Вішаємо нові двері та переробляємо старі

Як повісити нові двері

Заміна дверей у вашій оселі дійсно може суттєво змінити інтер’єр – це невелика зміна, але вона повністю перетворить вашу оселю. Встановити нові двері без професійної допомоги може здатися страшною перспективою, але насправді це набагато простіше, ніж здається.

Існує кілька простих кроків, пов’язаних з установкою нових дверей, і їх дуже легко виконати, якщо у вас є відповідні інструменти. Основні речі, які вам знадобляться – це викрутка, шурупи, олівець, рубанок і кілька клинів, але ви можете перевірити, що у вас є, за цим повним списком інструментів.

Крок 1:

Після того, як ви вибрали нові двері, поставте їх поруч зі старими і притисніть один до одного так, щоб було видно, де нові петлі будуть встановлені на двері, використовуйте олівець, щоб намалювати лінії.

Перевірте довжину нових дверей і переконайтеся, що внизу залишився відповідний зазор – зазвичай достатньо 2 мм, але якщо у вас килимове покриття, то, швидше за все, вам знадобиться зазор від 5 до 10 мм.

Крок 2:

Зніміть старі двері, щоб звільнити місце для нових, але перед тим, як викрутити всі шурупи, переконайтеся, що вони стійкі, ви ж не хочете, щоб вони впали і щось пошкодили або поранили когось.

Найпростіший спосіб зробити це – викрутити всі шурупи, крім нижніх і верхніх, таким чином двері залишаться стійкими до самого кінця, коли ви зможете підтримувати їх, викручуючи останні шурупи.

Крок 3:

Візьміть нові петлі і прикладіть їх до існуючого заглиблення на дверній коробці, якщо вони не підходять, позначте верхню частину петлі олівцем і за допомогою стамески видаліть деревину. Після цього прикладіть петлі до існуючих олівцевих позначок на нових дверях і проведіть суцільну лінію там, де має проходити петля.

Стамескою зробіть заглиблення на глибину петлі у вибраній зоні, а потім вкрутіть нові петлі – найпростіше це зробити за допомогою стамески, щоб зробити початковий отвір у деревині.

Крок 4:

Підперти двері на клини так, щоб нові петлі збіглися з заглибленнями на дверній коробці, і прикрутити їх на місце. Найкраще вкрутити верхні та нижні шурупи, щоб ви могли двічі перевірити, чи правильно висять і обертаються двері, перш ніж вкручувати решту.

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з цим посібником про те, як замінити двері.

Переробка старих дверей

Після того, як ви повісили нові двері, настав час подумати про те, що можна зробити зі старими дверима. Переробка вторинної сировини – це величезний тренд на даний момент, і є багато різних речей, на які ви можете перетворити старі двері.

Ви можете перетворити двері на новий стіл, ящик для зберігання інструментів, витвір мистецтва або навіть садову скульптуру – список нескінченний, для натхнення перегляньте цей чудовий список ідей для переробки дверей.

Досить легко повністю переробити старі двері, щоб дати їм нове життя: можна пофарбувати деревину, щоб зробити з неї нові меблі, або обклеїти шпалерами, щоб надати їм зовсім іншого візуального вигляду. Якщо у ваших дверях є планки або відступи, ви можете вийняти їх, щоб створити раму – ці проміжки можна заповнити картинами або склом, щоб надати дверям зовсім іншого вигляду.

Немає нічого приємнішого, ніж оточити свій будинок індивідуальними меблями, де це нові двері, які ви повісили власноруч, або старі двері, які ви переробили на щось практичне і абсолютно унікальне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *