5 меблів, що заощаджують простір, які обов’язково повинні бути в студії та невеликій оселі

5 найнеобхідніших компактних меблів для студій та невеликих будинків

Для таких помешкань обов'язковими є розкладні або багатофункціональні меблі. Ви захочете інвестувати в меблі, які або виконують кілька функцій, або можуть бути легко розкладені/розширені.

 

Існує ціла низка універсальних і багатогранних предметів, які є одночасно зі смаком і практичними. Тож, перш ніж намагатися втиснути секційний диван у вітальню площею 200 квадратних футів, зверніть увагу на наступні меблі, що заощаджують простір.

Дивани та кушетки

Футони та кушетки

Спальні дивани з давніх-давен були рятівною силою для квартир-студій. Хоча ідеально (якщо не обов'язково) мати диван, що розкладається в ліжко, придбання традиційного спального дивану може бути проблематичним. Витягування/засування ліжка день у день може швидко набриднути. Принадність футону в тому, що він легко розкладається в ліжко.

З кушетками, з іншого боку, все ще простіше. Вам не потрібно нічого робити з кушеткою, оскільки вона легко набуває вигляду дивана за допомогою кількох подушок. Наприкінці вечора приберіть подушки, накиньте чисте простирадло і застрибуйте в ліжко.

Розкладні обідні столи

Розкладний обідній стіл

Більшість днів це може бути вечеря для одного або двох. Однак, коли у вас з'являється настрій влаштувати звану вечерю, вам знадобиться більший обідній стіл. Інвестиції в розкладний обідній стіл – це не проблема. Більшість розкладних обідніх столів легко розкладаються від чотирьох до восьми місць.

Розсувні обідні столи можуть також виконувати роль фуршетних столів (для тих обідів, які ви хочете влаштувати) або навіть письмового столу у стиснутому вигляді. Існують різні види розкладних обідніх столів – деякі з них мають відкидне подовжувальне полотно на кінці, тоді як інші містять подовжувальний блок в центрі.

Пуфики

Пуф

Пуф – це потрійна загроза. Він може слугувати підставкою для ніг, додатковим місцем для сидіння та контейнером для зберігання речей. Покладіть пуф біля дивана, і ви зможете легко використовувати його, щоб підперти ноги або запропонувати гостям місце для сидіння. Багато пуфів також слугують контейнерами для зберігання речей, і ви можете підняти верхню частину, щоб зберігати ковдри, подушки, простирадла, дрібнички тощо.

У поєднанні з відповідним кріслом вони можуть стати дуже привабливим доповненням до вашої оселі. Багато пуфів досить малі, щоб їх можна було заховати під журнальний столик або письмовий стіл.

Пуфики також можуть слугувати кавовими столиками, якщо ви хочете проявити творчість. Ви можете придбати більший пуф, щоб поставити його перед диваном. Просто поставте сервірувальний піднос на пуфик, щоб забезпечити більш стійку, тверду поверхню для прохолодних напоїв, закусок або додаткових декоративних штрихів, і – вуаля! – кавовий столик-пуф готовий.

Розкладні журнальні столики

Розкладний журнальний столик

Здебільшого журнальний столик – це просто буфер між телевізором і диваном. Однак існують журнальні столики, які можуть бути набагато більше. Журнальний столик, що розкладається – це столик, який може бути ще чимось іншим. Деякі з них мають стільницю, яку можна підняти і використовувати як обідній стіл, перетворюючи вітальню на їдальню вночі.

Існують також кавові столики, які, подібно до пуфів, мають місце для зберігання речей під стільницею. Просто піднявши, потягнувши або змахнувши стільницю, можна знайти відсік для зберігання в їхній основі. Для тих, хто має обмежений простір у шафі, це чудове рішення.

Вішалка-лавка

Вішалка для одягу

Декоративна та унікальна, лавка-вішалка є красивим і багатофункціональним доповненням до будь-якого фойє/під'їзду. Вона забезпечує зону відпочинку для взування/роззування, а також місце для гостей, щоб повісити пальто або сумочку. Для більшої компактності та зручності під лавкою можна розмістити невелику полицю для взуття.

Деякі лавки-вішалки оснащені полицями для додаткового зберігання. Тільки переконайтеся, що не ставите на неї нічого надто важкого!

Вішалка-лавка, разом з іншими вищезгаданими предметами, є зразком елегантності та винахідливості. З мінімалістичним дизайном інтер'єру, який зараз більш ніж коли-небудь в тренді, компактні меблі набувають все більшої популярності, і вони ідеально уособлюють сучасне міське життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *