлені в роботі в невеликих масштабах, однак Хольгер зрозумів, що йому потрібно знайти кращий спосіб роботи, якщо він коли-небудь збирається зробити свої творіння доступними для широкої публіки.

Тоді він зробив те, в чому німці досягли успіху, – звернувся до точної інженерії. Він відвідував заняття з лазерного різання у Fab Lab Berlin, щоб здобути навички, необхідні для виведення свого мистецтва на новий рівень.

Художники та дизайнери зазвичай не мають багато грошей, і саме тут почалася його надзвичайно успішна кампанія на Indiegogo. Він перевиконав свою мету зі збору коштів більш ніж на 20% і на момент написання цієї статті зібрав майже $30 000. Це означає, що тепер будь-хто може купити їх, попередньо вирізані, попередньо збільшені і доставлені додому.

Їх так легко зібрати, що вам знадобиться лише звичайний клей для паперу, і вам навіть не потрібно знати, яку тварину ви робите – просто приклеюйте промарковані клапті один до одного.

І на всяк випадок, якщо вам цікаво, весь використаний папір є екологічно чистим і має печатку Опікунської ради Фореста.

Хольгер відправляє їх по всьому світу, тому для отримання додаткової інформації відвідайте papertrophy.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *