Чи можете ви зробити жалюзі для ґанку власноруч?

Зробіть жалюзі для веранди власноруч

Є багато переваг, які ви отримуєте, інвестуючи в жалюзі для веранди цього літа. Найкраще в цьому те, що незалежно від вашого цінового діапазону, для вас завжди знайдуться варіанти. Вартість цих жалюзі коливається в широкому діапазоні – від найменших комплектів до найдорожчих моделей. Важливо вивчити всі варіанти, перш ніж приймати остаточне рішення.

Переваги

Жалюзі для веранди можуть закривати весь ганок, створюючи кімнату на відкритому повітрі, або просто захищати вікна від сонячних променів, але при цьому ви можете в будь-який момент згорнути їх, щоб насолоджуватися природою на свіжому повітрі.

Інвестиції в жалюзі для веранди – це один з найпростіших способів заощадити гроші на рахунках за електроенергію цього літа. Коли ви опустите жалюзі, вони не пропускатимуть сонячне тепло в будинок. Як тільки температура знизиться, ви зможете знову їх підняти і насолоджуватися прохолодними літніми ночами.

Вдень іноді буває важко повністю насолодитися верандою через палюче сонце або інші небажані елементи. Ці відтінки запропонують вам ще одну лінію захисту від сонця, дощу та комах, а також дадуть вам приватність, якої ви бажаєте.

Типи

Існують різні типи сонцезахисних штор, залежно від того, що саме ви хочете, і в якому ціновому діапазоні ви перебуваєте. Деякі типи закривають лише вікна будинку. Вони згортаються і замикаються безпосередньо над вікном, і їх легко спустити. Вони виготовляються з різних матеріалів, найпопулярнішими з яких є бамбукові рулонні штори.

Якщо ви хочете захистити від сонця всю веранду, можна використовувати різні типи жалюзі. Деякі з найпопулярніших жалюзі для ганку:

  • Бамбукові штори
  • Бамбукові розсувні панелі
  • Рулонні штори
  • Плісировані штори
  • Римські штори

Незалежно від того, який тип ви оберете, кожен з них захистить вас і ваш будинок від різних стихій. Це хороша інвестиція, яка принесе довгострокову фінансову вигоду.

Зроби сам

Незважаючи на те, що ціна не дуже висока, іноді ми вважаємо за краще брати на себе такі завдання самостійно. Незалежно від того, чи це з фінансових міркувань, чи заради задоволення від усвідомлення того, що ви завершили проект власноруч, ви можете розробити власний дизайн жалюзі для свого будинку. Таким чином, ви можете налаштувати їх відповідно до ваших потреб. Для початку проекту вам знадобляться:

  • Матеріал, який ви плануєте використовувати для своїх жалюзі. Це може бути практично все, що завгодно, аби воно було ефективним, витримувало будь-які погодні умови і легко згорталося в рулон.
  • Рулетка
  • Ножиці для тканини
  • Швейна машина з голкою для тканини
  • Штанги для драпірування

Перш ніж розпочати будь-який проект, варто спланувати його заздалегідь. Виміряйте площу, яку ви хочете затінити, і сплануйте, скільки матеріалу вам потрібно буде купити. Сплануйте смужками розумного розміру, якого розміру буде кожна панель. Додайте чотири дюйми до ширини кожної секції для бічних підшивок і ще трохи більше для нижньої частини, щоб встановити планку внизу. Ця планка дозволить вам більш ефективно згортати штори в рулон і не дасть їм розвіватися на вітрі в опущеному стані.

Вставте однодюймові драпірувальні планки у верхню і нижню частини штор. Пришийте їх. Пришийте підсилювач для країв штори, щоб закріпити його. Потім прив'яжіть шматок шнура до верху і пропустіть його через бічну частину матеріалу. Це буде засіб, за допомогою якого ви зможете підв'язати штори.

Вставте стельові гаки в дах ганку. Переконайтеся, що ви рівномірно розподілили вагу, щоб не пошкодити дах. Використовуйте гаки, які витримують щонайменше шістдесят фунтів ваги. Встановіть гачок для білизняної мотузки вгорі всередині навісу. Протягніть шнури через гачок, щоб запобігти їхньому заплутуванню. Тепер ви створили свій власний набір жалюзі для веранди, яким пишатиметься будь-хто.

Незалежно від причини, ніколи не буде поганою ідеєю інвестувати в жалюзі для веранди. Вони мають безліч переваг для вашого будинку і вашої веранди. Витратьте хвилину, щоб оцінити, скільки ви хочете витратити, і який тип ви хочете використовувати. Ви зможете насолоджуватися перевагами протягом багатьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *