20 ідей для прикраси маленької спальні – як зробити спальню більшою

Як зробити маленьку спальню більшою

Richman21 / Shutterstock.com, 3. Photographee.eu / Shutterstock.com, 4. Michael Higginson / Shutterstock.com, 5. Michael Higginson / Shutterstock.com, 6. Photographee.eu / Shutterstock.com, 7. Photographee.eu / Shutterstock.com, 8.

 

Отримати максимум користі зі спальні площею кілька квадратних метрів може здатися складним завданням, але це не неможливо. Завдяки креативному дизайну меблів для спальні та функціональним прикрасам, невеликий простір може вмістити ваші особисті аксесуари з модним і доглянутим виглядом. Ось кілька хитрощів, які можна імпровізувати, щоб створити затишну та комфортну оселю.

1. Спочатку пофарбуйте

Перше, про що слід подбати при оформленні будь-якого житлового приміщення, – це вибір колірного відтінку. Ніколи не вибирайте темні відтінки на стінах. Вони поглинають світло і створюють відчуття обмеженості. Пофарбуйте стіни в ніжні блакитні, рожеві, кремові, білі і так далі. Світліші кольори відбивають світло, додаючи кімнаті яскравої та чистої аури. Однак, стіни – це єдине місце, яке потребує світлих відтінків.

2. Пофарбуйте стелю в темний колір

Як і у випадку зі стелею, пофарбуйте її в темний колір, наприклад, темно-синій, бордовий або зелений. Темна стеля привертає увагу і створює хибне враження висоти, навіть якщо до неї немає зайвих сантиметрів. Завдяки цьому кімната здається більшою.

3. Обирайте монохромні кольори

Якщо ви вирішили використовувати більше одного кольору, використовуйте монохромні відтінки одного кольору. Різні відтінки ділять кімнату на різні частини, ще більше перевантажуючи її. Монохромний підхід створює плинність і робить кімнату просторішою.

Маленька спальня з монохромною кольоровою гамою

4. Використовуйте оптичну ілюзію

Зробити маленьку кімнату більшою – це не що інше, як оптична ілюзія. Скористайтеся прийомом створення глибини. Пофарбуйте стелю, вікна та дверну коробку на відтінок світліше, ніж стіни. Це створить ілюзію простору та об'єму.

5. Зверніть увагу на розташування кольорів

Дотримуючись колірних кодів, варто також і їх аранжувати. Розміщення книг одного кольору, підбір постільної білизни до відтінку стін або подушок до настінних прикрас створюють колірну єдність, яка додає ефекту плинності.

Книги одного кольору та підбір постільної білизни до відтінку стін або подушок до настінних прикрас створюють колірну єдність, яка додає ефекту плинності.</p><n><p><img src=

6. Впустіть сонячне світло

Чим світліше у вашій кімнаті, тим більше простору освітлюється. Якщо ви можете дозволити собі залишити вікна відкритими, зробіть це. Якщо без штор не обійтися, обирайте світліші відтінки. Зробіть так, щоб довжина штор не досягала підлоги або підв'яжіть їх красивими намистинами, щоб уникнути калюжі тканини на підлозі.

Розумне поєднання кольорів для маленьких спалень

7. Інвестуйте у функціональні предмети меблів

Підвищена функціональність і мінімалізм – дві актуальні теми сучасних меблів. Компенсуйте простір, зайнятий ліжком, предметом з місцем для зберігання. Обирайте ліжко з невеликим узголів'ям, якщо воно взагалі є. Використовуйте кути зі спеціально розробленими шафами RTA (Ready To Assemble) з інтернет-магазинів RTA. Прикрасьте кути невеликими рослинами в горщиках або іншими прикрасами. Інший варіант – складні столи та стільці. Табурети з вбудованим простором забезпечують рішення для сидіння, а також для зберігання.

8. Відмовтеся від ліжка

Якщо проблема простору досить серйозна, можна взагалі відмовитися від ліжка. Футон, розкладне ліжко, двоярусне ліжко та гамаки – інші варіанти. Покладіть матрац на підлогу з невеликим приставним столиком відповідної висоти. Нехай все буде просто і лаконічно.

Багато природного світла в маленькій спальні

9. Заземліться

Якщо вам незручно спати на підлозі, оберіть ліжко невеликої висоти і обов'язково з меншим узголів'ям. Приберіть високі стільці або столи, а замість них поставте табурети або підлогові подушки.

10. Оптимально використовуйте простір на підлозі

Мінімалістичний підхід дає вам багато вільного простору. Завдяки меблям, які можна складати, двофункціональним табуретам, двоярусним ліжкам з вбудованими полицями, вікнам з вбудованими сидіннями, гамакам для відпочинку, підлога виглядає чистою і вільною від захаращеності, що додає простору навколо вас.

11. Станьте напівпрозорими

Сучасні меблі бувають найрізноманітніших кольорів. З блідими кольорами на стінах і світлими відтінками вікон оберіть робочий стілець або стіл прозорого або нюдового кольору. Такі варіанти позбавляють кімнату будь-яких сковуючих вібрацій.

12. Використовуйте геометрію

Розташуйте предмети в кімнаті в горизонтальному або вертикальному порядку. Обов'язково дотримуйтесь ліній і візерунків, щоб зберегти плавність, яку забезпечує монохромне затінення або кольорове кодування.

13. Використовуйте нижню третину стіни

Розміщення настінного декору та полиць для зберігання на стінах також сприяє збільшенню простору в кімнаті. Хитрість полягає в тому, щоб розділити простір стіни на третини, а не на половину. Ближче до нижньої третини закріпіть настінні вішалки, а над ними – полиці для зберігання. Це створює враження подовження стін.

14. Дзеркало, дзеркало на стіні

Що може бути досконалішою ілюзією, ніж дзеркало на стіні? Дзеркала відбивають світло, роблячи кімнату веселою і піднесеною. Використовуйте невеликі декоративні дзеркальні плитки або один великий шматок на задній стороні дверей або передній частині шафи. Розумно розміщені великі дзеркала біля вікна підсилюють загальний ефект. Дзеркальні світильники та інші елементи декору додають ефекту освітлення.

Меблі подвійного призначення для маленьких спалень

15. Кріплення та кутові полиці

Ще одна проблема маленьких спалень – це вільний простір для прогулянок. Настінні полиці значною мірою вирішують цю проблему. Найкраще в них те, що вони можуть бути виготовлені відповідно до наявного простору. Деякі з великих полиць можуть також слугувати вбудованим куточком для навчання. Зберігайте книги, предмети колекціонування, модні аксесуари або навіть одяг на розумно спроектованих навісних полицях.

16. Організуйте і розберіться з безладом

Всі вищезгадані ідеї допоможуть вам ефективно організувати свої особисті речі. Краще менше, ніж краще. Приберіть безлад і надайте своїй кімнаті охайного та акуратного вигляду. Це створить відчуття простору, незважаючи на його відсутність.

17. Зверніть увагу на світло

Освітлення – важлива частина роботи ілюзіоніста. Один стельовий світильник не створює характерного ефекту простору. Невеликі світильники в кутах, біля ліжка або точкове світло на одному декоративному елементі можуть підкреслити загальну атмосферу спальні. Також можна вмонтувати полички з вбудованими невеликими світильниками.

18. Створіть фокусну точку

Розміщення дрібних декоративних предметів по всій кімнаті може викликати ефект безладу. Повісьте на одну зі стін окрему картину вашого улюбленого мистецтва, підсвітивши її точковим світлом, і вона приверне увагу глядача.

/></p><n><h2>15. Настінні та кутові полиці</h2><n><p>Ще одна проблема маленьких спалень - простір для прогулянок. Настінні полиці значною мірою вирішують цю проблему. Найкраще в них те, що їх можна сконструювати відповідно до наявного простору. Деякі з них можуть також слугувати вбудованим навчальним куточком. Зберігайте книги, предмети колекціонування, модні аксесуари або навіть одяг на розумно спроектованих навісних полицях.</p><n><h2>16. Упорядковуйте та прибирайте безлад</h2><n><p>Усі перераховані вище ідеї допоможуть вам ефективно організувати свої особисті речі. Менше - це більше. Приберіть безлад і надайте своїй кімнаті охайного та акуратного вигляду. Це створить відчуття простору, незважаючи на його відсутність.</p><n><h2>17. Зверніть увагу на світло</h2><n><p>Освітлення - важлива частина роботи ілюзіоніста. Один стельовий світильник не створює характерного ефекту простору. Невеликі світильники в кутах або біля ліжка, або точкове світло на окремому декоративному елементі можуть підкреслити всю атмосферу спальні. Також можна встановити полички з вбудованими невеликими світильниками.</p><n><h2>18. Створіть фокусну точку</h2><n><p>Розміщення дрібних декоративних предметів по всій кімнаті може викликати ефект безладу. Повісьте на одній зі стін один-єдиний твір вашого улюбленого мистецтва за допомогою точкового світла, що привертає увагу глядача.</p><n><p><img src=

19. Не забувайте про постільну білизну

Постільна білизна в простих і неяскравих кольорах робить кімнату більшою. Уникайте гучних і сміливих кольорів зі складними принтами.

20. Почистіть підлогу

І останнє, але не менш важливе: зробіть підлогу простою і голою, якщо це можливо. Якщо ви дуже хочете покласти килим, оберіть розмір, що відповідає розмірам підлоги. Ідея полягає в тому, щоб збільшити візуальний простір і розширити кімнату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *