Чим ви відпираєте помаду з одягу? 5 ефективних способів

Як відіпрати помаду з одягу? Цей тип плям дуже складний і може залишити стійкі сліди. Якщо ви хочете врятувати свій одяг, прочитайте нашу інструкцію. У ньому ми зібрали найефективніші способи боротьби з плямами від помади.

Помада – один з найбільш пігментованих косметичних засобів. До того ж, вона має маслянисту консистенцію. Косметичні компанії змагаються у створенні найстійкіших формул, які вражають своїм насиченим кольором. Плями від стійкої помади не зникнуть після машинного прання. Такі плями вимагають радикальних і перевірених методів. Нижче ви знайдете найефективніші з них.

Плями від помади – чому їх так важко вивести?

Секрет криється в інгредієнтах цих косметичних засобів. У помадах ви знайдете щонайменше кілька інгредієнтів, які є причиною складних плям. Пігменти, які використовуються в помадах і помадах, дуже виразні. Як хімічні, так і натуральні залишають після себе плями, які важко вивести. До складу помад входить багато речовин, які можуть проникати у волокна тканини і змінювати її колір. Також є інгредієнти, що закріплюють макіяж. Саме вони ускладнюють відпирання помади з одягу. А ще є доглядові олії та вазелін, які є дуже жирними. Вони відповідають за консистенцію косметичного засобу та його зручне нанесення. Однак вони також спричиняють появу плям, які важко вивести.

Як відіпрати помаду з одягу – перевірені методи

Жінки люблять кармінні губи, але не плями від помади. Тому ми вирішили з’ясувати, як відіпрати помаду з одягу. Існує кілька способів – ми протестували їх для вас.

Свіжі плями від помади – перша допомога

Як вивести пляму від помади? Перш за все, швидко – як тільки ви її помітили. Свіжу пляму від помади потрібно відіпрати якомога швидше, поки речовина не встигла проникнути глибоко у волокна і засохнути.

До видалення складних плям потрібно підходити спокійно і методично. Розмазування або розтирання – найкращий спосіб зробити пляму більшою і стійкішою. Коли ви помітили свіжу пляму від помади, спробуйте акуратно видалити надлишки косметики з поверхні тканини. Якщо шар помади великий, то краще всього використовувати цупкий тонкий папір для видалення. Якщо косметики менше, використовуйте для цього паперовий рушник або чисту суху тканину. Робіть це обережно, щоб не збільшити пляму.

Облийте пляму холодною водою, щоб видалити частину засобу. Чому саме холодною водою? Тому що пігменти в помаді закріплюються під впливом тепла. Не тріть і не мніть тканину в руках під водою. Потім покладіть річ у пральну машину і виперіть як зазвичай. На жаль, цей спосіб не підійде для стійких помад.

Якщо пляма від помади не відіпралася з першого разу, не сушіть одяг. Використовуйте хімічний засіб для виведення плям і виперіть ще раз. Перевірте: Плями від кави – як їх вивести з одягу? 7 порад

Як відіпрати помаду з одягу? Використовуйте домашні засоби

Помаду, яка залишається на губах годинами, дуже важко видалити з тканини. Ви можете використовувати все, що є у вас вдома, щоб вивести її. Розпилення лаку для волосся на засохлу помаду перед пранням у пральній машині збільшує шанси видалити пляму. Спирт у складі спрею розчиняє речовини, які не розчиняються у воді.

Міцелярний лосьйон працює аналогічно. Оскільки він розчиняє макіяж на обличчі, то спрацює і на одязі. У цьому випадку вам знадобиться лише ватний тампон, змочений у рідині. Покладіть його на пляму, злегка притисніть і почекайте. Кольорові пігменти повинні перейти на ватний диск. Повторіть процес кілька разів, щоразу використовуючи чисту ватяну паличку. Виперіть попередньо забруднену тканину, як зазвичай.

Як вивести помаду з одягу за допомогою оцту? Просто замочіть пляму в оцті, а потім виперіть як зазвичай. Ви також можете нанести шар гліцерину на засохлу пляму від помади. Його дія змінить структуру плями і полегшить її видалення під час прання.

Посипати пляму від помади харчовою содою або тальком – ще один патентований спосіб видалення складних плям. Ці речовини поглинають жир, але не пігменти, тому річ після цього потрібно ретельно випрати.

Чим відіпрати помаду з синтетики?

Найкраще для цього підходить косметичний вазелін. Нанесіть його на забруднення ватним тампоном або серветкою. Після цього замочіть одяг у прохолодній воді з миючим засобом на кілька годин. Потім виперіть річ відповідно до рекомендацій виробника.

Як вивести пляму від помади з натуральних тканин?

Забруднений помадою шовк – справжня трагедія. Однак пам’ятайте, що це дуже міцна тканина, і вам слід подбати лише про те, щоб видалення плями не призвело до знебарвлення. Видалити помаду з шовку можна за допомогою денатурованого спирту. Важливо спочатку протестувати на невидимій ділянці. Чистим спиртом можна обробляти плями від помади на одязі з льону, віскози та бавовни. Потім просто виперіть одяг відповідно до вимог тканини.

Ефективність видалення плями багато в чому залежить від якості тканини. Сучасні тканини виготовляються із застосуванням технології захисту кольору. Тому вони більш стійкі до різних засобів для виведення плям. Вони можуть бути не стійкими до хлору, але спирт їм точно не зашкодить. Одяг Lancerto, виготовлений з тканин преміум-класу, є гарним прикладом. Наприклад, чоловіча сорочка Aloha з бавовни із захистом кольору.

що-прати-з-убраном-сорочка-зелена

Радикальні методи: як вивести помаду з міцних тканин

Пляму, яку не вдалося вивести більш м’якими методами, можна з чистою совістю обробити чимось сильнішим. Чоловіки зазвичай задаються питанням, як вивести пляму від помади з білої сорочки. Такі нагадування про суботнє божевілля не повинні залишатися на вашому одязі назавжди.

what-was-washed-with-ubran-shirt-white

Якщо пляма продовжує спотворювати тканину після прання, спробуйте скористатися відбілювачем. Дуже обережно нанесіть засіб на пляму і через кілька секунд змийте прохолодною водою. Якщо знебарвлення з тканини зникло, а пляма чітко реагує на хлор, повторюйте операцію до повного зникнення пігменту. Потім виперіть сорочку, щоб позбутися залишків засобу та його неприємного запаху.

Хімічно закріплені пігменти можна видалити за допомогою хлористого аміаку або екстракційного бензину. Це радикальні методи, але досить ефективні. Звичайно, перед їх застосуванням необхідно провести тест. Нанесіть обрану речовину на невидиму частину тканини і перевірте, чи не впливає вона на колір тканини. Якщо плями не з’являться, можна сміливо натирати пляму нашатирним спиртом або бензином перед пранням у пральній машині.

Що можна зробити, щоб уникнути появи плям від помади?

Профілактика – це краще, ніж лікування, тому ми також розповімо вам, що робити, щоб запобігти появі плям від помади на одязі. Наносьте помаду після того, як одягнетеся. Макіяж до того, як ви одягаєтесь – це вірний спосіб отримати плями від косметики. Коли ви робите макіяж, будьте обережні, щоб не забруднитися. Ви можете надягати халат поверх одягу і знімати його тільки перед виходом з дому.

Чоловіки також повинні бути обережними, коли їхня партнерка збирається на побачення. Багато запізнень на побачення спричинені чоловічою неуважністю. Звичайно, плями від помади з’являються і в інших ситуаціях. Не притискайтеся обличчям до білої сорочки чоловіка, якщо у вас на обличчі багато макіяжу. Ви залишите після себе сліди, які дуже важко вивести. Найчастіше пари забувають один одного під час танцювального божевілля. Дамам, які люблять з’являтися в яскравому макіяжі, слід подбати про те, щоб випадково не забруднити свого партнера.

Перед важливою церемонією або виходом у світ варто підготувати запасну сорочку. Якщо перша забрудниться, ви зможете переодягнутися. Ви знайдете сорочки в нашому магазині. Ми рекомендуємо білу сорочку Raven в синю смужку.

що-прати-з-убраном-сорочка-рожева

Ви вже знаєте, як видалити помаду з одягу.

Плями від губної помади – це складне завдання, але воно не вічне. Усе, що потрібно – трохи терпіння та наші патенти, щоб впоратися з ними. Для видалення стійких плям потрібні хімічні методи. Пам’ятайте, що чим краща якість тканини, тим стійкішою вона буде до плям. У Lancerto ви знайдете жіночий та чоловічий одяг преміум-класу. Погляньте на нашу останню колекцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *