4 найкращі бездротові системи безпеки для дому, які можна зробити своїми руками

Розкриття інформації про винагороду Рекомендації в цій статті були відібрані після детального аналізу різних доступних варіантів, і я надав вам посилання, щоб ви могли придбати їх на Amazon.

Як асоційований партнер Amazon, я заробляю на кваліфікованих покупках. Це означає, що я можу заробляти на рекламі, якщо ви переходите за посиланнями на Amazon і здійснюєте покупку.

 

Бездротові системи домашньої безпеки

Від Totally Home Improvement

Ця стаття написана Джейсоном Хортоном, який є власником і редактором цього веб-сайту.

Спочатку я написав цей огляд найкращих систем домашньої охоронної сигналізації, які можна зробити своїми руками, ще у квітні 2013 року, однак з того часу багато чого змінилося, тому я знову проаналізував ринок, щоб знайти найкращі домашні бездротові системи, на які варто звернути увагу у 2015 році.

Це все набори для самостійного встановлення. Основні моменти, які слід враховувати, коли ви вирішуєте, яку з них купити, такі:

 • Ваші навички самостійної збірки та рівень складності у налаштуванні системи
 • Чи хочете ви мати можливість контролювати сигналізацію зі свого смартфона
 • Чи потрібен вам моніторинг третьої сторони для цілодобового охоплення за додаткову плату
 • Скільки ділянок або зон вам потрібно контролювати

Прочитавши мій огляд кожної з наведених нижче систем сигналізації, ви зможете скласти уявлення про те, яка з них найкраще відповідатиме вашим потребам.

Комплект бездротової сигналізації GE 51107

Комплект бездротової сигналізації GE 51107 Smart Home

GE 51107 на фото вище

Ця бездротова сигналізація була найбільш продаваною на Amazon у 2014 році, і не важко зрозуміти чому. Якщо ви живете в квартирі і вам просто потрібна базова система для захисту без зайвих витрат, тоді ви дійсно не можете пройти повз GE 51107.

GE 51107 на дверях

GE 51107 встановлюється на внутрішній стороні вхідних дверей

До комплекту входять наступні елементи:

 • Дверна сигналізація з 4-х кнопковою клавіатурою
 • 3 віконні датчики

Вам також знадобляться три батарейки типу ААА для живлення системи.

Ви встановлюєте дверну сигналізацію на внутрішній стороні вхідних дверей разом з датчиком, як показано на малюнку праворуч. Коли ви виходите з дому, ви переводите сигналізацію в режим "Відсутній", після чого у вас є 45 секунд, щоб зачинити двері. Коли ви повертаєтесь, у вас є 30 секунд, щоб ввести код для зняття сигналізації з-під охорони.

Три віконні датчики складаються з двох частин – менша частина кріпиться до підвіконня, а більша – до віконної рами. Якщо вікно відчинити, коли система перебуває під охороною, спрацює тривога.

Сигналізацію та віконні датчики можна прикріпити за допомогою шурупів або двостороннього скотчу, який входить до комплекту – скотч є гарним варіантом, якщо ви орендуєте житло і не хочете залишати після себе дірки.

Сигналізація спрацьовує на рівні 120 децибел, що більш ніж достатньо голосно, щоб привернути увагу сусідів і змусити потенційного грабіжника тікати.

Плюси:

Мінуси:

 • Надзвичайно дешева.
 • Одна з найпростіших в установці систем.
 • Відсутність можливості моніторингу – якщо сигналізація спрацює під час вашої відсутності, ви навіть не здогадаєтесь про це.
 • Легко відключається – грабіжник легко зможе ідентифікувати сигналізацію, прикріплену до дверей, і витягти батареї або просто розбити сигналізацію через її легку конструкцію.

Моя особиста рекомендація – обирати цю сигналізацію, якщо у вас обмежений бюджет і є сусіди, які не проти приглянути за нею в разі спрацювання сигналізації, поки вас немає вдома – ви можете дати сусідові, якому довіряєте, PIN-код, щоб він зміг зняти її з-під охорони.

iSmartAlarm ISA3

Комплект бездротової сигналізації iSmartAlarm ISA3

iSmartAlarm – відносно новий учасник ринку бездротових сигналізацій, але дуже популярний. Минулого року вони збирали кошти за допомогою кампанії на Indiegogo, де мали намір зібрати $50 000, але фактично отримали $226 074!

2014" рік був чудовим роком для iSmartAlarm, коли вони змогли запустити повноцінне виробництво і закінчують рік з 3-м найпопулярнішим бездротовим комплектом безпеки в категорії систем домашньої безпеки Amazon – я прогнозую, що iSmartAlarm iSA3 підніметься щонайменше на друге місце в 2015 році. Перегляньте відео, щоб отримати детальний огляд цього комплекту.

Що входить до комплекту iSA3:

 • 1 централь і сигналізація
 • 1 датчик руху
 • 2 датчики для дверей або вікон
 • 2 дистанційні мітки
 • 2 наклейки, що нагадують про те, що будинок під охороною

Центральна станція CubeOne – це мозок системи: вона підключається до вашого інтернет-роутера через WiFi і контролює всі датчики, а також під"єднується до застосунку на смартфоні для зовнішнього керування. Він також надсилає текстові повідомлення або телефонує в разі тривоги. До нього можна підключити до 99 датчиків, включаючи додаткову камеру, яка може надсилати вам фотографії того, що відбувається у вашому домі.

Датчик руху має радіус дії 30 футів, а 2 дистанційні мітки можна прикріпити до брелока і сповіщати систему, коли вони виходять з дому і коли вони повертаються – ви можете налаштувати сповіщення на свій смартфон, коли це станеться.

Ви повинні завантажити додаток окремо, але він працює як на Android, так і на iPhone – інструкція по завантаженню йде в комплекті.

Плюси:

Мінуси:

 • Найкращий бездротовий комплект початкового рівня з доступних на даний момент.
 • Ви можете налаштувати кілька телефонних номерів для зв"язку в разі спрацьовування тривоги.
 • Можна легко розширити за допомогою додаткових датчиків.
 • Не можна використовувати з незалежними сторонніми службами моніторингу, а також для автоматичного зв"язку з поліцією.
 • Додаткову камеру може бути важко правильно налаштувати, як зазначає CNet у своєму огляді.
 • Телефонні сповіщення працюють тільки в США і Канаді.

Особисто я вважаю, що комплект iSmartAlarm є набагато кращим варіантом, ніж GE 51107, завдяки можливості розширення, а головне – можливості контролювати тривогу за допомогою смартфона.

Бездротова система безпеки для дому Simplisafe2

Бездротова система безпеки для дому Simplisafe2 - 8 комплектів

Комплект Simplisafe2 з 8 пристроїв

На відміну від розглянутих вище варіантів, комплект Simplisafe2 відрізняється від інших охоронних комплектів, які можна зробити своїми руками, тим, що він пропонує додаткову опцію віддаленого моніторингу 24/7 – хоча це не включено в стандартну ціну комплекту, вона становить лише $14,99 на місяць, і ви можете відмовитися від неї в будь-який час.

Ось що ви знайдете в комплекті Simplisafe2, який складається з 8 частин:

 • 1 Базова станція з вбудованим мобільним телефоном для додаткового дистанційного керування двигуном
 • 1 клавіатуру для керування системою сигналізації
 • 1 датчик руху
 • 4 датчики відчинення дверей або вікон
 • 1 Брелок-пульт для вмикання/вимикання системи, як автомобільна сигналізація

Базова станція може контролювати до 41 різних датчиків і має резервну батарею, якої вистачить на кілька днів у разі збою в електромережі – вимкнення електроенергії не призведе до негайного вимкнення сигналізації.

Відокремлення клавіатури від базової станції підвищує безпеку віддаленого моніторингу – якщо зловмисник спробує вимкнути систему, розбивши клавіатуру, базова станція спочатку беззвучно надішле сповіщення до служби моніторингу, і лише після цього увімкне сигнал тривоги потужністю 85 децибел, тож навіть якщо зловмисник вимкне сигнал тривоги, буде запізно – служба моніторингу вже буде попереджена.

Хоча в комплекті є додаток, який дозволяє дистанційно встановлювати будильник, додатки для iPhone та Android доступні лише за умови підписки на послугу моніторингу.

Датчик чадного газу Simplisafe

Додатковий датчик чадного газу

Незважаючи на цей недолік, однією з найсильніших сторін комплекту Simplisafe2 є можливість бездротового підключення до системи додаткових датчиків, таких як

 • Детектори диму
 • Детектори чадного газу
 • Додаткові сирени 105 дБ
 • Датчик води для виявлення затоплення
 • Тривожна кнопка, яку можна використовувати, коли зловмисник проникнув у вашу оселю, а ви вдома
 • Датчик замерзання, який спрацьовує, коли температура опускається нижче 41°F – це чудово запобігає замерзанню труб

Ви також можете придбати додаткові пристрої до всього, що входить до базової комплектації.

Плюси:

Мінуси:

 • Легка інтеграція датчиків диму та чадного газу.
 • Можливість віддаленого моніторингу 24/7.
 • Додаткова безпека завдяки тихому сповіщенню служби моніторингу перед увімкненням сирен.
 • Немає віддаленого моніторингу та додатку, якщо ви не підпишетеся на їхню послугу за $14,99 на місяць – якщо ви хочете мати можливість контролювати себе, вам доведеться вибрати іншу систему сигналізації.

Комплект Simplisafe2 з 8 пристроїв пропонує відмінну ціну, і ви можете отримати найсвіжішу ціну і тисячі відгуків від клієнтів на Amazon.

Комплект бездротової домашньої сигналізації PiSector GS08-M з підтримкою стільникового та стаціонарного зв"язку 2G/3G/4G

Бездротова охоронна сигналізація PiSector GS08-M

Комплект бездротової сигналізації PiSector GS08-M

Цей комплект можна налаштувати так, щоб він надсилав вам текстове повідомлення і дзвонив на низку номерів у разі спрацювання сигналізації, надаючи вам можливість самостійного моніторингу, підписки на сторонню службу моніторингу 24/7, або ж робити і те, і інше.

Цього набору достатньо для більшості будинків, а якщо вам потрібні додаткові датчики, їх можна придбати окремо:

 • Детектори диму
 • Інфрачервоні датчики для штор
 • Вібраційні датчики розбиття скла
 • Датчик переливу води

Я вважаю цю систему однією з найкращих сигналізацій для дому, яку можна зробити своїми руками, завдяки її високому рівню універсальності та чудовому співвідношенню ціни та якості. Але ви не повинні вірити мені на слово, є сотні відгуків клієнтів, переважна більшість з яких є позитивними.

Як приклад гнучкості, кожна зона (дротова і бездротова) може бути незалежно встановлена, поставлена на охорону і знята з-під охорони. Але вам не обов"язково робити це окремо, адже система також має функцію постановки на охорону одним натисканням кнопки.

У разі відключення електрики або обриву телефонної лінії, PiSector GS08-M може працювати від резервного акумулятора і продовжувати зв"язуватися з вами та/або службою моніторингу через бездротові телефонні мережі 2G, 3G або 4G – це набагато більше резервування, ніж у інших систем, про які йшлося вище.

Бездротова димова сигналізація Pisector

Додаткова бездротова димова сигналізація Pisector

 • 50 індивідуальних бездротових зон
 • 2 дротових датчика (від попередньої системи)
 • 3 датчики руху
 • 10 контактних датчиків для вікон і дверей
 • 3 пульти дистанційного керування для встановлення/зняття з-під охорони
 • 1 тривожна кнопка
 • 1 вулична бездротова сирена
 • 1 Внутрішня бездротова стробоскопічна сирена
 • 1 бездротовий ретранслятор сигналу
 • 1 основна консоль
 • Живлення від мережі + резервне живлення від акумулятора
 • Також постачається з наклейками на вікна PiSector та табличкою на подвір"я

Плюси:

Мінуси:

 • PiSector пропонує чудову підтримку клієнтів, якщо у вас виникнуть проблеми з установкою.
 • Ви можете контролювати її самостійно або підписатися на віддалений сервіс моніторингу 24/7.
 • Високий рівень гнучкості та велика кількість зон, які можна контролювати незалежно.
 • Кілька рівнів резервування для віддаленого моніторингу.
 • Вся додаткова гнучкість цієї системи означає, що вона коштує дорожче, ніж інші, про які я говорив вище.
 • Не має сумісного датчика чадного газу в асортименті доступних датчиків на даний момент.

PiSector проробили чудову роботу, щоб упакувати якомога більше функцій високого рівня в цей комплект сигналізації, наприклад, ви також можете налаштувати його на ввімкнення бездротової сирени, якщо телефонну лінію буде зламано або перервано.

Підсумок

За останні кілька років кількість функцій, які були додані до деяких з кращих комплектів домашніх систем безпеки, які можна зробити своїми руками, означає, що вони тепер можуть конкурувати з системами, встановленими професійними охоронними компаніями.

Один важливий момент: пам"ятайте, що якщо ви купуєте систему, яка використовує мобільний зв"язок, то вам доведеться придбати власну SIM-карту.

Вам також потрібно буде придбати батареї для всіх бездротових датчиків.

Якщо у вас виникли запитання або пропозиції, будь ласка, використовуйте контактну форму, щоб зв"язатися зі мною.

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *