Ванна кімната під відкритим небом в австралійському буші

Ванна кімната на відкритому повітрі в австралійському буші

Ця стаття написана власником і редактором цього сайту.

Вся ферма знаходиться в процесі будівництва, але йому вдалося майже завершити свою незвичайну ванну кімнату на відкритому повітрі, яка знаходиться на краю пагорба з видом на невелику долину, тому я зробив кілька фотографій і поділюся з вами деталями тут.

Як ви можете бачити на моїх фотографіях, ванна кімната повністю відокремлена від житлових приміщень – це частина задуму Даніеля, і пізніше я опублікую деталі його кухні на відкритому повітрі. Тим, хто живе в холодних краях, це може здатися дещо незвичним, однак, коли у вас жаркий клімат, як у них, є сенс винести приміщення на вулицю.

На жаль, мій фотоапарат не працював, тому мені довелося робити знімки на телефон – вони не такі чіткі, як хотілося б, але все одно дають вам досить гарне уявлення про те, що він зробив.

Як і у випадку з багатьма іншими спорудами навколо, він прагне до вигляду, що нагадує типи будівель, які будували перші поселенці для роботи і життя, водночас намагаючись проявити повагу до середовища, в якому він знаходиться, і в той же час додати трохи сучасного стилю, про що свідчить діагональне облицювання. Він не намагається вдавати, що не нав'язує свою волю навколишньому ландшафту, але й не намагається його підкорити – мені дуже подобається його підхід.

Там, де це можливо, матеріали переробляються. Майже все облицювання – дерево і сталь – було перероблено зі старих будівель у цьому районі, так само як і двері та дерев'яні рами, які ви побачите, коли ми зайдемо всередину.

Ось вид з ванної кімнати на пишну долину, що розкинулася внизу.

вид ззовні на ванну кімнату на відкритому повітрі

Це не примітивний "флігель", як у багатьох сільських будинках у Квінсленді, і це стає зрозумілим, коли ви відчиняєте двері і бачите, що вас зустрічає поєднання сучасного оздоблення з дотиком традиційності.

вхід у ванну кімнату в буші

Велике вікно з одного боку душової кабіни створює відчуття, що ви приймаєте душ посеред природи, а не в приміщенні. Тут також немає шторки для душу або кабінки, які б змушували вас почуватися закритими – щось, що повністю зруйнувало б цей ефект. Це вікно – єдиний елемент, який не має іншого призначення і був спеціально замовлений для створення ефекту. Скло самоочищається, що є необхідним, оскільки ця частина ванної кімнати знаходиться на висоті близько 5 футів від землі.

душ з видом

Вид з вікна просто приголомшливий! Вам не потрібно турбуватися про приватність, тому що скло тоноване і відбиває світло ззовні (якщо тільки це не ніч і ви не ввімкнули світло), а також між ванною кімнатою і найближчим сусідом є долина і пагорб.

вид з душу

Здебільшого Даніель працює так: він формує уявлення про те, чого хоче досягти, а потім вирушає на місцеві гаражні розпродажі та ремонтні майданчики в пошуках матеріалів і дозволяє знайденим речам розвивати дизайн по ходу роботи. Іноді навіть розміри конструкції, яку він створює, будуть продиктовані знайденими матеріалами – це призводить до того, що у нього залишаються залишки матеріалів, шматки і шматки, але їх завжди можна зберегти і використати в наступному проекті.

Однак, коли справа дійшла до плитки, він зупинився на конкретному кольорі, який ви бачите на фотографіях, і купив її новою. Він хотів, щоб вони не були надто яскравими, як щось дуже близьке до білого, і в той же час не надто барвистими – вся ідея полягала в тому, щоб нейтрально "обрамити" вид, і я відчуваю, що він досяг цього. Звичайно, це вимагає трохи додаткового планування, щоб переконатися, що не буде відходів, тому, якщо ви розглядаєте проект облицювання плиткою, вам слід скористатися калькулятором, як це зробив він, щоб визначити, скільки плиток вам потрібно замовити – він є на цій сторінці, де ви можете натиснути на "Калькулятор плитки" у верхньому правому куті сторінки, і він з'явиться на екрані.

Ефект відкритості ще більше посилюється завдяки тому, що посередині стелі він створив світловий люк зі шматка гофрованого пластику.

мансардне вікно у ванній кімнаті з гофрованого пластику

З іншого боку кімнати туалет і вбиральня досить стандартні. Вам може бути цікаво, чому я не прибрався перед фотографуванням – це тому, що я вважаю за краще бачити кімнати такими, якими вони є, а не штучно підготовленими для показу. Дзеркальна рама зроблена зі старого дерева, яке він знайшов, і вона насправді виглядає дуже схожою на деякі старі дерева на ділянці.

туалетний столик і дзеркало

Сподіваюся, ви знайшли досить унікальну ванну кімнату мого брата такою ж цікавою, як і я – і не соромтеся ділитися фотографіями на Pinterest, якщо вони вам сподобалися

Я зробив багато фотографій інших проектів, що реалізуються в цьому будинку, і протягом наступних кількох тижнів я також опублікую деякі з них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *