Найкращі поради для більш просторого будинку

Найкращі поради для просторішої оселі

Почнемо з чистого полотна. Перше, на що слід звернути увагу, – це те, що ви будете бачити найбільше – стіни, стелю та підлогу. Бажано, щоб вони були максимально впорядкованими і не захаращеними за допомогою мінімалістичного декору (проте є виняток, до якого ми повернемося пізніше). Занадто багато фотографій, різнокольорових килимів, аксесуарів і всього іншого створює відчуття захаращеності і перевантаженості.

У вас залишиться світлий відкритий простір, який ви можете наповнити своєю індивідуальністю та характером. Тепер важливо подумати про колір цих стін. Колір має життєво важливе значення у створенні враження простору. Темні кольори створюють відчуття клаустрофобії, тоді як світлі та повітряні кольори, такі як сірий, білий і пастельні, звільняють і піднімають настрій. Якщо витримувати кімнати в одному кольорі, стіни і стеля плавно зливаються і стирають візуальні кордони, створюючи ілюзію розширення, завдяки чому кімната виглядає ширшою і вищою, ніж вона є насправді. Використання занадто великої кількості контрастних кольорів призведе до того, що очі спотикатимуться об різкі перепади, що зробить вас більш уважними до країв і поверхонь (про це ми поговоримо пізніше). Занадто багато фотографій, барвистих килимів, аксесуарів і всього іншого створює відчуття захаращеності та перевантаженості.

Що стосується кухні та ванної кімнати, то з плиткою можна використовувати різні хитрощі. Візерунки та малюнки можна дуже ефективно використовувати, щоб зробити приміщення більшим. Вертикальні лінії тягнуть погляд вгору, створюючи ефект подовження, а ретельно розроблена і сформована плитка змушує мозок працювати, щоб відволіктися від реальних розмірів кімнати.

Просторіший дім: Розфарбовуємо полотно

Освітлення, дзеркала та наука

Як і у випадку з темними кольорами, темрява загалом неефективна для створення простору. Це кліше, але світло дійсно перемагає темряву. Темні та тьмяно освітлені кути, звісно, будуть здаватися менш відкритими та вільними, тому управління освітленням – як природним, так і електричним – має вирішальне значення для створення простору в кожній кімнаті будинку. Природне світло має кілька переваг, зокрема, воно робить кімнату більшою, здоровішою та позитивнішою. Якщо у вікно світить сонце або з нього відкривається вид на життя на вулиці, ви почуватиметеся менш замкнутими, незалежно від розміру вашої кімнати. Скористайтеся перевагами вікон, усунувши перешкоди і дозволивши природному світлу наповнити кімнату. Жалюзі ефективно блокують світло, коли це необхідно, але їх також можна акуратно закрити, коли ви хочете використовувати вікно на повну потужність.

Якщо природне світло не може вас виручити, вам потрібне достатнє електричне освітлення, а також ефективне використання дзеркал та інших поверхонь, що відбивають світло. Освітлюйте темні місця за допомогою ламп, підсвічування прилавків або полиць, але пам'ятайте, що вам потрібне потужне світло, яке не засліплює. Дзеркала можна використовувати для відбиття світла в будь-які куточки, куди не потрапляє природне або електричне освітлення. Вони чудово створюють ілюзію більшого простору і, подібно до вікна, дають відчуття, що існує щось більше, ніж суцільна стіна.

але світло дійсно перемагає темряву. Темні та тьмяно освітлені кути, звісно, не дають відчуття відкритості та свободи, тож вміння керувати освітленням - як природним, так і електричним - має вирішальне значення для створення простору в кожній кімнаті будинку. Природне світло має кілька переваг, зокрема, воно робить кімнату більшою, здоровішою та позитивнішою. Якщо у вікно світить сонце або з нього відкривається вид на життя на вулиці, ви почуватиметеся менш замкнутими, незалежно від розміру вашої кімнати. Скористайтеся перевагами вікон, усунувши перешкоди і дозволивши природному світлу наповнити кімнату. Жалюзі ефективно блокують світло, коли це необхідно, але їх також можна акуратно закрити, коли ви хочете використовувати вікно на повну потужність.</p><n><p>У тих випадках, коли природне світло не може вас виручити, вам потрібне достатнє електричне освітлення, а також ефективне використання дзеркал та інших поверхонь, що відбивають світло. Освітлюйте темні місця лампами, підсвічуванням прилавків або полиць, але пам'ятайте, що вам потрібне потужне світло, яке не засліплює. Дзеркала можна використовувати для відбиття світла в будь-які куточки, куди не потрапляє природне або електричне освітлення. Вони чудово створюють ілюзію більшого простору і, подібно до вікна, дають відчуття, що існує щось, окрім суцільної стіни.</p><n><p><img src=

Предмети першої необхідності: Двері, шафи та тумби

Продовжуючи тему світловідбиваючих поверхонь, наступним кроком буде кастомізація дверей і порталів будинку. Шафи та тумби, як правило, є найбільш помітними елементами кімнати, тому важливо переконатися, що вони не надто виділяються. Скляні двері дозволяють зазирнути всередину і відчути додатковий простір, завдяки чому стіни здаються набагато далі. Подібно до дзеркала, вони також розсіюють світло по кімнаті. Переконайтеся, що все, що знаходиться всередині, впорядковано, оскільки неохайна шафа може мати протилежний ефект і створювати враження, що у вас менше місця.

Другой вариант – вообще убрать дверцы. Открытые стеллажи в буквальном смысле освобождают пространство – только следите за тем, чтобы вещи хранились аккуратно, – и облегчают доступ к ним. Устранение дверей между комнатами может показаться радикальной мерой, но если дверь не используется для обеспечения приватности, блокировки шума или предотвращения утечки тепла, ее отсутствие и создание открытого прохода позволят создать больше пространства.

 /></p><n><h2>Основи передпокою: Двері, шафи та тумби</h2><n><p>На тему світловідбиваючих поверхонь, наступним кроком буде персоналізація дверей та порталів будинку. Шафи та тумби, як правило, є найбільш помітними елементами кімнати, тому важливо переконатися, що вони не надто виділяються на загальному фоні. Скляні двері дозволяють зазирнути всередину і відчути додатковий простір, завдяки чому стіни здаються набагато далі. Подібно до дзеркала, вони також розсіюють світло по кімнаті. Переконайтеся, що все, що знаходиться всередині, впорядковано, оскільки неохайна шафа може мати протилежний ефект і створювати враження, що у вас менше місця.</p><n><p>Інший варіант - взагалі прибрати двері. Відкриті полиці буквально створюють більше місця - просто переконайтеся, що ваші речі зберігаються охайно - і полегшують доступ до речей. Видалення дверей між кімнатами може здатися більш радикальним заходом, але якщо двері насправді не використовуються для забезпечення приватності, блокування шуму або запобігання витоку тепла, втрата дверей і створення відкритого проходу створить більше простору.</p><n><p><img src=

Гаджеты и приспособления для экономии пространства

Ми живемо у світі, де більшість з нас носять комп'ютери в кишенях, а віртуальну реальність ми можемо відчувати за допомогою крихітних гарнітур. Скористайтеся винахідливістю цього покоління та інвестуйте в компактні аксесуари. Ви здивуєтесь, коли дізнаєтесь, скільки всього існує навколо. Гаражі для техніки, каруселі та висувні контейнери можна легко встановити на кухні, і вони не лише забезпечують ідеальний доступ до всього, але й можуть бути прибрані, коли вони не знадобляться. Вони також гарантують, що кожен простір у приміщенні використовується на повну потужність. Більше про економію простору на кухні можна дізнатися з нашої нещодавньої статті про те, як зробити кухню більшою.

З іншого боку, спальні можна облаштувати будь-якими меблями: від плаваючих кутових полиць і ящиків для зберігання речей під ліжком на коліщатках до висувних рейлінгів і полиць для взуття – для натхнення подивіться на деякі проекти меблів для спалень, виконані за індивідуальним замовленням. Що б ви не обрали, переконайтеся, що ваші місця для зберігання максимально ефективно використовують кожен квадратний дюйм простору.

Просторіший дім: основні елементи передпокою: Двері, шафи та тумби

Ефективний зовнішній вигляд

Багато хто уявляє дім як все, що знаходиться в межах стін вашої власності, тому ви можете здивуватися, чому ми говоримо про зовнішній вигляд вашого будинку. Насправді, ці зовнішні зони все ще є частиною вашої оселі і так само заслуговують на певну увагу. Вхід і вихід з дому може викликати стрес, якщо ви не продумали належним чином зовнішній простір. Палісадники стають дедалі менш популярними – вони потребують великого догляду і зазіхають на будинки, які мають більшу потребу в паркувальних місцях.

Зелень і природні штрихи в будинку та навколо нього – це чудово, вони створюють привабливий контраст з мінімалістичними стінами. Доведено, що рослини знижують рівень стресу і дарують відчуття спокою – і ви також можете скористатися перевагами додаткового природного світла, яке ви впускаєте у свій дім. Це звільняє передню частину будинку для легкого паркування та зручного в'їзду. Нова під'їзна дорога значно збільшує площу та цінність нерухомості, а також позбавляє від необхідності шукати місце для паркування – особливо, якщо ви живете на жвавій дорозі загального користування. Якщо цих переваг недостатньо, передня частина вашого будинку буде виглядати чистішою, організованішою та просторішою, що стане ідеальним фоном для вашого просторого інтер'єру.

">

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *