Поширені проблеми з кухонною технікою та їх прості рішення

Поширені проблеми з кухонною технікою та їх прості рішення

Безумовно, це велика причина для занепокоєння, коли ваше важливе обладнання на кухні перестає працювати.

Але не варто надто хвилюватися, адже існують способи вирішити дрібні проблеми з вашими кухонними пристроями. Ось кілька простих способів вирішення найпоширеніших проблем з кухонною технікою, які допоможуть вам у цьому.

Холодильник не охолоджує

Перший крок до вирішення цієї проблеми – перевірити, чи отримує холодильник живлення. Ви увімкнули його в розетку? Чи відрегулювали термостат на потрібну температуру? Іноді ми не помічаємо, що штепсельна вилка холодильника вислизає або висмикнута, і забуваємо, що зменшуємо рівень охолодження термостата.

Бажано також перевірити теплообмінник або прокладку холодильника, щоб переконатися, що вони не засмічені. Якщо вони засмічені, слід прочистити їх пилососом для швидкого очищення. Також перевірте вентилятор конденсатора, чи нічого не застрягло в ньому і чи добре він обертається. Почистіть лопаті вентилятора, щоб він міг працювати з потрібною швидкістю.

Запальник газової плити не запалює конфорку

Іноді запальник газової плити не запалює конфорку через засмічення, спричинене розливами, які виникають під час приготування їжі. У такому випадку рекомендується ретельно прочистити отвір запальника сухою ганчіркою або щіткою.

Іноді з'єднувальний провід зісковзує і призводить до того, що пристрій перестає працювати. Вирішенням цієї проблеми є заміна з'єднувача на конфорці, щоб вона знову почала функціонувати.

Посудомийна машина не запускається

Якщо ваша посудомийна машина не вмикається, є прості рішення. Наприклад, якщо при вмиканні посудомийної машини не чути шуму води, перевірте, чи не заклинило поплавковий вимикач. Ви можете знайти поплавковий вимикач на задній панелі пристрою та усунути будь-яку перешкоду, яка може спричинити проблему.

Також слід перевірити, чи надходить до посудомийної машини живлення. Якщо розетка є розеткою GFCI, вам слід натиснути кнопку скидання, щоб вона знову запрацювала.

Тарілка в мікрохвильовій печі не обертається

Якщо тарілка мікрохвильової печі не обертається – це велика проблема. У цьому випадку їжа може бути приготована неправильно. Однією з причин цієї проблеми є перешкоджання обертанню тарілки залишками їжі. Ось чому ви повинні переконатися, що ви очистили його, щоб він міг належним чином обертатися.

Ще одна причина, чому тарілка не обертається, – це пошкодження мотора. Щоб вирішити цю проблему, вам слід прочитати інструкцію виробника, як полагодити цю частину мікрохвильовки, або звернутися до професійного сервісу з ремонту побутової техніки, який допоможе вам.

Витяжка не видаляє дим

Ця проблема має кілька причин. Це може бути проблема з двигуном або засмічення повітропроводів і повітряних фільтрів. Один із способів вирішити проблему з повітряними фільтрами та повітроводами – це очистити або замінити їхні деталі. Ви можете звернутися до професіонала для очищення.

Несправність утилізації сміття

Ваш сміттєвий бак не подрібнює залишки їжі? Спробуйте перезавантажити його. Якщо це все одно не допоможе, можна спробувати розчавити один-два кубики льоду. Якщо він забився харчовими рештками, переконайтеся, що ви усунули засмічення. Також варто подумати про заміну зношених гумових прокладок раковини.

Висновок

Сподіваємось, ці поради допоможуть вам відновити роботу вашого приладу, але якщо проблема складніша, обов'язково зверніться до професіонала, щоб виправити небезпечні речі, наприклад, серйозні проблеми з електрикою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *