Різні варіанти підлогового покриття для кухні

 

 

 

Коли ви плануєте відремонтувати свою кухню, необхідно врахувати низку факторів, і одним з найважливіших є вибір покриття для підлоги. У вас буде безліч варіантів на вибір, але перш ніж приймати рішення, ґрунтуючись лише на зовнішньому вигляді, ви також повинні врахувати звички вашої родини.

Ви завжди будете вдячні, якщо підлога буде довговічною, але при цьому збереже чудовий зовнішній вигляд, який ви полюбили з першого погляду. Тут ми розглянемо деякі популярні варіанти підлогового покриття для кухні.

Кахельна підлога

Кахельна підлога є одним з найпопулярніших варіантів підлогового покриття, і на те є вагомі причини. По-перше, плитка може бути виготовлена як з вінілу, так і з кераміки, і має широкий вибір кольорів та стилів, які підійдуть практично до будь-якого інтер'єру. Крім того, кахельну підлогу легко укладати, вона стійка до плям і економічно вигідна, що лише додає їй популярності. На кухні плитка є ідеальним варіантом, оскільки вам не знадобляться спеціальні миючі засоби для видалення плям; губка або проста швабра і досить м'який миючий засіб зроблять чудеса як для видалення плям, так і для рутинного догляду за нею.

Що стосується укладання, то кахельна підлога є однією з найпростіших в укладанні. Це пов'язано з тим, що вона часто поставляється в упаковці з клейкою основою; підлогове покриття можна покласти на поверхню і швидко приклеїти до поверхні основи. Таким чином, укладання кахельної підлоги може бути швидким і простим проектом, який можна виконати своїми руками, що дозволить вам перетворити зовнішній вигляд і функціональність вашої кухні всього за вихідні.

Ламінована підлога (на фото вище)

Кожен власник будинку визнає красу і довговічність натуральної підлоги, однак, витрати, пов'язані з натуральною підлогою, досить дорогі і часто можуть звести нанівець весь бюджет ремонту приміщення. Ламінована підлога – це красива, але недорога альтернатива натуральній дерев'яній, керамічній або кам'яній підлозі. Ламінована підлога може фактично імітувати вигляд справжньої. Для будинків з дітьми та домашніми тваринами ламінована підлога, як правило, є набагато кращим варіантом, ніж натуральне дерево, кераміка або камінь, оскільки вона, як правило, стійка до подряпин, на відміну від натуральних підлогових покриттів. Він також трохи краще справляється з розливами. Натуральна підлога зазвичай служить щонайменше століття, а ламінат – не більше 15 років.

Ламінована підлога також легко встановлюється; фактично, плашки з'єднуються між собою, усуваючи необхідність використання цвяхів. Ламінат також можна укладати поверх існуючої підлоги, що ще більше полегшує процес укладання. Для того, щоб підлога виглядала як нова, потрібно лише витирати пил шваброю або чистою ганчіркою, і вона буде виглядати як нова.

Натуральна підлога

Ніщо інше не може зрівнятися за зовнішнім виглядом, довговічністю і стилем з натуральною підлогою, будь то дерево, бетон або камінь. Натуральна дерев'яна підлога дуже тепла, її можна фарбувати в широкий спектр кольорів і відновлювати, коли вона починає зношуватися. Однак, щоб підтримувати її в належному стані, потрібні спеціальні засоби для чищення. Бетон чудово підходить для кухонь в індустріальному стилі. Це непориста поверхня, яка забарвлюється в різноманітні кольори. Кам'яна підлога також може відображати ваш особистий стиль, з різноманітними каменями, розміщеними разом у привабливому візерунку кольорів і розмірів. Однак це дорогий варіант, і навряд чи його коли-небудь можна буде замінити. Однак, якщо ви вважаєте, що у віддаленому (або не дуже) майбутньому ви можете продати свій будинок, поліпшення натуральної підлоги, як правило, може окупитися при закритті угоди.

  • Увійдіть, щоб залишати коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *