Чи може ремонт зашкодити вашим стосункам?

Чи може ремонт зашкодити вашим стосункам?

Я перевидаю цей звіт про опитування, проведене Houzz, яке показало, що 12% пар розглядають можливість розставання або розлучення під час перепланування свого житла. Хоча опитування проводилося кілька років тому, ремонт все ще залишається таким же стресовим процесом, як і тоді.

Цифра 12% здалася мені дещо завищеною, тому я звернулася до їхнього прес-відділу і запитала, чи не могли б вони розповісти, як проводилося опитування, і Еллісон Брейді люб’язно відповіла на моє запитання,

" У нас було понад 1300 респондентів, які взяли участь в опитуванні, що розповсюджувалося через соціальні канали та інформаційну розсилку Houzz. "

Це означає, що учасники опитування були "самостійно обрані", тому може статися так, що пари, які відповіли на запитання, більш схильні до розриву стосунків, ніж в середньому, але також може статися, що вони менш схильні до розриву стосунків, ніж в середньому.

Я також запитала Houzz, чи є якісь контрольні показники, які б показали нам, наскільки значущими є ці 12%. На жаль, вони не змогли відповісти мені на це питання, проте Еллісон змогла сказати мені, що вони взяли статистику 12% з питання "Чи розглядали ви можливість розлучитися або розлучитися зі своєю другою половинкою під час процесу реконструкції/реконструкції?" з варіантом відповіді "так" або "ні".

Чи можливо, що 12% пар власників житла думають про розлучення, коли вони не роблять ремонт? Якщо так, то це означатиме, що ремонт не має ніякого впливу, якщо відсоток тих, хто думає про те, щоб розлучитися, такий самий, як і загальний відсоток.

Чи варто турбуватися про ваші стосунки під час ремоделювання?

Я шукав незалежні дані про рівень розлучень і не зміг знайти нічого, що конкретно згадувало б ремонт як важливий фактор або навіть причину, яку пари називають для розлучення (див. цей звіт як приклад).

Однак у дослідженнях згадуються такі фактори:

  • Занадто багато суперечок
  • брак рівності у стосунках
  • Нереалістичні очікування

Не важко зрозуміти, як ці фактори можуть виникнути під час перепланування вашого будинку. Можуть виникнути розбіжності та суперечки з приводу всього – від бюджету до стилю. Тертя також може зіграти свою роль, коли один з партнерів вимагає, щоб все було зроблено "по-їхньому".

Спосіб уникнути цих проблемобговорити все, що стосується проекту. Вам не обов’язково досягати консенсусу щодо кожної дрібниці, але невеликі поступки не завадять.

Чи були в опитуванні хороші новини?

Опитування не було безнадійним і похмурим, ось деякі з позитивних моментів, які були виявлені:

  • 80% сказали, що після завершення ремонту відчувають себе більш розслаблено у своєму будинку
  • 42% ремонтників кажуть, що тепер вони займаються більше розвагами
  • 41% повідомляють про підвищення рівня щастя у стосунках з партнером після ремонту

Виходячи з цих висновків, здається, що якщо ваші стосунки переживуть проект, то на вас обох чекають хороші часи.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про опитування, наприклад, про конкретні проблеми, які спричинили напруженість у стосунках під час ремонту, то прочитайте повний звіт на сайті Houzz.

Як уникнути проблем у стосунках під час реалізації великого проекту

У січні 2019 року Helping Hunny, блог про нерухомість та ремонт, опублікував дуже корисний посібник, який допоможе вам зробити ремонт, не зіпсувавши ваші стосунки, і який я рекомендую вам прочитати. Я зробив невеликий внесок, і в ньому також є поради від групи досвідчених блогерів, які займаються ремонтом та саморобками: 10+ перевірених порад для ремонту в парі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *