5 ідей, як оновити ваш старий диван

Ідеї, як відремонтувати старий диван

Роман Сагаков – автор цієї статті! Роман працює в компанії SofaSofa, яка є найбільшою у Великобританії компанією, що займається прямим продажем диванів, ознайомтеся з цим оглядом! З кожним роком Роман стає все більш досвідченим у своїй роботі, це видно з його статей, його підходів та вміння дати відповідь на будь-яку проблему!

Копирайт изображения: оригінальна фотографія French Finds – CC BY 2.0.

Ваш диван – це, мабуть, найважливіший предмет меблів у вашій вітальні, яка є серцем вашого будинку. Оскільки дивани уособлюють спільність і комфорт у домі, важливо підтримувати ваш диван у найкращому стані, не купуючи абсолютно новий, який може бути надзвичайно дорогим. Якщо у вас є диван, який потребує оновлення, є кілька речей, які слід врахувати, перш ніж дати йому нове життя. Ці поради допоможуть вам перетворити старий диван на витвір мистецтва.

Підготовка

Підготовка вашого дивана – це, безумовно, перше, що має спасти вам на думку. Якщо ваш диван має дерев’яний каркас, можливо, варто його перефарбувати. Потріскана фарба на дерев’яному каркасі або ніжках миттєво робить диван старим і зношеним. По-перше, вам потрібно захистити всі частини, які ви не хочете фарбувати, або видаливши їх, або накривши ганчіркою, що не пропускає вологу. Для того, щоб покриття виглядало краще, відшліфуйте деревину наждачним папером вручну. Залежно від породи деревини, ви можете видалити розм’якшену фарбу за допомогою дерев’яних скребків, щітки з дерев’яною ручкою та мотузки. Нанесіть на поверхню рідкий засіб для зняття, дайте поверхні висохнути і видаліть залишки пилу за допомогою щітки.

Фарбування

Якщо ви добре виконали домашнє завдання зі шліфування, шар ґрунтовки може не знадобитися. Обирайте фарбу, безпечну для деревини, і наносьте її акуратно. Для більшої екологічності обирайте фарбу, яка не містить летких органічних сполук (ЛОС). Фарби на основі ЛОС мають сильний запах, тому більш екологічний вибір також зробить ваш проект "зроби сам" трохи приємнішим. Зрештою, просте підфарбовування старого дивана може змінити весь вигляд вашої вітальні.

Тканина

Якщо у вас є швейна машинка, ви можете створити абсолютно новий чохол для вашого дивана. Ми радимо шукати тканини, які пасуватимуть до вашого декору, хоча ви можете обрати будь-який візерунок, який вам до вподоби. При виборі тканини важливо враховувати комфорт. Навіть якщо якась тканина може виглядати чудово, вона може бути незручною і грубою. Не забудьте подумати про стійкість кольору та довговічність для кращого довгострокового результату.

Різьблення

Якщо ви хочете, щоб ваш диван виглядав по-королівськи, ви можете віднести його до місцевої майстерні. Попросіть вирізати унікальні візерунки на дереві каркасу вашого дивана. Це миттєво зробить ваш предмет меблів вишуканим і витонченим без особливих додаткових витрат.

Аксесуари

Ви також можете зробити свій диван більш стильним, не вдаючись до самостійної роботи. Нові накидки та подушки можуть дійсно освіжити обстановку. Контрастні кольори виглядають чудово, коли вони виділяються на тлі тканини дивана, але майте на увазі, що кольори повинні гармоніювати з рештою кімнати. Якщо ви не хочете платити за пару нових подушок, ви можете придбати нові чохли для старих подушок.

Після того, як ви відремонтували диван, почистіть і відполіруйте оббивку, як зазвичай. Тепер у вас є абсолютно новий диван, фактично не позбуваючись старого. Як бачите, з невеликою роботою і фантазією все можливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *