Поради щодо поліпшення будинку від мінімаліста

Поради мінімаліста щодо покращення інтер'єру

Минулого року, а точніше у квітні 2014-го, ми з дружиною вирішили стати мінімалістами. Очевидно, що будь-хто може вирішити стати мінімалістом в одну мить, але для того, щоб жити мінімалістичним стилем життя, потрібен час. Сказавши це, я можу сказати, що ми все ще перебуваємо на ранніх стадіях, щоб стати повноцінними мінімалістами.

Тим не менш, важливо те, що ми почали, і я тут, щоб поділитися з вами деякими речами, які ми дізналися і застосували в нашому житті, особливо в плані облаштування будинку. Перше, що вам потрібно зрозуміти про мінімалізм, це те, що це більше, ніж просто філософія – це стиль життя. Якщо ви хочете облаштувати свій дім за принципами мінімалізму, вам потрібно спочатку змінити своє мислення. Важливо також пам'ятати, що мінімалізм не дорівнює порожнечі. Це не обов'язково означає, що ви повинні спорожнити свій будинок. З іншого боку, це означає менше безладу, що призводить до простоти та елегантності. Без зайвих сумнівів, ось кілька мінімалістичних порад з облаштування оселі, які ви можете застосувати на практиці у 2015 році.

Порожні поверхні за допомогою прихованих сховищ

Вільні від захаращеності поверхні – одна з характерних рис мінімалістичного будинку. Кожна плоска поверхня в будинку повинна бути чистою, за винятком, можливо, одного-двох прикрас. Щоб досягти цього, вам потрібно буде додати приховані місця для зберігання. Сьогодні є багато меблів, які можуть виконувати роль сховищ. У нашому випадку, наприклад, ми виготовили на замовлення чотирифутове крісло, основа якого трансформувалася в тумбу для взуття. Сьогодні також існують журнальні столики, які мають під собою місця для зберігання.

Встановіть витончені шафи, які поєднуються з інтер'єром вашого будинку

Якщо ви збираєтеся витратити гроші на облаштування будинку, чому б не витратити їх на елегантні шафи, які гармонійно поєднуються з рештою інтер'єру вашого будинку? Обирайте кольори, які відповідають кольорам стін вашої кімнати. Обирайте шафи з прихованими ручками. Навіть якщо ваше сховище має бути відкритим, це не буде так помітно, оскільки воно зливається з навколишнім середовищем.

Звільніть кухонну стійку за допомогою глибоких шухляд

кухонна стійка

Знову ж таки, ви хочете, щоб кожна поверхня у вашому домі була вільною від безладу. На кухні цього можна досягти, встановивши глибокі шухляди. Замість того, щоб захаращувати кухонний стіл посудом та іншими кухонними інструментами, зберігайте все необхідне для приготування їжі у висувних органайзерах.

Створіть координаційний центр

камін у вітальні

Фото надане Ndecam

Мінімалізм не означає, що ви зовсім не прикрашаєте свій будинок. З іншого боку, це означає мати один-два елементи, які ви можете перетворити на фокусну точку. Наприклад, велику стіну у вітальні можна прикрасити однією великою картиною, а не кількома картинами та фоторамками. Потім ви можете працювати навколо цієї фокусної точки, щоб створити тему.

Встановіть трекінгові світильники, щоб уникнути нав'язливих подовжувачів

Одна з головних цілей мінімалізму – зменшити безлад, тому, встановивши трекінгові світильники замість традиційного освітлення з нав'язливими електричними шнурами, ви зможете заощадити простір і водночас позбутися безладу. Однак, де встановити трекінгові світильники, може бути непросто, тому не поспішайте шукати куточки, де вони могли б гарно вписатися в інтер'єр.

Розширте можливості підлоги, позбувшись килима

Немає нічого поганого у використанні килимів, але якщо ви їх позбудетеся, то зможете надати підлозі бажаного мінімалістичного вигляду. У моєму випадку, ще однією причиною, чому ми не використовуємо килими вдома, є те, що вони можуть накопичувати бруд з часом, а це зазвичай викликає у мене алергічні симптоми. Не кажучи вже про те, що килими не так легко чистити та доглядати. Якщо ви дійсно хочете використовувати килими, ви все одно можете досягти мінімалістичного вигляду, обравши нейтральні кольори та лаконічний дизайн, який не привертатиме до них зайвої уваги.

Вибирайте просте оформлення вікон

Коли ви намагаєтесь створити мінімалістичний образ, мережива та оборки не допоможуть. Я б запропонував зробити вибір на користь простоти, вибравши чисті лінії. Жалюзі та штори – найкращий варіант для досягнення цієї мети. Вони можуть заблокувати сонце і дати вам приватність, і вони можуть зробити це, не привертаючи до себе багато уваги.

Є й інші мінімалістичні принципи, які ви можете застосувати для покращення зовнішнього вигляду та функціональності вашої оселі, але це ті, які мають бути на першому місці у вашому списку. Застосуйте їх вже сьогодні, і 2015 рік буде вільним від безладу та сповненим дзен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *