Ремонт будинку у віддалених місцях – будьте готові

Віддалене майно

Це 40 акрів вкритої деревами землі. Вона починається на вершині пагорба, звідки зроблено фото, спускається вниз долиною, яка під час сезону дощів перетворюється на річку, і піднімається аж до пагорба з іншого боку.

Він запросив мене приїхати і провести там деякий час на Різдво, як я робив це минулого року – це довгий шлях, але це, безумовно, приємна зміна темпу, тож я, мабуть, зроблю це знову цього року.

Мій брат не вважає це місце віддаленим, тому що до найближчого міста з населенням трохи більше 900 осіб всього 10 хвилин їзди – у них там навіть є власний паб (за що я дуже вдячний – там є кондиціонер). Однак я вважаю його віддаленим, тому що там немає електрики, водопостачання та каналізації.

Поки я був там, я допоміг йому трохи попрацювати на його ділянці, де він розвиває невелику органічну ферму, яка, як він сподівається, зможе підтримувати його, його кращу половину, їхню собаку та кіз через пару років. Однією з найважливіших речей, яку я дізнався про роботу там, де немає електрики, було те, наскільки ви повинні бути готовими, тому я поділюся кількома порадами про те, яке обладнання потрібно мати під рукою.

Інструменти

Ви можете подумати, що відсутність електрики – це чудова можливість потренуватися, використовуючи старі добрі ручні інструменти, але як би романтично це не звучало, ви навряд чи зможете виконати будь-яку роботу таким чином – а з температурою, яка щодня перевищує 30°C (86°F), це не було варіантом.

У нас була бензинова ланцюгова пила, але для більш тонкої роботи у нас були торцювальна і циркулярна пили на акумуляторах, а також акумуляторні дрилі-шуруповерти, шліфувальна машина і цвяхозабивний пістолет. Насправді більшість інструментів були акумуляторними, і у нас було 8 комплектів акумуляторів – я настійно рекомендую мати додаткові батареї на віддалених об'єктах. Це економить багато часу, коли у вас є запасні, готові до роботи, а деякі готові до зарядки, коли у вас залишилися останні пару акумуляторів – ви не хочете сидіти і чекати, поки батареї зарядяться.

Електроенергія

Генератор Honda EM30

Хоча у нього є сонячна електростанція, система виробляє достатньо електроенергії, щоб забезпечити роботу будинку і зберігати трохи більше на ніч, з деяким запасом на випадок, якщо буде кілька похмурих днів – на інструменти не вистачить.

Для зарядки ми використовували генератор – важливо зазначити, що вам потрібен генератор, спеціально призначений для зарядки акумуляторів, інакше ви можете їх пошкодити. Ми використовували Honda EM30 (на фото праворуч). До речі, акумулятори набагато легше носити з собою, ніж генератор, тому уникайте інструментів, які потрібно підключати до електромережі, де тільки можна.

Трохи розкоші

Я ніколи не бачив такого раніше, але у Даніеля також є бездротова звукова система, яка працює від тих самих акумуляторів, що й інструменти. Коли інструменти починали працювати трохи повільніше, але в батареях ще залишалося трохи заряду, ми замінювали їх на міцну маленьку звукову систему, розроблену спеціально для будівельних майданчиків – таку, як на фото зліва.

У спекотний день, коли доводилося багато ходити вгору і вниз по пагорбах, прохолодні напої були дуже доречними. Ми заморожували пляшки з напоями на ніч і зберігали їх у невеликому холодильнику, який можна було носити з собою під час роботи. Повірте, такі дрібниці мають велике значення, коли ви працюєте у спеку.

Плануйте заздалегідь

Мораль цієї історії полягає в тому, що робота на віддаленому сайті не обов'язково має бути важкою. У вас можуть бути інші вимоги до того, що було у нас, але, як і в кожному проекті, невелике планування проходить довгий шлях і робить роботу більш гладкою.

Сподіваюся, коли я повернуся, я не забуду зробити кілька фотографій сараю, який ми побудували для розміщення старої вінтажної вантажівки, яку Даніель планує відреставрувати після завершення робіт над огорожею, дамбою, кухнею, ванною кімнатою. Насправді – я не думаю, що його "дружина" дозволить йому сісти на вантажівку найближчим часом :).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *