13 звичок успішного чоловіка – будь кращою версією себе!

Цікаво, що роблять успішні чоловіки щодня? Як вони організовують свій час до сніданку? Чи медитують вони? Чи бігають вони 10 км? Чи заробляють свої перші гроші? Дізнайтеся про звички успішних людей, про які розповідає Фредерік Дварф у своїй книзі.

Як стати успішною людиною? Поради

Це, мабуть, найважливіше питання 21 століття: як стати успішною людиною? Для багатьох чоловіків успіх в першу чергу асоціюється з досягненням хорошого фінансового рівня або зайняттям високої посади в компанії (що також асоціюється з кращою зарплатою). Деякі чоловіки ототожнюють його зі створенням власного бізнесу або володінням великою нерухомістю.

люди-успіху-1

Як стати успішним чоловіком? Перш за все, визначте свої цілі та рішуче дійте для їх досягнення. Досягнення їх вимагає наполегливості, наполегливої праці та часу на розвиток своїх навичок і знань. Важливо залишатися вмотивованим, але при цьому бути гнучким до мінливих реалій. Важливим аспектом на шляху до успіху є побудова позитивних стосунків з людьми, які вас надихають.

Однак не потрапляйте в пастку. Прагнення до самореалізації – це не лише невпинна праця. Не забувайте розслаблятися і насолоджуватися життям поза кар’єрою. Ключовою частиною досягнення ваших цілей є також здатність справлятися з невдачами та помилками і вчитися на них, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Варто пам’ятати, що визначення успіху є суб’єктивним і кожен повинен знайти свій власний шлях до його досягнення.

13 звичок успішних людей

Фредерік Дварф – автор 13 томів про звички успішних людей. Кожна частина серії – це трактат про певну звичку. Книги містять теоретичну частину і практичну, щоб ви могли працювати над своїм саморозвитком.

Автор базує свою теорію на силі звички. Він згадує, наскільки важливу роль вони відіграють у нашому повсякденному житті. Одного разу вироблені, звички залишаються з нами надовго, і ми виконуємо їх мимоволі – як дихання. На думку Карцелека, саме ці звички можуть визначити, чи досягне людина успіху в житті, чи зазнає невдачі в усьому.

А чому саме 13 звичок? Теорія не є революцією чи новизною у прагненні до саморозвитку. За основу автор взяв модель 13 чеснот Бенджаміна Франкліна.

Які ж звички, на думку автора, ведуть людей до успіху? Ось 13 пунктів, з якими вам варто ознайомитися.

1. починайте кожен день з плану

Щоб максимально ефективно використовувати свій час протягом дня, дотримуйтесь заздалегідь визначеного плану. Це гарантує, що жодна хвилина не буде витрачена даремно. Дії від випадку до випадку, на льоту, можуть забирати багато часу та енергії. Успішні люди вільні від щоденного поспіху. План допомагає вам структурувати свій день і позбавляє від стресу, пов’язаного з тим, що ви щось не встигаєте.

Контролюйте свої емоції

Контроль над своїми емоціями допоможе вам відокремити себе від смутку, горя чи гніву. Не дозволяйте людям впливати на ваш настрій. Визначте для себе, що ви хочете відчувати, і робіть це з повною увагою та усвідомленням. Усвідомте, що на всі емоції, які ви відчуваєте, ви даєте собі дозвіл.

Практикуйте уважність

Успішні люди живуть тут і зараз. Практикуючи уважність, ви зможете помічати те, що відбувається навколо вас, і не втрачати жодної можливості. Коли це стане звичкою, ви будете в курсі того, що відбувається з оточуючими вас людьми, і будете в курсі подій у вашому житті. Усвідомленість дозволить вам контролювати власні думки та емоції.

люди-успіху-2

4 Подумайте про свої гроші

Працюйте розумніше, а не більше! Новий підхід до заробітку дозволить вам внести деякі зміни в те, як ви працюєте. Думки про гроші допоможуть вам примножити своє багатство, краще заощаджувати і краще витрачати.

5. щодня працюйте в саду своєї мрії

Не бійтеся давати волю своїй уяві! Саме ваші мрії визначають ваші цілі в житті і надають всьому сенс. За словами Гнома, сад своїх бажань потрібно відвідувати щодня і доглядати за ним. Спробуйте визначити, про що ви насправді мрієте.

6. будьте добрими до світу

Сійте те, що хочете посіяти. Доброта до інших змушує вас отримувати її назад. Розвивайте в собі звичку бути добрим. Тоді вам вдасться залишатися життєрадісним навіть у несприятливих, складних обставинах. Пам’ятайте, що ваш світ – це дзеркальне відображення вашої поведінки. Коли ви будете добрі до інших, ви отримаєте те ж саме.

7. будьте дисциплінованими та наполегливими

Мотивація швидко минає. Щоб бути наполегливим у своїх рішеннях, вам потрібна дисципліна. Тільки тоді ви зможете досягти успіху. Часте повторення певного шаблону допоможе вам виробити звичку, а це означає, що певні дії стануть для вас такими ж само собою зрозумілими, як дихання – ви будете робити їх автоматично, не замислюючись над ними.

8. виділити час для індивідуального мислення та розвитку

Не варто недооцінювати час, витрачений на саморозвиток. Щоденні обов’язки та буденність життя часто призводять до того, що у вас немає часу на глибокі роздуми або турботу про свій розум. А це так важливо! Виділіть час для себе протягом дня і щодня дізнавайтеся щось нове.

люди-успіх-3

9. спочатку зрозуміти

Це звичка, завдяки якій ви вчитеся слухати, а не тільки чути. Для того, щоб інформація, яку ви отримуєте, повністю дійшла до вас, ви повинні знайти час, щоб проаналізувати і зрозуміти її. Тільки так ви зможете правильно зрозуміти реальність, яка вас оточує.

10. підвищити самооцінку і впевненість у собі

Будь впевненим у собі! Працюйте над тим, щоб це гасло стало звичкою. Цінуйте свою роботу, свою думку і свій час. Будьте напористими і вчіться говорити "ні". Низька самооцінка не приведе вас до успіху в житті. Тому працюйте над собою.

11. живіть проактивно

Немає сенсу витрачати час на речі, які знаходяться поза вашим контролем. Не турбуйтеся про них! Використовуйте свою життєву енергію з розумом і дійте тоді, коли ви дійсно можете щось змінити.

Піклуйтеся про своє здоров’я щодня

Успішний чоловік дбає не лише про свій розум, а й про своє тіло. Зверніть увагу на те, як ви харчуєтеся і рухаєтеся. У здоровому тілі – здоровий дух. Знайдіть час, щоб покращити свою фізичну форму. Перестаньте нехтувати собою на користь "важливіших" обов’язків. Немає нічого важливішого за тіло, в якому ви живете. Воно має бути здоровим і повним сил.

люди-успіх-4

13. застосовуйте принцип win-win і використовуйте синергію

Ця звичка допоможе вам орієнтуватися в групах людей. Намагайтеся зробити своє оточення взаємодоповнюючим – синергетичним. Замість того, щоб конкурувати з іншими, почніть працювати з ними за принципом win-win. Нехай кожна сторона отримує те, що хоче. Як розвинути цю звичку? Відмовтеся від диктаторських нахилів і почніть шукати компроміси.

Як підтримати чоловіка на шляху до успіху?

Підтримка чоловіка на шляху до успіху може бути дуже різною. Один з найважливіших способів – надати йому емоційну підтримку. Варто показати йому, що ви на його боці і завжди будете поруч, щоб зміцнити його у важкі моменти.

Підтримувати чоловіка в досягненні його цілей, цікавитися ним. Варто запитувати про його успіхи. Перш за все, не критикуйте його вибір, навіть якщо ви з ним не згодні. Натомість спробуйте зрозуміти його наміри та мотивацію і запропонуйте позитивний зворотній зв’язок та підтримку, коли він цього потребує.

Зробіть йому подарунок для просування по службі, скажіть, як ви його цінуєте і підтримуєте його шлях. Ви можете обрати зі смаком підібрані запонки для важливих зустрічей або сумку для документів чи ноутбука.

man-success-2-min

Ще одна ідея – подарувати чоловікові сорочку, адже їх ніколи не буває забагато. Якщо ваш партнер часто ходить на ділові зустрічі, класична біла сорочка "Лоретта" буде ідеальним вибором.

людина-успіх-хв

Однак пам’ятайте, що допомога може приймати різні форми, наприклад, давати конкретні поради або просто бути поруч, коли йому потрібно з кимось поговорити. Підтримуючи чоловіка в його зусиллях і цінуючи його прогрес, ви можете допомогти йому досягти успіху в будь-якій сфері.

Саме так народжуються успішні чоловіки! Вивчіть силу звички

Впровадивши в своє життя набір з 13 звичок, ви зможете поставити себе на правильний шлях до успіху – чи то в бізнесі, чи то в особистому житті. Ретельно планувати свій час, ставити цілі і не боятися мріяти – хіба це не рецепт успіху? Змініть своє життя на краще, і ви переконаєтесь у цьому самі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *