Не дозволяйте бойлеру знецінювати ваш будинок

Не дозволяйте бойлеру псувати ваш будинок

Живучи в холодній Англії, вона знає, наскільки важливий ефективний котел.

Котел – це серце будинку. Особливо з наближенням зими наш котел стає все більш цінним членом сім'ї. Однак, ні для кого не є новиною, що котел не є найпривабливішим з побутових приладів. Що може вас здивувати, так це те, що відкритий котел може фактично знецінити ваш будинок!

У чому проблема?

На початку цього року з'явився звіт, який показав, що непривабливий котел, який видно в будинку, може знизити вартість будинку приблизно на 5000 фунтів стерлінгів. 57% опитаних покупців будинків заявили, що вимагатимуть зниження ціни, якщо знайдуть відкритий котел, тоді як 1 з 10 сказав, що вважає його найбільшим "муляжем" у будинку, а 68% заявили, що це взагалі змусить їх відмовитися від купівлі нерухомості!

Але не панікуйте, адже це не обов'язково, адже за невеликі гроші можна легко пофарбувати ваш котел. Отже, якщо ви хочете отримати максимум грошей за свій будинок, або вам просто набридло, що ваш старий білий котел порушує вашу ретельно сплановану колірну гамму, у нас є рішення для вас.

Перш ніж почати …

При накритті котла необхідно дотримуватися низки технічних міркувань, в тому числі залишати достатній "дихальний" простір для пристрою. Вентиляція є життєво важливою; однак, конкретні вимоги до вентиляції відрізняються залежно від виробника. Тому, якщо є якісь сумніви, зверніться до виробника або кваліфікованого монтажника котла для отримання чіткої інформації.

Плануючи адаптацію, важливо також врахувати, що будь-які зміни не повинні впливати на можливість легкого доступу до органів управління для регулювання опалення або на можливість інженера отримати доступ до труб і внутрішніх компонентів.

Якщо котел розташований у ванній кімнаті або подібному вологому приміщенні, то, звичайно, слід звернути особливу увагу на матеріали, що використовуються для покриття пристрою. У цих випадках важливо звернутися до професіонала, щоб обговорити необхідні вимоги до всього, що використовується для накриття пристрою.

Після того, як ви перевірили вимоги і все виміряли, настав час діяти! Але з чого почати?

На ваш розсуд

Існує багато способів, за допомогою яких можна легко відвернути увагу від наявності бойлера. Але перед тим, як ви візьмете свій набір інструментів і спакуєте все це в коробку, витратьте хвилину на роздуми, що краще – заховати котел, відволікти від нього увагу, замаскувати або навіть інтегрувати його в існуючий дизайн кімнати?

В рамках бюджету

Зрозуміло, що ви не захочете витрачати шалені гроші на приховування старого бойлера. На щастя, для тих, хто робить ремонт з обмеженим бюджетом, є кілька способів приховати котел, не розорившись при цьому.

Встановіть завісу.

Завісити бойлер шторою – це недорогий і відносно простий спосіб приховати "більмо на оці". Нескінченне розмаїття матеріалів на вибір означає, що ви зможете вибрати той, який ідеально впишеться в дизайн приміщення, дозволяючи вашому бойлеру стати частиною дизайну інтер'єру.

Закрийте його дошкою.

Просто накривши котел дошкою оголошень, ви зробите його новим центром уваги. Візьміть недорогу дошку, прикріпіть її до котла і завісьте святковими фотографіями, листівками та сезонним декором, щоб, хоча котел все ще було видно, він став улюбленим елементом кімнати.

Вставте коробку в трубу.

Цей простий крок зробить ваш котел менш непривабливим. Готовий кожух для труб можна дешево придбати в більшості будівельних магазинів і легко встановити навколо будь-якого відкритого трубопроводу.

Зробіть своїми руками

Зробіть власну кришку для котла.

Якщо ви любите майструвати своїми руками і хочете спробувати зробити це власноруч, почніть з відвідування місцевого будівельного магазину та купівлі фанери. Це ідеальний матеріал для створення власної конструкції для маскування котла. Уважно виміряйте котел і створіть власну конструкцію на замовлення, щоб приховати його.

Інвестуйте в дерев'яну раму.

Щоб досягти такого ж ефекту з меншими витратами, чому б не придбати просту дерев'яну раму, яку потім можна обшити панелями на ваш вибір. Вибирайте панелі, які пасують до існуючого інтер'єру, щоб отримати шикарний і завершений вигляд.

Для початківців

Пристосуйте готову фурнітуру.

Якщо від думки про фанеру та молотки вас кидає в холодний піт, чому б не розглянути можливість інвестувати в готову кухонну стінку, яку можна пристосувати під ваш котел? Якщо це здається вам не під силу, найміть майстра на день, і він зможе зробити шафу на замовлення в найкоротші терміни.

Інвестуйте в спеціально виготовлений корпус котла.

Спеціально виготовлені кожухи для котлів зараз широко доступні. Тож, незалежно від того, чи хочете ви накрити лише труби, чи весь котел, варто пошукати готові варіанти.

Коли гроші не є проблемою

Котел встановлений у шафі

Отже, ви не обмежені в коштах? Вам пощастило. Якщо це так, то є безліч способів, як можна приховати бойлер.

Найкраще – на замовлення.

Наймання столяра означає, що він зможе створити повністю індивідуальну коробку, яка буде відповідати вашим потребам.

Розподіліть простір.

Якщо у вас є кошти, варто подумати про створення абсолютно окремого простору для котла. Перетворіть місце розташування пристрою на пральню або підсобне приміщення, де котел не буде порушувати естетичний вигляд кімнати.

Використовуйте його можливості

Коли справа доходить до планування рішення для приховування бойлера, не забудьте врахувати всі можливості нового доповнення до вашої оселі!

Додаткове місце для зберігання.

Якщо ви сподіваєтеся закрити котел, це також забезпечить чудове місце для зберігання. Не втрачайте цю можливість і розглядайте кожух для котла як додаткову шафу для вашого будинку.

Залиш свій слід.

Фарба для класної дошки сьогодні легкодоступна, і покриття нею будь-якої облицювання дасть можливість для подальшої персоналізації.

Обійміть свій котел

Якщо нічого іншого не допомагає, обійміть свій котел. Хоча він ніколи не буде найбільш естетично привабливою частиною вашого будинку, він все одно є його частиною. Зрештою, без нього ваш будинок не був би будинком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *