Факти про гру Ratchet & Clank

У популярній відеогрі Ratchet & Clank зброєю Ретчета є його гайковий ключ OmniWrench 8000.

Факти про Ретчета і Кланк

Ratchet and Clank – одна з найвідоміших ігрових команд 21-го століття, поряд з конкуруючими іграми Jak and Daxter.

Увірвавшись на однокористувацьку ігрову сцену в 2002 році, ігрова компанія Insomniac представила нам неймовірного механіка та його робота-супутника, і все це в жанрі наукової фантастики.

Sony Computer Entertainment America та Insomniac – це люди, яким ми маємо завдячувати за години ігрового задоволення.

Випущені на PlayStation 2, Ratchet and Clank залишалися там до тих пір, поки два спін-оффи (Secret Agent Clank і Ratchet & Clank: Size Matters) не з’явилися на PlayStation Portable (відома як PSP).

Ratchet & Clank 1

Ретчет і Кланк з’явилися на сцені у своїй дебютній грі під назвою Ratchet & Clank.

У цій пригоді Ретчет, механік Ломбакса, знаходить побитого робота на своїй рідній планеті Велдін.

Він називає його Кланком і дізнається, що це "несправний" робот, який втік з конвеєра.

Кланк дізнається, що голова раси бларгів Дрек планує побудувати нову планету для життя, але неминуче має знищити інші планети, на які йому начхати.

Кланк вірить, що врятувати їх може лише супергерой капітан Кварк, і вони вирушають на його пошуки, а заодно і на порятунок світу.

Locked and Loaded

Ratchet & Clank 2: Locked and Loaded продовжує там, де закінчилася перша гра, і героїчна пара стає знаменитостями.

Їх викрадає Аберкромбі Фіззвіджет, власник і творець Megacorp, щоб отримати експеримент, який згодом виявляється смертельно небезпечним домашнім улюбленцем.

Фіззвіджет, який перевтілився в опального героя капітана Кварка, планує випустити "Протопета", як він був відомий, і врятувати світ від його знищення, що знову зробить його героєм.

Удосконалити свій арсенал

Ретчет і Кланк повинні знову знайти ілюзорного капітана Кварка, і разом з ним допомогти знищити божевільного робота, який планує перетворити всіх жителів планет на роботів, знищити всі органічні форми життя.

Інші ігри серії Ratchet & Clank

Серія ігор продовжує розквітати з аркадним файтингом, відомим під назвою Ratchet: Gladiator, в якій Ретчет, Кланк та їхній друг Ел потрапляють у полон до нового лиходія, Глімана Вокса, і змушені битися та проходити випробування на аренах.

Це перша з ігор, в якій з’явилася багатокористувацька функція.

На PS3 вийшла трилогія Future Trilogy, в якій гравець дізнається більше про походження Ретчета, а також про подорожі в часі та нові піратські сюжети.

Кожна гра продовжує попередню і слідує за Ретчетом, який намагається врятувати світ (знову) і врятувати свого друга Кланка.

Вийшли такі ігри: Ratchet & Clank: Знаряддя для руйнування, Ratchet & Clank: Пошуки здобичі та Ratchet & Clank: Тріщина в часі.

Зброя на вибір: OmniWrench 8000

У всіх цих іграх Ретчет використовує свій вірний OmniWrench 8000, але він також повинен купувати зброю, наприклад, пістолети і саперні рукавички.

У першій грі ви не можете зробити апгрейд – ця система була випущена в сиквелі, і стала постійним шаблоном у наступних іграх.

Щоб купити собі зброю, Ретчет повинен збирати болти, які є своєрідною валютою.

Болти розкидані по локаціях і зберігаються в ящиках, які можна розбити. Вони також звільняються, коли ворогів вбивають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *