Як зберігати деревину

Як зберігати деревину

Коли ви зберігаєте природний матеріал, такий як деревина, дуже важливо переконатися, що він зберігається належним чином, інакше він швидко зіпсується і більше не буде придатним для використання за призначенням.

Сховище для зберігання деревини

Деревину завжди слід зберігати в добре провітрюваному приміщенні, наприклад, ідеально підійде відкритий простір, такий як гаражі або сараї, або, якщо у вас є доступ до нього, великий склад. Ви повинні переконатися, що в будь-якому місці, де ви зберігаєте деревину, вона суха і чиста, а також має хорошу циркуляцію повітря. Це необхідно для того, щоб деревина не піддавалася впливу вологи, яка може її зіпсувати.

Ніколи не зберігайте деревину в новобудові

На жаль, багато людей роблять помилку, зберігаючи деревину в новобудові, яку вони будують, часто тому, що так простіше. Це неймовірно погана ідея, просто тому, що в новобудовах накопичується занадто багато вологи від усіх приладів, технічного обладнання та загальних будівельних матеріалів, таких як штукатурка та бетон.

Незважаючи на те, що це вимагає більше зусиль, деревину завжди слід транспортувати на будівельні майданчики та з них із зручно розташованого належного складу з хорошою вентиляцією та сухим і чистим кліматом. Нові будівлі лише піддадуть вашу деревину впливу вологи, яка зіпсує її, тому, простіше кажучи, не варто ризикувати.

Розміщення деревини

Зберігаючи деревину, важливо пам'ятати, що вона завжди повинна зберігатися на якомога більш рівній поверхні. Ця поверхня також повинна бути твердою, щоб деревина не занурювалася в неї. Якщо поверхня не є ні рівною, ні твердою, ви ризикуєте деформувати деревину.

Один з найкращих способів уникнути цього – зберігати деревину на піддонах, а не безпосередньо на підлозі або в складському приміщенні. Це допоможе вам уникнути викривлення, а також додатково захистить деревину від вологи, що накопичується на підлозі. Переконайтеся, що довжина пиломатеріалів, які ви зберігаєте, не перевищує довжину палет, на яких ви їх зберігаєте, інакше знову може статися викривлення.

Захист лісоматеріалів на складі

Навіть якщо ви вважаєте, що ваше сховище абсолютно ідеальне, тобто чисте, сухе і добре вентильоване, вам все одно потрібно зберігати деревину під захисним матеріалом. Це забезпечить належний захист деревини від впливу зовнішніх факторів, а також допоможе деревині зберегти природну вологість.

Вибираючи покриття для деревини, ви повинні переконатися, що воно буде належним чином захищати деревину від прямих і непрямих сонячних променів. Це означає, що вони повинні відбивати тепло і сонячні промені. Покриття також повинно бути водонепроникним, навіть якщо воно зберігається в приміщенні, оскільки краплі вологи все одно будуть накопичуватися в приміщенні. Яким би несуттєвим вам не здавався цей момент, навіть найменша кількість вологи може вплинути на якість деревини, тому ваші чохли, безумовно, повинні захищати деревину від внутрішнього конденсату.

  • Увійдіть, щоб залишати коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *