Складки-олівець чи штори на люверсах?

Штори плісе або штори-вушка

Цю статтю написав власник і редактор цього сайту.

Як я вже згадував раніше, в моєму будинку є гостьова квартира, яку я повільно намагаюся покращити, і зараз прийшов час вибрати нові штори, і рішення звелося до вибору між плісе і люверсами.

Я спробував проілюструвати різницю між цими двома типами штор на малюнку зліва. Штори в складку мають складки вгорі, які затягуються або послаблюються за допомогою ниток, а потім вішаються на карниз, в той час як штори на люверсах просто мають отвори вгорі, обведені металевими кільцями, які ви надягаєте на карниз.

У мене були обидва типи штор в будинках, де я жив раніше, і я на 99% впевнений, що прийняв правильне рішення – цього разу я, мабуть, виберу люверси, і ось чому.

Але спочатку давайте детально розглянемо відмінності між плісе і люверсами за допомогою цих фотографій:

Штори в складку олівець

Штори плісе олівець :

Штори на люверсах

Штори на люверсах:

Велика подяка Harry Corry, інтернет-магазину штор та постільної білизни, який надав мені ідеальні фотографії, щоб показати вам, як виглядають обидва види штор. Завітайте на їхній сайт, якщо ви перебуваєте у Великій Британії – у них досить прийнятні ціни.

Я також маю зазначити, що я не буду використовувати квітковий дизайн, як на фото вище, я не маю нічого проти них особисто, але мої смаки більш мінімалістичні – проте фото вище надихнуло мене на вугільно-сіру смугу вгорі, а решта штор – біло-кремового відтінку.

Хоча плісе має традиційний вигляд, який подобається багатьом людям, я вважаю за краще використовувати більш сучасний підхід. Деякі люди кажуть, що олівцеві складки використовуються частіше, і я повірю їм на слово, але це не означає, що я маю обирати те, що робить більшість людей.

На мою думку, є дві великі переваги, які дизайн з люверсами має перед олівцевими складками.

По-перше, простота люверсів означає, що у вас буде дуже мало проблем з ними, в той час як, з мого досвіду, олівцеві складки зношуються швидше, і через деякий час вам доведеться регулювати складки, тому що з роками вони набувають нерівномірних розмірів при відкриванні і закриванні (так, я трохи ледачий, або, скоріше, я повинен сказати "економний в своїх домашніх справах"). Я не намагаюся стверджувати, що плісе вимагають такого ж догляду, як і вертикальні жалюзі, просто простота люверсів робить їх одним з найпростіших типів штор, які не вимагають особливих зусиль.

По-друге, через те, що люверси використовують набагато менше матеріалу, вони, як правило, набагато дешевші – залежно від того, з яким саме типом складок ви порівнюєте люверси, вони можуть бути дешевшими на 30% і більше.

Отже, моя думка така: якщо ви хочете мати традиційний вигляд, обирайте штори зі складками-олівець, але якщо ви, як і я, віддаєте перевагу чомусь більш сучасному і вам подобається нижча ціна, тоді обирайте штори з люверсами.

Як завжди, якщо ви хочете погодитися або не погодитися з моїми рекомендаціями, дайте мені знати в Твіттері.

Одна думка на тему “Складки-олівець чи штори на люверсах?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *