“Розкажи мені кілька фактів про Siri”

Чи знали ви, що хоча Siri знає багато мов, їй важко зрозуміти деякі акценти?

Факти про Siri

Siri – ще один технологічний прогрес, який значно полегшив наше життя… або, принаймні, покликаний його полегшити.

Незважаючи на всі очевидні технологічні стрибки, ми використовуємо їх для найпростіших і найбезглуздіших речей, які тільки можна придумати: хто не просив Siri розповісти анекдот або сказати, що ви його любите?

Apple розпочала нову еру віртуального асистента, коли поєднала iPhone з вбудованим голосовим помічником.

І хоча більшість дійсно використовує його як інструмент для підняття настрою, Siri – це знахідка для тих, хто користується ним правильно.

Siri дозволяє вам бронювати зустрічі, знаходити найсвіжішу інформацію про рейси, фільми та затори на дорогах, а також надсилати Маргрет фотографію кота, яка, як ви знаєте, їй сподобається.

Siri – це такий самий укорінений символ Apple, як і той шматочок недоїденого фрукта.

Тут ми розглянемо 5 фактів про Siri, які ви, мабуть, не знали.

Найкращий друг хакера!

Культова лінійка Siri.

Siri несвідомо використовували для обходу системи безпеки iOS, надаючи доступ до телефонного додатку.

Звідти ви можете використовувати телефон для набору номерів, прослуховування збережених голосових повідомлень, перегляду та зміни контактної інформації, доступу до фотографій, використання Twitter і входу в електронну пошту.

У 2013 році Дені Лисянський опублікував на YouTube навчальне відео, в якому показав, як це зробити. В результаті Apple випустила iOS 7.0.2, в якій була виправлена ця проблема.

4 квітня 2016 року користувач YouTube "videosdebarraquito" виклав відео, що демонструє нову проблему з безпекою.

У ньому показано, що люди можуть попросити Siri на заблокованому iPhone шукати твіти, а потім використовувати 3D Touch на адресі електронної пошти в результатах, щоб отримати доступ до контактів і фотогалереї без необхідності розблоковувати пристрій.

AppleInsider стверджує, що ця проблема стосується лише iOS 9.3.1 на iPhone 6s і 6s Plus, і, звичайно, Siri можна вимкнути на екрані блокування в розділі "Налаштування".

Siri – телезірка.

З моменту свого народження Siri неодноразово з’являлася на телебаченні і була озвучена багатьма різними акторами, включаючи "Теорію вевеликого вибухуstrong>", "Мислити як злочинець", "Бундокс" і "Сімпсони".

У "ТеТеорії великого вибухуstrong>" доктор Раджеш Кутрапалі закохується у свою Сірі, яку грає Беккі О’Донохью.

Їхнє кохання згасає, коли Раджешу, з його вибірковим мутизмом, сниться сон, що він іде на зустріч із Сірі в образі реальної жінки, але не може з нею поговорити.

В епізоді "Сімпсонів" "Чого хочуть анімовані жінки" Гомер запитує у Сірі інші варіанти кращого голосового телефонного помічника, на що Сірі у відповідь б’є його струмом.

Сірі також з’явилася в "Людині-мурасі" під час сцени, де Людина-мураха та Жовта куртка б’ються.

Оригінальна американська Siri розкрита!

Сьюзан Беннет, голос Siri.

З 4 жовтня 2011 року Сьюзан Бенетт з Атланти, штат Джорджія, живе в кишенях мільйонів людей по всій Америці.

Надаючи нагадування, прогнози погоди, рекомендації щодо ресторанів, вона була проклята, висміяна і ставила найдивніші запитання.

Пані Бенетт є оригінальним американським голосом Siri. Apple ще не підтвердила це офіційно, але пані Беннетт стверджує, що це саме вона.

Експерт з аудіо-криміналістики Ед Прайо з більш ніж 30-річним досвідом вивчив обидва голоси і сказав, що він на 100% впевнений, що вони однакові, і навіть попросив колегу перевірити це.

Сайт пані Беннетт також підтверджує, що вона дійсно є офіційним голосом Siri.

Поява Siri на Android була такою близькою!

Спочатку Siri була випущена як додаток для iOS, доступний в App Store, розроблений Адамом Шаєром, Дагом Кіттлаусом і Томом Грубером з Siri Inc.

Компанія була придбана Apple у 2010 році. Siri, Inc. заявила, що програмне забезпечення буде доступне для пристроїв BlackBerry і Android, але всі зусилля для інших платформ були скасовані після покупки Apple.

Після цієї заяви на платформі Android з’явилося багато підробок, тобто абсолютно незалежних варіацій, таких як Cortana від Window і Genie від LG.

Багатомовна Siri не розуміє акцентів.

Siri французькою.

Siri використовується в усіх пристроях Apple, включаючи iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch та Apple TV.

Вона доступна приблизно 20 мовами на всіх платформах, включаючи арабську, китайську, англійську, французьку, німецьку, іврит, норвезьку, російську та іспанську.

Apple TV, однак, доступний лише у 8 країнах: Австралії, Канаді, Німеччині, Франції, Японії, Іспанії, Великобританії та США.

Зважаючи на підтримку всіх цих мов, можна було б припустити, що розпізнавання голосу та акцентів для Siri буде легкою прогулянкою, але це не так.

У 2011 році орди розлючених і спантеличених шотландських користувачів iPhone губилися в перекладі через їхній акцент, а моє улюблене "можеш потанцювати зі мною?" перетворилося на "Можеш потанцювати з голландкою?"!

І це при тому, що Apple, очевидно, тестувала його з різними акцентами, включаючи шотландський, валлійський та ірландський!

Ось вам 5 дивних фактів про Siri, про які ви, мабуть, не знали!

Тепер, коли ви відкопаєте свій старий iPhone 6, ви зможете поговорити зі Сьюзан Беннетт і спробувати свій найкращий шотландський акцент, щоб отримати чудові результати.

Що б ви не думали про Siri, ви маєте погодитися, що потенційні переваги при правильному використанні просто вражають.

І не забувайте стежити за її наступною епізодичною появою в найближчому кінотеатрі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *