Перетворіть свій домашній гараж на професійну виставкову залу

Перетворюємо домашній гараж на професійну виставкову залу

Люди можуть не усвідомлювати, що скромний гараж можна використовувати для набагато більшого. Гаражі, як правило, є складськими приміщеннями будинку, які використовуються для паркування автомобілів і зберігання менш красивих приладів, таких як газонокосарки та електроінструменти.

Однак, за певної винахідливості, гаражі можна використовувати як професійну виставкову залу. Це зовсім не те, як більшість людей бачать свої гаражі, які іноді є зоною, яку вони зазвичай хотіли б тримати прихованою від гостей. Якщо ви хочете спробувати перетворити свій гараж на виставковий зал або вам просто цікаво, читайте далі про те, як це зробити.

Позбудьтеся безладу і почніть прибирання

Гаражі відомі тим, що в них завжди повно безладу. Перший крок – очистити гараж від усього безладу. Розробіть організаційну систему і почніть впорядковувати, щоб з часом підлога стала видимою і чистою. Після того, як все відсортовано, організовано і прибрано з підлоги, починайте мити підлогу.

Встановлення підлогового покриття

Плитка для підлоги – це швидкий і простий спосіб додати кольору і життя в звичайний, млявий гараж. Існує величезна кількість варіантів, кольорів та стилів на вибір, і вони відносно прості в установці. Інший варіант, окрім підлогової плитки, – покрити підлогу різноманітними унікальними та стильними покриттями.

Популярним покриттям є епоксидне покриття, яке передбачає використання кольорової крихти для створення естетично приємної текстури. Тут все залежить від індивідуального смаку та вподобань. Але кінцевий результат має бути однаковим – підлога, яку ви з гордістю покажете сусідам, а не будете ховати за зачиненими дверима.

Інший варіант – пофарбувати підлогу у вибраний вами колір. Зрештою, саме покриття підлоги надасть вашому гаражу відчуття виставкового залу. Отже, у вас є з чого вибрати:

  • Підлоговою плиткою
  • Епоксидні покриття
  • Фарбування
  • Латексні покриття

Покриття підлоги латексом, як правило, є найдешевшим варіантом, але не найкращим для створення атмосфери виставкового залу через його схильність до відшаровування.

Перетворений простір

Після того, як простір прибрано та встановлено підлогове покриття, настав час насолодитися плодами своєї праці. Можливо, ви навіть захочете влаштувати "вечірку з нагоди відкриття гаража" для сусідів.

Це може стати серйозною причиною гаражної заздрості серед сусідів, але це доказ того, що ви чудово впоралися з перетворенням. Тепер скромний гараж більше не буде прикрою перешкодою для очей, а стане частиною будинку, якою можна похвалитися перед друзями.

Люди все частіше хочуть перетворити свої гаражі

Перетворення гаража на виставковий зал відповідає загальній тенденції, коли люди хочуть використовувати свій гаражний простір більш ефективно. Незалежно від того, чи перетворюють вони його на офіс, чи встановлюють більше шаф для більш ефективного використання простору, чи перетворюють його на виставковий зал, люди хочуть більш ефективно використовувати велику площу у своєму будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *